Kaj vas moti pri vašem avtu?

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.174
679
113

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Ena sveza, na tehnicnem me opozori da je avto samo delno izpraven, da ima pomankljivo identifikacijsko nalepko,

ko odpres zadnja desna vrata je na blatniku, res je neberljiva, zbledela.

danes grem na uradni servis, 100e za novo nalepko ki jo morejo narocit iz tovarne …

ah renault :zavijazocmi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
314
20
18
Ena sveza, na tehnicnem me opozori da je avto samo delno izpraven, da ima pomankljivo identifikacijsko nalepko,

ko odpres zadnja desna vrata je na blatniku, res je neberljiva, zbledela.

danes grem na uradni servis, 100e za novo nalepko ki jo morejo narocit iz tovarne …

ah renault :zavijazocmi:
manjka samo podatek o starosti vozila ?? Res pa je, da na 18 let starem R. Clio teh težav ni :evil:
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Ena sveza, na tehnicnem me opozori da je avto samo delno izpraven, da ima pomankljivo identifikacijsko nalepko,

ko odpres zadnja desna vrata je na blatniku, res je neberljiva, zbledela.

danes grem na uradni servis, 100e za novo nalepko ki jo morejo narocit iz tovarne …

ah renault :zavijazocmi:
ziher ni na avtu VIN zapisan še kje drugje? Kaj pa piše tako pomembnega na tej nalepki?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Ena sveza, na tehnicnem me opozori da je avto samo delno izpraven, da ima pomankljivo identifikacijsko nalepko,

ko odpres zadnja desna vrata je na blatniku, res je neberljiva, zbledela.

danes grem na uradni servis, 100e za novo nalepko ki jo morejo narocit iz tovarne …

ah renault :zavijazocmi:
Pelji drugam na tehnični.. Ta nalepka ni bistvenega pomena, za to nimajo kej drkat..
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
Gre za clio 2013, v katerem smo res res redko odpirali zadnja vrata, tak da ne vem po kaki logiki je nalepka zbledela.

bil sem na amzs, avto je sel skozi, pac opozoril me je.

kaj je na nalepki nimam pojma, ker se res cisto nic ne vidi :D
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.821
113
pri taščici
Znanec je kupil rabljenega VAG a, kjer so ocitno enkrat barvali stebricek in niso vrnili nalepke oziroma dali nove.
Tehnicnega ni naredil. Je moral tudi nalepko narociti. Tudi podoben znesek
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
100€ pri pooblaščencu je še zmerom 3x ceneje kot delavcu 300€ v žep.
Si prestavljaš, da te pri vožnji po AC nasproti vozeča voznica NE opazi!
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
ma še raje "plasma" spark plugs :evil:

Jest sem tudi pred leti modifikacijo na ročici menjalnika na Puntić-u napravil, ker mi je šlo na živce dvigovanje zapore za v Rikverc dat ... zdej gre direkt (hitrejše manevriranje) :zardelalter:
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.268
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Superb 1.5. TSI DSG L&K (2021)

Zaenkrat predvsem plastični črički, še pred 10k prevoženih, kar res moti. Urejam z garancijo.

izredno obcutljiva piano plastika na praske

start-stop, ko se mi avto ugasne vedno ob nepravem trenutku, ko zavijam levo v kriziscu

Temna barva obcutljiva na prah in vroca na soncu. Avto zgleda umazan ze drugi dan po pranju.

brezzicni polnilec vcasih polni vcasih ne - prevelik telefon Iphone 12 pro max z ovitkom

Enkrat mi je asistenca na avtocesti zabremzala, ko je avto desno od mene bremzal. Zelo neprijetna situacija.

feltne (temne) obcutljive na vsak dotik plocnika

Drugo pa lahko samo pohvalim. Udobje zicov in voznje (tihe) nasploh, poskocen in hiter kljub samo 150km bencincu (samo 1,4 tone), matricne luci da je uzitek voziti ponoci. Canton audio z 12 zvocniki vrhunski res.

bi ga se enkrat kupil
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
kar si povedal za piano plastiko velja skoraj za vse znamke, tudi bolj premijski avti imajo danes čričke , tako, da no big deal, kot si omenil sedeži so top, to je meni važno,
kar mene moti zadnje čase je to da imam full digitalne števce in armaturo, preklapljanje med svetlo in temno je prepočasno včasih, pridem v tunel traja 15s predno preklopi na dark mode,lahko da tudi več, včasih se zgodi, da ko sem že 2-3 minuti na svetlobi je še vedno dark mode, moteče , ko imaš na nosu sončna očala, praktično neuporabna zdeva
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in novaa