Dražgoše in 300 Špartancev 2016

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Saj sem ti odgovoru.
Ti mi odgovor!
Kaj imaš od tega zagovarjanja laži ter zagovarjanja zločincev in njihovih zločinov?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
No , še nekdo je porajtal stardecov način trollanja- stari se na T.gori priklopi na Wifi od sosednje firme in trolla, striktno od 6-14, med vikendom ga pa ni..dober šiht poleg rdeče penzije, ni kaj.
a na T...i gori (Trški) ima "oddajnik"?? Pa Wifi signal "krade"?? Operira iz zidance??
grims-1.gif
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
ne zagovarjam tvojih laži!!!!!!!!!!!!!!!

Zdej pa ti. Kolk si plačan in od koga???
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Vem da ne zagovarjaš MOJIH laži. Ker jaz pač ne lažem. Zagovarjaš komunistično zločinske laži. Zakaj?
Jaz nisem od nikogar nič plačan, da sem tukaj gor, za razliko od nekaterih vas tukaj.
Jaz zagovarjam pravico in resnico. Ker sem kristjan in lepo pošteno vzgojen. Borit se za pravico in resnico je moja verska dolžnost.
Zdaj si pa spet ti na vrsti odgovort mi.
Zakaj zagovarjaš komunistične laži, komunistične zločine in zločince?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
No , še nekdo je porajtal stardecov način trollanja- stari se na T.gori priklopi na Wifi od sosednje firme in trolla, striktno od 6-14, med vikendom ga pa ni..dober šiht poleg rdeče penzije, ni kaj.
a na T...i gori (Trški) ima "oddajnik"?? Pa Wifi signal "krade"?? Operira iz zidance??
grims-1.gif
Tako pravijo..lepo vzgojen kristjan (ali pa partijec v prejšnjem življenju).
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
da si kristjan, ne vidim nič narobe v tem. Dokler si v mejah. Drži se 9. točke!!!
Ne zagovarjam nobenih zločinov. Zločine zagovarjaš samo ti in to s tem, da poveličuješ sodelavce okupatorjev.
Tiste, ki so to zavestno delali.
Ti se ne boriš za NIČ. Boril bi se takrat, ko je bilo treba, ne pa za tipkovnico!!!
Ti pa meni vrste ne boš določal
hysterical-1.gif
. Bo jasno?
In kot zadnje, ne spuščam se na tvoj nivo.
 

harigast

Pripravnik
20. okt 2007
600
1
18
Ljubljana
Kar se Kočevarjev tiče: Po razdelitvi ozemlja med Nemčijo in italijo so Kočevarji pristali na Italijanski strani in so bili dogovorno(čeprav neprostovoljno) preseljeni. Nekateri v nemčijo,nekateri pa na kmetije Slovencev,ki so bili izgnani ali internirani.Pr tem so bili oni seveda še najmanj krivi.
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.194
2.429
113
v lokalni ostariji
stardec zakaj trosiš kolaborantske laži? zakaj lažeš o prvinskem boju NOB in partizanih ki so se borili za SVOBODO? stardec ni lepo da tako lažeš. mi je pa jasno da si v javni službi se naučil lagat, podtikat itd... vse da bi ostal na položaju in sedaj prejemaš penzijo. celo komunistično lahko bi se reklo da BORČEVSKO! zakaj je ne vrneš? BORIL si se za komunistično oblast. torej imaš borčevsko penzijo. tudi če vsak dan 10 desetk zmoliš in greš po kolenih na brezje ti ne bo pomagalo. najprej vrni penzijo potem pa naprej...
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
stardec zakaj trosiš kolaborantske laži? zakaj lažeš o prvinskem boju NOB in partizanih ki so se borili za SVOBODO? stardec ni lepo da tako lažeš. ...
Kako so se komunistični zločinci borili za SVOBODO nas vseh je bilo lepo razvidno iz prispevkov DSF-ja, katerega ste komunisteki trajno banali, da lahko še naprej živite v lažeh in utvarah. Kako so se komunistični zločinci borili za SVOBODO nas vseh se tudi vidi iz milijonov kosti pobitih, poklanih, zlorabljenih... ter razmetanih po breznih, grapah, jamah... naše domovine. Kako so se komunistični zločinci borili za SVOBODO nas vseh je lepo vidno po totalitarni državni tvorbi, v kateri so teptali naše pravice in nas pobijali, zapirali in maltretirali vse do propade zločinske komunistične partije.

PS- bi pa bil vesel navedbe vsaj ene bitke v kateri so komunistični zločinci zmagali in se pri tem borili proti okupatorju in z borbo ščitili civilno prebivalstvo, če so se borili za našo SVOBODO.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
stardec zakaj trosiš kolaborantske laži? zakaj lažeš o prvinskem boju NOB in partizanih ki so se borili za SVOBODO? stardec ni lepo da tako lažeš. mi je pa jasno da si v javni službi se naučil lagat, podtikat itd... vse da bi ostal na položaju in sedaj prejemaš penzijo. celo komunistično lahko bi se reklo da BORČEVSKO! zakaj je ne vrneš? BORIL si se za komunistično oblast. torej imaš borčevsko penzijo. tudi če vsak dan 10 desetk zmoliš in greš po kolenih na brezje ti ne bo pomagalo. najprej vrni penzijo potem pa naprej...

Eh alkoholik bejž bejž...
NOBja ni blo. Bila je revolucija. Komunistična revolucija. In bil je genocid, ki so ga izvajali komunisti nad svojim narodom. In to so delali PO vojni, ko bi se morala sovražnost prenehat.
Za kakšno svobodo so se partizani borili? Koga so pa osvobodili? A so osvobodili kmečke kleti, ko so vse pokradli iz njih?
In kako so partizani kaj osvobodili, če pa so v zameno za domobrance potem prodali slovensko zemljo Avstrijcem in Italijanom?
Torej še ena partizansko komunistična izdaja, ker so zemljo okupatorjem prodajali in to zgolj za to, da so lahko potem lastne brate, sestre očete matere, sinove..... potem v jame metali. Jaka svoboda.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
da si kristjan, ne vidim nič narobe v tem. Dokler si v mejah. Drži se 9. točke!!!
Ne zagovarjam nobenih zločinov. Zločine zagovarjaš samo ti in to s tem, da poveličuješ sodelavce okupatorjev.
Tiste, ki so to zavestno delali.
Ti se ne boriš za NIČ. Boril bi se takrat, ko je bilo treba, ne pa za tipkovnico!!!
Ti pa meni vrste ne boš določal
hysterical-1.gif
. Bo jasno?
In kot zadnje, ne spuščam se na tvoj nivo.
Jaz sem se leta 91 boril za slovenijo. S flinto v roki.. Kje si ti takrat bil?
Ti se pa itak ne moreš na moj nivo spustit. Ker bi se moral na moj nivo dvignit. In to orenk dvignit.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
da si kristjan, ne vidim nič narobe v tem. Dokler si v mejah. Drži se 9. točke!!!
Ne zagovarjam nobenih zločinov. Zločine zagovarjaš samo ti in to s tem, da poveličuješ sodelavce okupatorjev.
Tiste, ki so to zavestno delali.
Ti se ne boriš za NIČ. Boril bi se takrat, ko je bilo treba, ne pa za tipkovnico!!!
Ti pa meni vrste ne boš določal
hysterical-1.gif
. Bo jasno?
In kot zadnje, ne spuščam se na tvoj nivo.
Jaz sem se leta 91 boril za slovenijo. S flinto v roki.. Kje si ti takrat bil?
Ti se pa itak ne moreš na moj nivo spustit. Ker bi se moral na moj nivo dvignit. In to orenk dvignit.

Nič se nisi boril, statist si bil poleg in v napoto. Sam si napisal, da si bil nesposoben za strel.
Lih tak si se boril kot jaz, ki sem kolesaril.

A verjemi mi, če bi šlo zares, bi oba streljala.

p.s.
zakaj pa uniforme nisi vrnil?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.194
2.429
113
v lokalni ostariji
stardec ne laži. če bi delal genocid tudi tebe nebi bilo. samo sedaj pač neki ropotaš... hočeš si dušo oprat ker si zajebal toliko ljudi... pa si našel nove malike... žalostno... sej taki brezhrbteničarji so se udal okupatorju.
ja za svobodo so se boril. in če se nebi boril bi govoril nemško kot so si želeli "tabeli".

v jame so pa že prej metali okupatorji in njihovi pomočniki. več ljudi... a to tud opravičuješ? žalostno.

dej raje vrni borčevsko penzijo! ker komunajzerske penzije valda ne boš prejemal a ne?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
stardec zakaj trosiš kolaborantske laži? zakaj lažeš o prvinskem boju NOB in partizanih ki so se borili za SVOBODO? stardec ni lepo da tako lažeš. mi je pa jasno da si v javni službi se naučil lagat, podtikat itd... vse da bi ostal na položaju in sedaj prejemaš penzijo. celo komunistično lahko bi se reklo da BORČEVSKO! zakaj je ne vrneš? BORIL si se za komunistično oblast. torej imaš borčevsko penzijo. tudi če vsak dan 10 desetk zmoliš in greš po kolenih na brezje ti ne bo pomagalo. najprej vrni penzijo potem pa naprej...

Eh alkoholik bejž bejž...
NOBja ni blo. Bila je revolucija. Komunistična revolucija. In bil je genocid, ki so ga izvajali komunisti nad svojim narodom. In to so delali PO vojni, ko bi se morala sovražnost prenehat.
Za kakšno svobodo so se partizani borili? Koga so pa osvobodili? A so osvobodili kmečke kleti, ko so vse pokradli iz njih?
In kako so partizani kaj osvobodili, če pa so v zameno za domobrance potem prodali slovensko zemljo Avstrijcem in Italijanom?
Torej še ena partizansko komunistična izdaja, ker so zemljo okupatorjem prodajali in to zgolj za to, da so lahko potem lastne brate, sestre očete matere, sinove..... potem v jame metali. Jaka svoboda.

A sovražnost bi se kar morala prenehati po najbolj surovi vojni vseh časov...

Čez noč kar in vse izdajalce v rožice...

bonk.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Nič se nisi boril, statist si bil poleg in v napoto. Sam si napisal, da si bil nesposoben za strel.
Lih tak si se boril kot jaz, ki sem kolesaril.

A verjemi mi, če bi šlo zares, bi oba streljala.

p.s.
zakaj pa uniforme nisi vrnil?
Nisem rekel, da nisem bil sposoben streljat.
Ubijat nisem hotel. Kaj so pa bli tisti ubogi fantiči krivi, da so bili ravno takrat na obveznem služenju vojaškega roka? Zakaj bi ubil nič krivega pobiča? Saj nisem komunist. Mlade vojačke so komunajzarji poslali glavo prodajat. Komunistična manira pač.

Uniformo sem pa vrnil. Sem pa obdržal tisto uniformo, ki sem jo kasneje dobil kot rezervist. Se mi ni dalo nazaj nosit. Za konje in psa peljat na pašo, je dobra.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Čez noč kar in vse izdajalce v rožice...

bonk.gif
Seveda. Al pa vojno terjat dalje. Če je vojne konc, je pa konc ubijanja.
Izdajalcem se pa sodi. Na sodiščih. Saj veš kako to gre, saj si pravnik.
Ampak, če bi hoteli sodit resničnim izdajalcem, potem bi morali sodit partizanskim komunistom. Oni so izdali slovenski narod. Ker so se namesto NOB, šli revolucijo.
Tako je pač blo. Saj vsi zdaj to vemo. Cel razviti svet zdaj to ve. Samo komunisti tega, kao, ne vedo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.