Dost vas mam dinamikov

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Moje zadnje srečanje s takšnim pacientom oz. v tem primeru pacientko:



Omiki nič jasno. Je pa to rondo v Celju pri Razvojnem centru, jaz iz smeri Savinjsko nabrežje-avtobusna postaja, omika pa od avtobusne na parking zraven železniške.
sprasujem se.gif
Menim, da krožnega še v življenju ni videla...
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Uuuu......kaj takega pa še ne......in kaj niso rekli da so rondoji varni?Zdaj pa moram resno pazit ko se peljem po rondojih :D
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ne vem na katero stran se bi opredelila v takem primeru, kot se mi je zgodil danes.

Se vozim po AC LJ-KP in na Brezovici ženska striktno po prehitevalnem pasu ene 100, vozni pas prazn, prazn, prazn, una nič. Tip za njo vozi, nisem vidla blendanja, ampak ni se ji prilimal na rit, ženska še kr noče iz prehitevalnega na voznega, čeprav je ta prazn
bonk.gif
Tip ma dost vsega, jo prehiti in ji prižge stop luč tako da nogo samo nasloni gor, pretirano divje ni bremzal, je pa upočasnil avto, tako da ga je bila prisiljenga tudi ženska. Ona še vedno nič, pa jebela cesta no. Grem še jst mim nje po voznem, pa še nekdo za mano, ja končno babi dojadi, da more it na voznega, ne pa vztrajat na prehitevalnem.

Sej mogoče je mal kruta tale lekcija od tipa za njo in kasneje pred njo, ampak da ženska ne more skapirat, da ni prav, da vozi po prehitevalnem pasu, pa tut boh pomagi
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
Men grejo pa najbl na [censored] blendarji.. vozim 150 po prehitevalnem, normalno prehitim tovornjak, vidim še en počasen avto s 120 nekje not, pa rečem bom še tega pa se umaknem, pol pa pride ena budala za mano, pa začne neki blendat, pa sm lepo sam mal potapku bremzo, pol pa itak nazaj na voznega..
pa je bil še pameten pol..
isto danes en čefur v bmw 3, isto naredu pa pol mi je še s prsti kazu, ustrelit æu te!! [censored], haha
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Jaz šipe pobrizgam, če mi kdo blenda.

Pa naj se jebe
tongue-1.gif
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Preden to naredim, vidim za mano C klaso Merđo, dinamika, ki je vozil krepkoooo nad 130. Jaz pa namenoma na prehitevalnega hahaha je bremzal ko prf,..knjen, potem pa še blendal haha bedak

Kao car, ker se greš šerifa.
bonk.gif
 

Nightcrawler

Pripravnik
22. avg 2007
196
0
16
Drugač pa še neki, ne. Men grejo v tej prfuknjeni državi pošteno na organ vsi teli M E Č K A Č I. Jst bi jim pobral avtomobile. Na avtobus VSE!!!
V petek se peljem v LJ pa ena BUDALA zavije ven iz počivališča tam 40 km/h pred en kamijon. Jaz sem ga ravno takrat prehiteval (tovornjaka), pa sem moral kar pošteno nabremzat, da ga je kamijon lahko obvil... Ker v bistvu nisem bil ziher, da bo ustavil in se mu raje dal to šanso, da ga obvije.
Ne vem zakaj se smatra, da je vsak dolžen zmanjšat, zbremzat, kadarkoli kdo skoči nekomu pred nos. To je vse OK, to se vse pričakuje. Da bi pa kdo iz uvedevnosti DAL GAS in svojo NEPREMIČNINO malce PREMAKNIL in zato porabil 2 KAPLJICI bencina? Ne, to pa ne! Zakaj pa bi? Sej policaji ne delijo kazni za take idiotizme. Pa bi jih lahko začeli. Moj foter je šel dans na primorsko, pa je obseden na to, da ne dela prekrškov in sem bil izredno presenečen, ko mi je povedal, da je nekoga po desni prehitel. Si je nek trot prisvojil prehitevalni pas in ga je imel foter čez določen čas dovolj in se je lepo mimo peljal. Pa on je tak na izi fahrer po omejitvah striktno in velika varnostna. V bistvu, kaj pa boš naredil takemu? Blendal? Trobil? Dosegel pa kaj? Nič. Če bi vsi malo več kot na svojo rit gledali....
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kaj je men šleperist v četrtek zvečer naredil, mi ni bilo nič jasno. severna obvoznica, izvoz na Celovško, iz smeri Bežigrada. za proti centru sta dva pasova (vsaj mislim, da, lahko, da je celo samo en), skratka, jaz sem šel proti centru in grem po tem skrajno levem pasu, na katerem je 100% puščica za levo, na desni strani pa najprej ta šleperist, nato avtobus in osebni avto - pa grem po tem svojem pasu in seveda se nekoliko hitreje peljem (jaz sem zaviral, oni so ravno speljevali, ker se je zelena ravno prižgala), in mi začne trobit šleperist, naj se mu umaknem - nek poljak je bil - skratka, on je s tega desnega pasu, ki mislim, da gre celo naravnost, lahko pa tudi za levo proti desni, skratka s tega pasu je zavijal na notranjo stran, kjer je potem pas za nazaj na obvoznico zavit ... pa mi nekaj maha da sem tup ... sem mu samo z gestami nakazal - notranja stran levo, zunanja stran, kjer je bil on, naravnost ...
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.129
63
48
123
Ta pas na kateremu je bil šleperist je za levo in naravnost, je pa res, da ne bi smel zaviti na skrajno levi pas Celovške.

LP
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
kaj je men šleperist v četrtek zvečer naredil, mi ni bilo nič jasno. severna obvoznica, izvoz na Celovško, iz smeri Bežigrada. za proti centru sta dva pasova (vsaj mislim, da, lahko, da je celo samo en), skratka, jaz sem šel proti centru in grem po tem skrajno levem pasu, na katerem je 100% puščica za levo, na desni strani pa najprej ta šleperist, nato avtobus in osebni avto - pa grem po tem svojem pasu in seveda se nekoliko hitreje peljem (jaz sem zaviral, oni so ravno speljevali, ker se je zelena ravno prižgala), in mi začne trobit šleperist, naj se mu umaknem - nek poljak je bil - skratka, on je s tega desnega pasu, ki mislim, da gre celo naravnost, lahko pa tudi za levo proti desni, skratka s tega pasu je zavijal na notranjo stran, kjer je potem pas za nazaj na obvoznico zavit ... pa mi nekaj maha da sem tup ... sem mu samo z gestami nakazal - notranja stran levo, zunanja stran, kjer je bil on, naravnost ...

tam je tako, levi za levo, srednji za levo in naravnost, in desni samo naravnost

morš pa zastopit - poljak, ne pozna ceste, in valjda se razvrsti na skrajni desni pas, kjer je še možno zavijanje levo, da ti pa on trobi je pa tud...
 

mario

Pripravnik
5. avg 2007
527
0
16
po ravnini lahko vsak pelje 160 in več, pa naj proba peljati toliko po ovinkih
evil.gif

men grejo pa na k... tisti ki me po navadni cesti prehiti kot če bi ga na koncu čakalo milijon evrov, pol pa pride prvi ovinek pa bremza skoraj do nule...
10.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik mario pravi:
men grejo pa na k... tisti ki me po navadni cesti prehiti kot če bi ga na koncu čakalo milijon evrov, pol pa pride prvi ovinek pa bremza skoraj do nule...
10.gif

Polno takih, kaj češ. 2x zgodilo v enem tednu. Od sedaj naprej bom pač dal "malčk" gasa.
smirk-1.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
ksz

Pred 30 minutami na LJ-obvoznici iz smeri Jarš proti Bežigradu jaz lepo vozim 120km/h po levem pasu, ker je na desnem polno tovornjakov in zaspanetov, ki vozijo 80-90km/h. No in lepo šibamo po levem v koloni (jaz sem bil zadnji), nakar naenkrat pred odcepom za rondo Tomačevo se najde pacient v MB B klasse NM reg.tablic, kateri mi blenda že 300m preden me je dohitel. Seveda na desni pas se nisem mogel umakniti in sem lepo z nezmanjšano hitrostjo nadaljeval vožnjo po levem.
Nakar se mi ta možakar star okoli 50let s črnimi brki in temno poltjo (cigostyle) prilepi za rit in vžge dolge luči (ne ve, da če si preblizu drugemu vozilu dolge nimajo učinka
grims-1.gif
). No in ker ne maram da mi folk vozi 10cm za ritjo lepo spustim gas in vozim 105km/h po števcu in to vse do izvoza za Bežigrad, ko najdem eno luknjo na desnem pasu, da se umaknem in grem počasi na izhod Bežigrad.
Zmanjšam na 60km/h, ker so tam vedno "zastoji" (vključevanje-izključevanje en in isti pas), nakar možakar na levem pasu prav tako zmanjša iz tistih prej nekaj čez 100km/h na 60 in začne nekaj skakati po sedežu in mahati z rokami tako, da nisem vedel ali lovi muho v avtu ali kaj mu je
confused-1.gif


Kultura na nivoju res
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Citat:
Uporabnik mario pravi:
men grejo pa na k... tisti ki me po navadni cesti prehiti kot če bi ga na koncu čakalo milijon evrov, pol pa pride prvi ovinek pa bremza skoraj do nule...
10.gif

Polno takih, kaj češ. 2x zgodilo v enem tednu. Od sedaj naprej bom pač dal "malčk" gasa.
smirk-1.gif

To jst vedno "uživam" ko grem v fužine oz iz fužin. Lepo u eazy 100 po ravnem, vsi san mimo, u uvink pa na lev pas in gasa
grin1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Evo, pred hišo skor totalka
smirk-1.gif


Jaz da bom zavil desno proti domu se ta specijalec vključi na cesto iz leve strani in boli ga spolni organ za celi svet. Lepo ma on neki suv, velik, dolg, in gremo cela cesta je naša. In potem srečaj takega kjer je omejitev 90. Hja ne, itak bo spet dinamik kriv
bonk.gif
.

Upam, da dobim posnetek od provide s kakimi bedarijami se ukvarjajo.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
men je v nedeljo zvečer ko sem se vozil v LJ, pridem v jarše na AC pa se lih vključujejo Evo9, Hyundai coupe in nek Golf 4ka, valjda sta morala hyundai in golf evotu pokazat kako sta hitra, u glavnem se odpeleta naprej, jaz pa sem peljal naprej 140, nakar ju prehitim pri odcepu za bežigrad, zakaj sta zmanjšala hitrost ne vem, in se peljem dalje, čez 1 km hyundai mimo mene jaz pa na prehitevalni in pač prehitevam eno kolono 3 vozil, me dohiti golf in začne blendat in prilepi 1 meter za ritjo, čeprav sem peljal verjetno 30 na uro več od prehitevanih, pa itak bi bil čez 5 sekund mimo vseh in bi se umaknil...

pa sma lepo zabremzala na 90, da sem se lahko za kolono uvrstil na desni pas

ni problema, se umaknem če hoče
evil.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.454
1.187
113
uf... pa ki se vi vozite da mate take štorije?
aja.... jaz sem na deželi doma pa tega ni...... eja, mamo pa zato traktoriste
grin1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.454
1.187
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
men je v nedeljo zvečer ko sem se vozil v LJ, pridem v jarše na AC pa se lih vključujejo Evo9, Hyundai coupe in nek Golf 4ka, valjda sta morala hyundai in golf evotu pokazat kako sta hitra, u glavnem se odpeleta naprej, jaz pa sem peljal naprej 140, nakar ju prehitim pri odcepu za bežigrad, zakaj sta zmanjšala hitrost ne vem, in se peljem dalje, čez 1 km hyundai mimo mene jaz pa na prehitevalni in pač prehitevam eno kolono 3 vozil, me dohiti golf in začne blendat in prilepi 1 meter za ritjo, čeprav sem peljal verjetno 30 na uro več od prehitevanih, pa itak bi bil čez 5 sekund mimo vseh in bi se umaknil...

pa sma lepo zabremzala na 90, da sem se lahko za kolono uvrstil na desni pas

ni problema, se umaknem če hoče
evil.gif

dobra!
evil.gif