Dost vas mam dinamikov

Evrokrem

Zelenc'
24. jul 2008
1
0
1
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Ponavadi imam poln tank in verjemi da bi šel za teboj. Ti zbrišem nasmeh s te butaste riti, ki ji rečeš glava.
LOL, Stardec je mel povsem prav, tisto o fucbalerjih in podobno

Zaradi tega sem dobo ban,
zato, ker komentiram neprimerno izjavo sem dobil to pojasnilo
"Razlog: mene ne boš drkal
LP, moderator The_Red_Devil"

PROSIM za USTREZNO pojasnilo skladno s pravili tega foruma in takojsni povratek iz toplic

moderatorji unicujete Alter
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Mene pa razpizdijo taki primerki, ko po voznem pasu pelje kolona vozil npr. 100km/h ter po prehitevalnem pasu cca 130km/h in si ti na prehitevalnem...pelješ za vsemi vozili, potem se ti pa en prilepi 20cm za rit in začne blendat, da se mu umaknem. Kam naj se umaknem [censored] en, na vozni pas, da me prehitiš pa potem nazaj na prehitevalnega vozit za tabo 130km/h???

No to so pa res obupni vozniki. Čez dan itak nimaš kaj blendat, če je pač kolona je kolona. Itak je sedaj vsa drhal na AC, ko je bla prej po magistralnah.

In tisti, ki tako zagovarjate bednih 130km/h in se opirate na tole, da se vozite po predpisih. Zame ste šerifi. Sedaj se ne vozim več 150km/h, ker je en kup enga šundra v avtomobilu. Lepo kruzam do 110. Prehitevam recimo en kamion in vidim 100m naprej še en kamion. Nekdo se mi rahlo približuje. Jaz osebno malo pritisnem na gas in mogoče iz tistih 110, 120 ali 130 pridem tudi do 140 ali 150. Da nekaj ne zadržujem klapo za sabo in trmasto v glavi, sej več se ne smem vozit
crazy1.gif
Mejduš šerifi dejte mal sodelovat v prometu. Spolni organ se itak ne bo podaljšal, se bi pa pretočnost in ne obremenjujete tistega za sabo.

Da ne govorimo o pravilu zadrge. Ja faaaaaaaaaak, vsi bi bli radi prvi spredaj in takoj vključeni. Ko bi se ti kreteni že prej razvrstil ne bi blo nobenega ustavljanja in jajcanja. Sam kako to razlošt, da bojo zastopil.
confused-1.gif
Vsekakor Misija nemogoče 12.del.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Evrokrem pravi:

Zaradi tega sem dobo ban,

Ma edina pametna poteza. Najedaš tuki u PM ej. In kar je red devil napisal je imel povsem prav. In če se mu je zgodilo še tisto z žensko, bi ti stisnu še kakšen drug ban
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Evrokrem pravi:
Citat:
Uporabnik Evrokrat pravi:
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Ponavadi imam poln tank in verjemi da bi šel za teboj. Ti zbrišem nasmeh s te butaste riti, ki ji rečeš glava.
LOL, Stardec je mel povsem prav, tisto o fucbalerjih in podobno

Zaradi tega sem dobo ban,
zato, ker komentiram neprimerno izjavo sem dobil to pojasnilo
"Razlog: mene ne boš drkal
LP, moderator The_Red_Devil"

PROSIM za USTREZNO pojasnilo skladno s pravili tega foruma in takojsni povratek iz toplic

moderatorji unicujete Alter

nahrung002.gif
za moderatorja!
Kolk piv moram pa plačat da permanentnega faše?
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
40
Za vogalom
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Mene pa razpizdijo taki primerki, ko po voznem pasu pelje kolona vozil npr. 100km/h ter po prehitevalnem pasu cca 130km/h in si ti na prehitevalnem...pelješ za vsemi vozili, potem se ti pa en prilepi 20cm za rit in začne blendat, da se mu umaknem. Kam naj se umaknem [censored] en, na vozni pas, da me prehitiš pa potem nazaj na prehitevalnega vozit za tabo 130km/h???

No to so pa res obupni vozniki. Čez dan itak nimaš kaj blendat, če je pač kolona je kolona. Itak je sedaj vsa drhal na AC, ko je bla prej po magistralnah.

In tisti, ki tako zagovarjate bednih 130km/h in se opirate na tole, da se vozite po predpisih. Zame ste šerifi. Sedaj se ne vozim več 150km/h, ker je en kup enga šundra v avtomobilu. Lepo kruzam do 110. Prehitevam recimo en kamion in vidim 100m naprej še en kamion. Nekdo se mi rahlo približuje. Jaz osebno malo pritisnem na gas in mogoče iz tistih 110, 120 ali 130 pridem tudi do 140 ali 150. Da nekaj ne zadržujem klapo za sabo in trmasto v glavi, sej več se ne smem vozit
crazy1.gif
Mejduš šerifi dejte mal sodelovat v prometu. Spolni organ se itak ne bo podaljšal, se bi pa pretočnost in ne obremenjujete tistega za sabo.

Da ne govorimo o pravilu zadrge. Ja faaaaaaaaaak, vsi bi bli radi prvi spredaj in takoj vključeni. Ko bi se ti kreteni že prej razvrstil ne bi blo nobenega ustavljanja in jajcanja. Sam kako to razlošt, da bojo zastopil.
confused-1.gif
Vsekakor Misija nemogoče 12.del.

No situacija danes zjutraj.

Se pripeljem za kolono na prehitevalnem pasu, ki se pelje cca. 120 in prehiteva 5-6 tovornjakov. Lepo zmanjšam hitrost iz 140, tako da se normalno peljem za tremi pred mano. Za menoj se pripelje bedak, ki se mi nalima na rit. Ker ne odneha, mu malce pomežiknem z zavorno lučjo in se malo umakne. Ko prehitimo tovornjake in se trije pred mano lepo umaknejo na vozni pas pa začne blendati kot bedak. Kljub temu, da sem jaz pospešil na 145 in prehitevam štiri avtomobile. Seveda je še enkrat dobil lekcijo z zavorno lučjo, tokrat malce hujšo.

Če sem zaradi tega šerif pa naj bom.

Pa še nekaj glede pravila zadrge. Kre*ten. Zadrga se dela čisto spredaj in takrat najlepše funkcionira. Eden iz voznega, eden iz prehitevalnega, eden iz voznega, eden iz prehitelavnega... Ne pa tako, da se iz prehitevalnega gužvajo na voznega že 1 km pred oviro. Da o "slalomistih" sploh ne govorim.
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Poznano in večkrat videno, pač folk je aroganten in gled samo nase itd. Pa vsi majo polna j
bonk.gif


P. res ne razumem je težko počakat da prehitiš pa se umakneš ko imaš plac in predvsem varno. Po njegovem bi ti mogel uletavat med kolono na desno
bonk.gif


Jst se takim sam še smejim, pa si fajn šipo operem
grin1.gif
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
40
Za vogalom
Pa to je bilo še ob taki "normalni" uri (okrog pol desetih). Najjači so pa tisti, ki to počnejo ob sedmih zjutraj, ko je kolona od Celja do Ljubljane, on pa blenda, se lima in kar ne skoči čez volan
crazy1.gif
Pa po izkušnjah to niti niso večinoma mladi.

Od vseh voznikov na cestah mi grejo pa daaaaaleeeeeč najbolj na jetra pametnjakoviči, ki prehitevajo kolono po odstavnem pasu. Te bi pa res potegnil skozi zaprto šipo in jim na novo naravnal zobe.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Če bi me okol kepe dvakrat ti ne bi ostal dolžan. Verjetno tudi ne bi danes tukaj pisal!

: pa brez zamere :

Poanta je v tem, da nimaš kaj gonit 160 ali več če je zgornja meja 130kmh! S tem ti ogrožaš druge, ne jaz.

In kdo si ti da mi boš govoril koliko lahko peljem. V večini primerov peljem 120 km/h, ker se mi ne mudi ina tako še prišparam na bencinu kot tudi materialu. Če pa prehitevam in vidim, da je nekdo hitrejši od mene potem potegnem, se umaknem in ga s tem čim manj oviram. Tudi meni se včasih mudi in vozim okoli 160kmh...in če se mi nastavi tak lolek kot si ti se ti lepo nalepim na razdaljo pol metra in vozim skrajno levo. Če stopiš po bremzi se bova peljala vštric in če me še zapneš boš kriv ti! Ravno zadnjič smo se peljali 3-je vštric, ker je nekdo prehiteval s 105kmh nekoga, ki je vozil 100kmh. Seveda potem jaz ogrožam vas pogumneže, ki ste frajerji ko cijazite po prehitevlnem pasu.
 

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
In če te do sedaj ni vidu, te tut z blendanjem sred dneva nebo. Pač počakaš malo, da te opazi in se umakne. Brezveze blendat pa trobit..

Se popolnoma strinjam. nevem kdaj sem nazadnje trobil.. razen ko so bii policaji nasprot pa ko sem kolega vidu ob cesti. >trobljenje in blendanje je za šibke in/ali nestrpne voznike.

Podpis. Sam trobim le v primeru, če kdo stoji pri zeleni luči več kot 3 sekunde, če srečam kolega ali pa kakšno luštno frajlo. Blendam pa le v primerih ko imam dan, da malo prepucam avto in vozim 180kmh+...pa še to blendam med 100 in 250 m predno ga dohitim in se jih večina tudi lepo umakne.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
Se prav delaš več prekrškov nanekrat. Prekoračena hitrost, blendanje, premajhna vartnostna razdalja če se ti ne umakne, ...
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.652
218
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
včeraj zvečer:

se iz severne obvoznice peljem po onem priklopu proti gorenjski AC in šentviškemu predoru. mudilo se mi je res ko sam satan in sem tam imel nekje 80 - 90 km/h na uro, cesta prazna, razen ene tete v zarjaveli rdeči Ibizi, ki vozi nekako tako hitro kot jaz. jaz sem imel takoj, ko se priklop zravna, smerokaz za levo, videla me je takoj (razen če ima sindrom stardeca - sem sama na cesti in ne vidim ničesar drugega). čakam, sva sama, lahko bi se umaknila na prehitevalni pas in mi omogočila normalen vklop na vozni pas - pa sem bil malce trmast, priznam in nisem popustil, pa se začne vklopni pas počasi končevati, ko se ona le spomne, da mi lahko da prostor - pazi, to so me v avtošoli naučili - če imaš prost prehitevalni pas, se umakni, da se lahko vozilo varno in normalno vklopi na vozni pas - se vklopim in vidim, kako mi žuga v avtu - potem se postavi za mano in mi še parkrat poblenda.

ne vem, a zato, ker sem jo nekako po desnem pasu med vklopom, ko mi da prostor prehitel ali zato, ker sem silil jo na prehitevalni pas?
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Nekak se mi zdi da take manevre pri nas niso nobenega učili v avtošoli, ker v primerjavi z tujino ob uvozu na avtoceste je to normalen pojav...
Ne vem zakaj ampak ko vozim po nemčiji z hitrostmi kjer so dovoljene kolikor avto pač gre, se počutim pri 200kmh varnega na cesti, ker v primerjavi pri nas pri 130kmh samo čakam kdo bo zapeljal pred tabo
confused-1.gif
Nekaj pri nas ne štima najbolje na cestah...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
he he , a imaš črnega A 3? zadnjič se peljem mimo Domžal po Ac solidnih 190 km/h z solidnim strojem..in se mi prilepiš ti na rit in blendaš, naj se ti umaknem LOL..seveda sem bil v prekrško, in se kesam..

zdej, a se naj umaknem na vozni pas in zaviram ko norc, ali sem raje pokazal fakiča, pa še na gas pritisnil hehe

v glavnem..tip iz Fužin( kakor sem videl kasneje) me je prehitel po desni, odprl šipo in mi nakazoval, naj se ustavim na odstavnem pasu, da bi obračunala ..mislim bebec, ki jih ni kazal več kot 22 let