Kaj vas moti pri vašem avtu?

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
Povprečna plača v slo je danes 1290,97 EUR neto. Vir: SURS
Torej ... povprečen slovenec si lahko kupi avto za 7745,82 EUR. Torej novega ne dobiš nič. Dobiš pa 2 pa pol leti starega cliota :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: igi

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Iiiiiiin potem pa pogledaš na ceste kaj se vse vozi naokoli.... :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
To ja, ampak glede na to, da si zavarovalni agent , vids tudi k je vse ljudje živijo :fredi:, avto za 20k eur, kuhinja iz dipota za 2k eur, sedežna za 500 eur, lcd za 1500 eur :aplauz:

Avto za 30+k, telefon za 1000+, lcd za 1500/2000+, ostalo pa tko tko ja. Potem se pa cenkamo a bo kvalitetno nezgodno zavarovanje za 15€ ali za 20€ mesečno, najrajši bi bili kar brez, sej kdo pa to sploh rabi (dokler se kaj ne zgodi) pa zavarovalnice so itak qrbe nategunske in je že DZZ problem plačevat :D
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.518
9.216
113
Mene predvsem to, da me sosedje gledajo kot reveža. :valjamse:
Pa da tista ravno prava utečenost pomeni, da imam ta teden spet naročen termin pri mehaniku za izredno popravilo :eek:.
Je.. ga, tudi Nemci niso več kar so bili.:evil:
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
777
195
43
Touran l.2021

Senzor za dež premalo pogosto briše kljub najvišje nastavljeni intenzivnosti
start stop (vraga se ne da več izklopit permanentno)
odpiranje prtljažnika z nogo ne dela v redu ali pa jaz ne znam..me ne moti pretirano ker je je brezvezna funkcija
usbc je na komajda dostopnem mestu v predalu pod multimedijsko enoto
to je to, z ostalim sem zadovoljen zaenkrat
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony in Hanzi

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.252
113
OK, na temo.. kaj me moti:

Corolla 2.0 hybrid karavan:
- Premajhen rezervoar za gorivo
- Infotainment se ne more kosati z nemško konkurenco (sicer me to ne moti najbolj, vendar ko veš kaj bi lahko naredili pa niso...)

Ford S-Max 2.0 tdci:
- Kvaliteta izdelave ni ravno na neki spodobni ravni...
- prtljažna vrata se odprejo čisto preveč hitro v smislu, da samo malo čudno stopiš zadaj pri odbijaču pa se že vrata odpirajo ali zapirajo, ko brskaš po prtljažniku in si z nogami pod odbijačem - kar je lahko nevarno, te fajn rukne po hrbtu... Pa gumb za odpiranje prtljažnika; rahel dotik pa se že odpira. Bi bilo bolje, če bi moral gumb držati npr. pol sekunde pa se potem odpre (tako ima toyota pa mi je boljše). Sem po pomoti odprl prtljažnik po nepotrebnem in skoraj nabil vrata v steno zadaj...
- Infotainment bi lahko bil boljši. Zame je slabši od toyotinega. Oba pa bi lahko bila bistveno boljša.
- Na kameri je slika precej svetlejša kot na drugih vozilih. Kot če bi brightness bil nažgan na maximum pa vendar ni. Sem obrnil vse nastavitve. Ampak oK, se navadiš...
- Sedeži, ki jih imam v avtu niso lih na nivoju kot bi si želel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.422
9.166
113
W212
Start stop...permanenetno se ne da izklopit...
specifični deli zaradi boljše opreme, so samo original ali obnovljeno, v grobem pomeni mucho €€€ če kaj škripne
za današanje pojme rahlo outdated infotainment, glede na nova vozila. sploh razne povezljivost so rahlo "trde".
lahko bi imel prepoznavo ključa in nastavil sedeže, ogledala itd glede na userja... tako pa vedno gumb memory drzat, nesmiselno.
keyless baterija ne zdrži dolgo.
zadnja klop bi lahko bi bila bolj udobna
2 tonam bi pasalo prej 300 hp kot 200
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony