Dražgoše in 300 Špartancev 2016

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #488

Kakorkoli obrneš domobranci so bili feler in zreli edino za metek, za izdajalce ni drugega.

Kakšen cirkus so šele cerkveni prazniki? praznovanje svetovne goljufije in prevare ter zločinov Cerkve.

Čista zabloda.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kakorkoli obrneš domobranci so bili feler in zreli edino za metek, za izdajalce ni drugega.

Kakšen cirkus so šele cerkveni prazniki? praznovanje svetovne goljufije in prevare ter zločinov Cerkve.

Čista zabloda.
Kdo je bil RESNIČNI izdajalec sem ti razložil. Čas in zgodovina sta ti to pokazala dokazala.
O metku se pa lahko pogovarjajo samo zločinci. Metek je argument zločinca.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tu gor je polno takih, ki poveličujete izdajalce in naciklerofašizem ter jokate zaradi poraza okupatorja.

Državljansko vojno so začeči in sprožili prav tile, ki sem jih prej našte.

In k sreči izgubili ter plačali s svojo glavo.

Za Dražgoše pa ne vem, v čem bi bil problem.
problem delate VI
Izdajalce poveličujete vi, ki hvalite nekakšen NOB, ki ga v resnici sploh ni bilo. Kaj je pa bilo? Ritolizništvo domobrancev
Čas in zgodoivina je pokazala da so bili edini PRAVI izdajalci partizani, ki so namesto NOB, delali revolucijo. To je izdajstvo. Kakorkoli... delano je bilo z zavezniki. Ampak, to niso bili domobranci, ker oni so se pridružili okupatorju. Govoriš nekaj, delaš pa nekaj druzga. Čista izdaja in laž. Na katerih tabletah si?? Plus kolaboracija z rusi. Je pa res, da je blo nekaj naivnih kljukcev, ki so šli v partizane, ker so mislili, da se lahko proti nemčiji borijo. ejj, kekec.... a veš kaj pišeš?? Domobranci ste jim raje jajca lizali, medtem, ko so okupirali državo, izseljevali v taborišča, naseljevali Kočevarje (če še ne veš-za načrt ponemčevanja) In na te naivne partizanske kljukce se je zdaj obesila vsa komunistična zločinska sodrga in se na račun njih po prsih tolče. češ; Pa smo jih premagal. Pha.... kjukci sedaj po 70ih letih nabijate v prazno in se smešite, ker vam gre edino za oblast. Ja, niste sposobni priti na oblast z delom, napredkom..itd, pa raje pljuvate po drugih. Dopovej si že, da je 2WW konec in da samo še pri nas traja.
Domobranci so bili pa kvečjemu kolaboranti. a samo to?? Al si b_edak. A veš kaj to pomnei?? Z nemško pomočjo so se borili PROTI komunistom in revolucionarnim zločinskim izdajalcem, ki so zločine delali že PRED vojno..
V čem je problem Dražgoš sprašuješ?
V lažeh mogoče? Če bi res vedel kaj pišeš, bi bil uspeh. Sam sebi lažeš. Bom ti z velikimi črkami napisal. 2. SV. VOJNE JE KONEC ŽE ZDAVNAJ.

In ta cirkus v Dražgošah ni nič druzga kot shod komunistov, komunističnih privilegirancev in zločincev, ki dobivajo zločinsko penzijo.
Tolk na kratko o tem, da ne bo preveč zablod. Sprijazni se, da sam živiš v zablodi.
Ja, preveč živiš v zablodi.
ampak ti res nisi samo en troll. Si mnogo več. Če bi ti razumel, kaj sam pišeš. bi bil že uspeh. To da ne veš kaj drugi napišejo je še malenkost.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kakorkoli obrneš domobranci so bili feler in zreli edino za metek, za izdajalce ni drugega.

Kakšen cirkus so šele cerkveni prazniki? praznovanje svetovne goljufije in prevare ter zločinov Cerkve.

Čista zabloda.
Kdo je bil RESNIČNI izdajalec sem ti razložil. Čas in zgodovina sta ti to pokazala dokazala.
O metku se pa lahko pogovarjajo samo zločinci. Metek je argument zločinca.
hysterical-1.gif
 

asteliks

Fizikalc
5. mar 2013
1.442
94
48
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tu gor je polno takih, ki poveličujete izdajalce in naciklerofašizem ter jokate zaradi poraza okupatorja.

Državljansko vojno so začeči in sprožili prav tile, ki sem jih prej našte.

In k sreči izgubili ter plačali s svojo glavo.

Za Dražgoše pa ne vem, v čem bi bil problem.
problem delate VI
Izdajalce poveličujete vi, ki hvalite nekakšen NOB, ki ga v resnici sploh ni bilo. Kaj je pa bilo? Ritolizništvo domobrancev
Čas in zgodoivina je pokazala da so bili edini PRAVI izdajalci partizani, ki so namesto NOB, delali revolucijo. To je izdajstvo. Kakorkoli... delano je bilo z zavezniki. Ampak, to niso bili domobranci, ker oni so se pridružili okupatorju. Govoriš nekaj, delaš pa nekaj druzga. Čista izdaja in laž. Na katerih tabletah si?? Plus kolaboracija z rusi. Je pa res, da je blo nekaj naivnih kljukcev, ki so šli v partizane, ker so mislili, da se lahko proti nemčiji borijo. ejj, kekec.... a veš kaj pišeš?? Domobranci ste jim raje jajca lizali, medtem, ko so okupirali državo, izseljevali v taborišča, naseljevali Kočevarje (če še ne veš-za načrt ponemčevanja) In na te naivne partizanske kljukce se je zdaj obesila vsa komunistična zločinska sodrga in se na račun njih po prsih tolče. češ; Pa smo jih premagal. Pha.... kjukci sedaj po 70ih letih nabijate v prazno in se smešite, ker vam gre edino za oblast. Ja, niste sposobni priti na oblast z delom, napredkom..itd, pa raje pljuvate po drugih. Dopovej si že, da je 2WW konec in da samo še pri nas traja.
Domobranci so bili pa kvečjemu kolaboranti. a samo to?? Al si b_edak. A veš kaj to pomnei?? Z nemško pomočjo so se borili PROTI komunistom in revolucionarnim zločinskim izdajalcem, ki so zločine delali že PRED vojno..
V čem je problem Dražgoš sprašuješ?
V lažeh mogoče? Če bi res vedel kaj pišeš, bi bil uspeh. Sam sebi lažeš. Bom ti z velikimi črkami napisal. 2. SV. VOJNE JE KONEC ŽE ZDAVNAJ.

In ta cirkus v Dražgošah ni nič druzga kot shod komunistov, komunističnih privilegirancev in zločincev, ki dobivajo zločinsko penzijo.
Tolk na kratko o tem, da ne bo preveč zablod. Sprijazni se, da sam živiš v zablodi.
Ja, preveč živiš v zablodi.
ampak ti res nisi samo en troll. Si mnogo več. Če bi ti razumel, kaj sam pišeš. bi bil že uspeh. To da ne veš kaj drugi napišejo je še malenkost.


Vsaka vam čast. Se vam pa da.
bonk.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.943
5.474
113
Glede Kočevja...če se ne moti je bla tam že od nekdaj nemška manjšina....do ww2 ko so jih razselil in pobil...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.199
2.434
113
v lokalni ostariji
domobranci so bili izdajalci. pika. namesto da bi se sami borili proti komunazjerjem IN nemcem so se povezali z okupatorjem, izvajali nasilje (pomagali) nad SLOVENCI. in konc. napaka.

po eni strani je žalostno da so komunisti "ugrabili" NOB in izvedli revolucijo. ampak če se postavimo v tisti čas je nekako razumljivo zakaj so ljudje podprli komunizem... konc koncev vedno je "luštno" sledit ideji: vsi bomo imeli VSE.... knede?
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
domobranci so bili izdajalci. pika. namesto da bi se sami borili proti komunazjerjem IN nemcem so se povezali z okupatorjem, izvajali nasilje (pomagali) nad SLOVENCI. in konc. napaka.

po eni strani je žalostno da so komunisti "ugrabili" NOB in izvedli revolucijo. ampak če se postavimo v tisti čas je nekako razumljivo zakaj so ljudje podprli komunizem... konc koncev vedno je "luštno" sledit ideji: vsi bomo imeli VSE.... knede?
dobro si tole napisal prvi ostavek.
mal me samo moti beseda, "ugrabili NOB". Od koga ugrabili???
Ja, slediti ideji, je bilo tudi l 91. Mala švica pa te zadeve. Pa q... od tega. Še tistega pol q... , ki je bil, ni več.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
domobranci so bili izdajalci. pika. namesto da bi se sami borili proti komunazjerjem IN nemcem so se povezali z okupatorjem, izvajali nasilje (pomagali) nad SLOVENCI. in konc. napaka.

po eni strani je žalostno da so komunisti "ugrabili" NOB in izvedli revolucijo. ampak če se postavimo v tisti čas je nekako razumljivo zakaj so ljudje podprli komunizem... konc koncev vedno je "luštno" sledit ideji: vsi bomo imeli VSE.... knede?
dobro si tole napisal prvi ostavek.
mal me samo moti beseda, "ugrabili NOB". Od koga ugrabili???
Ja, slediti ideji, je bilo tudi l 91. Mala švica pa te zadeve. Pa q... od tega. Še tistega pol q... , ki je bil, ni več.
Ker je zgodovina pokazala, da NOBja ni bilo, to pomeni, da so bili edini izdajalci na slovenskih tleh, pač partizani. Kaj čmo? Čas je prinesel resnico na dan. Ta NOB je pač navadna komunistično zločinska laž.
Včasih smo pa pa res mislili, da je blo tako kot ti pišeš tukaj. Priznam, tud jaz sem tej komunistični laži nasedel in jim takrat verjel.
Zdaj pa je čas obelodanil resnico in kdor nima konkretnih koristi od teh krvavih komunističnih zločinov, to resnico pač vidi.
Tako pač je, dragi moj lanos. Žal.
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
a teb še ni jasno, zakaj si zmagal v anketi za največjega trolla???? Sem prepričan, če naredimo anketo, kdo je tip z najbolj opranimi možgani, da zmagaš prepričljivo spet ti. Pol se pa jeziš, če te bodo banali.


PS. Ja, lažeš sam seb. In to vsaki dan bolj. In manj učinkovito. Tako pač je stari dečko. Žal se boš moral s tem sprijazniti slej kot prej.
 
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
domobranci so bili izdajalci. pika. namesto da bi se sami borili proti komunazjerjem IN nemcem so se povezali z okupatorjem, izvajali nasilje (pomagali) nad SLOVENCI. in konc. napaka.

po eni strani je žalostno da so komunisti "ugrabili" NOB in izvedli revolucijo. ampak če se postavimo v tisti čas je nekako razumljivo zakaj so ljudje podprli komunizem... konc koncev vedno je "luštno" sledit ideji: vsi bomo imeli VSE.... knede?
dobro si tole napisal prvi ostavek.
mal me samo moti beseda, "ugrabili NOB". Od koga ugrabili???
Ja, slediti ideji, je bilo tudi l 91. Mala švica pa te zadeve. Pa q... od tega. Še tistega pol q... , ki je bil, ni več.
Ker je zgodovina pokazala, da NOBja ni bilo, to pomeni, da so bili edini izdajalci na slovenskih tleh, pač partizani. Kaj čmo? Čas je prinesel resnico na dan. Ta NOB je pač navadna komunistično zločinska laž.
Včasih smo pa pa res mislili, da je blo tako kot ti pišeš tukaj. Priznam, tud jaz sem tej komunistični laži nasedel in jim takrat verjel.
Zdaj pa je čas obelodanil resnico in kdor nima konkretnih koristi od teh krvavih komunističnih zločinov, to resnico pač vidi.
Tako pač je, dragi moj lanos. Žal.

NOB je bil. To je dejstvo, ki ga ne priznavajo samo komunisti (malo si preberi kdo je bil na Titovem pogrebu). Večina ljudi je šla v to z poštenimi nameni , žal pa so nekateri zadevo zlorabili še za marksistično revolucijo (kjer je spet ideja dobra, izvedba pa šepa). Ti drugi so žal v postopku pospravili precej prvih, ali pa so jih popolnoma onemogočili (Kocbek...)
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
a teb še ni jasno, zakaj si zmagal v anketi za največjega trolla???? Sem prepričan, če naredimo anketo, kdo je tip z najbolj opranimi možgani, da zmagaš prepričljivo spet ti. Pol se pa jeziš, če te bodo banali.


PS. Ja, lažeš sam seb. In to vsaki dan bolj. In manj učinkovito. Tako pač je stari dečko. Žal se boš moral s tem sprijazniti slej kot prej.
To z anketo ti verjamem. To ni nič novga. Vsi vemo, da vsi vi komunistični privrženci, ki ste popušili debato z mano, zdaj družno in skupinsko z vsemi kanoni streljate proti meni. Ker ste rdečkarji posamično prešvoh in preneumni, se greste neke anketice z "nagradnim" skladom.
Pač, komunistične fore za diskvalifikacijo premočnega nasprotnika....
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
nben ni popušil v debati s tabo. Pa še marsikej nam verjemi, ne samo z anketo.
PS. Nisi premočan nasprotnik. Sicer pa za nasprotnika si se sam označil.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Pač ne veste, kako bi se znebili tistih, ki vam kažejo/mo vaše in komunistične laži, zločine itd....
Oæitno vi, ki to komunistično zločinsko dejstvo tako goreče zagovarjate, imate od tega določene koristi privilegije. Laž in zločin lahko zagovarja le tisti, ki ima od zagovarjanja teh laži in zagovarjanja zločinov korist. Druge razlage ni. Ker jo ne more bit.
Kaj konkretno imaš ti od tega, pa že sam veš. Mogoče računaš na borčevsko penzijo?
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
domobranci so bili izdajalci. pika. namesto da bi se sami borili proti komunazjerjem IN nemcem so se povezali z okupatorjem, izvajali nasilje (pomagali) nad SLOVENCI. in konc. napaka.

po eni strani je žalostno da so komunisti "ugrabili" NOB in izvedli revolucijo. ampak če se postavimo v tisti čas je nekako razumljivo zakaj so ljudje podprli komunizem... konc koncev vedno je "luštno" sledit ideji: vsi bomo imeli VSE.... knede?
dobro si tole napisal prvi ostavek.
mal me samo moti beseda, "ugrabili NOB". Od koga ugrabili???
Ja, slediti ideji, je bilo tudi l 91. Mala švica pa te zadeve. Pa q... od tega. Še tistega pol q... , ki je bil, ni več.
Ker je zgodovina pokazala, da NOBja ni bilo, to pomeni, da so bili edini izdajalci na slovenskih tleh, pač partizani. Kaj čmo? Čas je prinesel resnico na dan. Ta NOB je pač navadna komunistično zločinska laž.
Včasih smo pa pa res mislili, da je blo tako kot ti pišeš tukaj. Priznam, tud jaz sem tej komunistični laži nasedel in jim takrat verjel.
Zdaj pa je čas obelodanil resnico in kdor nima konkretnih koristi od teh krvavih komunističnih zločinov, to resnico pač vidi.
Tako pač je, dragi moj lanos. Žal.

NOB je bil. To je dejstvo, ki ga ne priznavajo samo komunisti (malo si preberi kdo je bil na Titovem pogrebu). Večina ljudi je šla v to z poštenimi nameni , žal pa so nekateri zadevo zlorabili še za marksistično revolucijo (kjer je spet ideja dobra, izvedba pa šepa). Ti drugi so žal v postopku pospravili precej prvih, ali pa so jih popolnoma onemogočili (Kocbek...)
A kdo vse je prišel na titov pogreb praviš?
A misliš da bi po vsem tem, kar se je zvedelo o titeljnu, danes še prišli?
PREBER kolk jih danes pride k maši za tita.
Titelj je pač bil to kar je bil, zgolj in samo zradi komunistično propagandnega laganja. Tud hitlerju je vsa nemčija ploskala. Pa mu danes še ploskajo?
In ni res, da so zgolj nekateri izrabili NOB za revolucijo. Ti ki so izrabili, so bili v večini. Ne more peščica ljudi revolucijo naredit in pobit tolko svojih nasprotimislečih sobratov, sester očetov.....
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Kaj konkretno imaš ti od tega, pa že sam veš. Mogoče računaš na borčevsko penzijo?
hysterical-1.gif
Od česa že, naj bi kaj imel???????
Si me opa dober spomnil. Kaj imaš pa ti od tega da samo še ene in iste stavke pišeš na alterju?? A imaš plačo od tega? Kdo te plačuje???

(sam ne odgovarjat, da si za neko resnico)
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Kaj konkretno imaš ti od tega, pa že sam veš. Mogoče računaš na borčevsko penzijo?
hysterical-1.gif
Od česa že, naj bi kaj imel???????
Si me opa dober spomnil. Kaj imaš pa ti od tega da samo še ene in iste stavke pišeš na alterju?? A imaš plačo od tega? Kdo te plačuje???

(sam ne odgovarjat, da si za neko resnico)
Ene in iste stavke pač pišem, ker vi tukaj skoz pišete ene in iste laži. In te komunistične laži poslušam že vse svoje življenje.

Tako je. Jaz to pišem zgolj in samo zaradi resnice in ker obsojam zločine. Ne maram zločinov in ne maram laži. Laž in zločini niso dobra popotnica za življenje in naslednje rodove.
Sem imel pač takšno "srečo" da sem komunistišne laži in komunistično udbovsko delovanje izkusil na lastni koži.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik lanos pravi:
Citat:
Kaj konkretno imaš ti od tega, pa že sam veš. Mogoče računaš na borčevsko penzijo?
hysterical-1.gif
Od česa že, naj bi kaj imel???????
Si me opa dober spomnil. Kaj imaš pa ti od tega da samo še ene in iste stavke pišeš na alterju?? A imaš plačo od tega? Kdo te plačuje???

(sam ne odgovarjat, da si za neko resnico)
No , še nekdo je porajtal stardecov način trollanja- stari se na T.gori priklopi na Wifi od sosednje firme in trolla, striktno od 6-14, med vikendom ga pa ni..dober šiht poleg rdeče penzije, ni kaj.
cool-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.