Word template za etikete

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
ker nisem vešč oblikovanja raznih templatov bi prosil za pomoč. Rabil bi predlogo ta word za TE nalepke. Nič posebnega, samo da ustreza tem dimenzijam. Če se komu da, bom hvaležen, oz moja :cool:
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Pojdi v MS Word , tam kjer so etikete. Potem izberi neke npr. Zweckform ali Avery (ki so precej pogoste) in pod možnosti najdi ustrezno mero (63,5 x 38,1 mm).
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Tole je boj, ne, mesarsko klanje.
Tu moraš imeti narejeno tudi 'bazo podatkov', ki se bo printala na te nalepke.
A ja, pa ti si osebje foruma.
ZS
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
Sem namestil Design Pro, pa mi nikakor ne gre. Potreboval pa bi template za te nalepke 70 x 42,3 mm.
Če pa se komu da, pa bi prosil za kratek opis priprave templata.
 

Kovac74

Pripravnik
15. jun 2010
42
0
6
Vrhnika
Sem namestil Design Pro, pa mi nikakor ne gre. Potreboval pa bi template za te nalepke 70 x 42,3 mm.
Če pa se komu da, pa bi prosil za kratek opis priprave templata.

Jaz ponavadi dam v iskalnik dimenzijo ter "zweckform". Tako dobim njihovo kodo, katera je v programu
Koda tvoje nalepke je 3652

Sem preveril v programu in je notri.

lp Klemen
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
Ja, to sem tudi jaz našel. Samo delo s programom mi dela težave. Na eni strani nalepk bi ram imel več različnih vnosov, pa mi vnos ne uspe. Mi je wordova verzija uporabniško "prijaznejša".
 

Kovac74

Pripravnik
15. jun 2010
42
0
6
Vrhnika
Namembnost programa je narejena tako, da oblikuješ eno nalepko in ne vseh. Za ta namen ima možnost vnosa iz excelove tabele (zavihek DATABASE). Ko enkrat to narediš, urejaš samo podatke in je delo potem bistveno hitrejše.

lp Klemen
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
No, NO, ni tako enostavno.
Ko se mi pojavi potreba po dimenziji nalepke, jo najdem v GOOGLE, in potem poiščem proizvajalca iz baze WORDA.
... Na eni strani nalepk bi ram imel več različnih vnosov, pa mi vnos ne uspe. ...
Vsak vnos ena nalepka . In konec.
Pa naj bo vnos sestavljen iz dveh podatkov - dvakrat priimek in ime. Če sem seveda prav razumel.

Če je cirkularno pismo, tisti podatki niso enako dolgi in lahko 'sesujejo' urejenost txt. Tako spreminjamo samo 'bazo' v excelu.
 

bose

Pripravnik
23. sep 2009
292
14
18
daleč,daleč,daleč proč
Ja, saj na eni nalepki bo samo en vnos, bi se pa vnosi spreminjali po nalepkah - primer, prvi dve vrsti nalepk imata en vnos, drugi dve vrsti naslednji vnos in tako naprej. Tisto v wordu (pošiljanje - nalepke) poznam, vendar bi rad izpisal celo stran nalepk, pri čemer vsebina na vseh nalepkah na isti strani ne bo enaka.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
Kako si rešil?
Sploh tole: pri čemer vsebina na vseh nalepkah na isti strani ne bo enaka.