Delitev premoženja ob ločitvi

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Zato, ker je računovodkinja tako rekla.
evil.gif
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.808
607
113
EU
Pa hraniti vse račune, dokumente za vsak cent ekstra, ki ga boš prispeval (poleg preživnine, ki jo ne boš dal iz rok brez kakšnega potrdila), ker se nikoli ne ve, kdaj ti bi prav prišlo v prihodnosti
wink-1.gif
 

liveandletlive

Pripravnik
13. okt 2013
40
0
6
Ali ima racunovodkinja kaksno podlago za to? Tako laicno mi ni jasno zakaj bi zamolcal nekaj kar placujes in bi ugibal, da ti gre v olajsavo.

Zivljenje trenutno je bolj cimersko z manjsimi nihanji, a precej bolj vzdrzno. Zadovoljna seveda ni, leta okoli, da vidi kje lahko kaj dobi, sla bo pa s prvim obrokom izplacila se letos. Tudi to bo hitro minilo. Itak pa delam cez dan in smo tistih par ur zvecer skupaj, kar pa izkoristim za igro z otrokom, ko gre spati, pa se malo delati za racunalnik.

Moram se tudi jaz malo pozanimati kdaj in kako jih odjaviti za zdravstveno zavarovanje, pa glede vzdrzevanih clanov za DURS dokler smo se v mojem stanovanju...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.196
113
Če je možno imej otroka glede zdravstvenega pisanega nase. Da ne bo slučajno ženska ostala brez zdravstevenega in bo potem imel še otrok kakšne težave. Če je možno seveda, glede na to, da ima ona skrbništvo.
 

liveandletlive

Pripravnik
13. okt 2013
40
0
6
Manj kot 5.

Jaz sem dostudiral zgodaj, ona se je matrala na svojem (sicer tezkem) faksu v tujini in prisla cez polovico, potem je imela v Sloveniji kopico tezav z nadaljevanjem studija (razlike v programih, diferencialni, izpit slovenscine, vmes se otrok) a je z mojo podporo vse zvozila do diplome, zdaj naj pa sama diplomira in "uziva" v zivljenju.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.128
2.291
113
v lokalni ostariji
ad1) odseli jo... ali pa ti... začni živeti
ad2) znesek preživnine se ti šteje v dohodninsko olajšavo!
ad3) pazi da ne bo spet te privlekla nazaj ko bo ugotovila da si ti še zmer top izbira trenutno...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
na 3. točko sem hotel v nadaljevanju opozorit tudi sam... ker prav kmalu bo sladko pokalo.skoraj si upam stavit da bo probala