Dost vas mam dinamikov

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Zdaj bo vsak ki bo takole izpadel totalen tepec rekel ' sem hotel samo videti reakcije '.
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
36
Dej boj rajši tiho pa si ne zmišljuj tu nekaj.
Priznaj da si pričakoval odgovore v stilu:" bravo, car, ti si pa upaš, upam da si je tist ta drugi zapomnu da s tabo ni heca", si pa v resnici doživel en lep hladen tuš.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
35
Citat:
Uporabnik Zorroslav pravi:
Dej boj rajši tiho pa si ne zmišljuj tu nekaj.
Priznaj da si pričakoval odgovore v stilu:" bravo, car, ti si pa upaš, upam da si je tist ta drugi zapomnu da s tabo ni heca", si pa v resnici doživel en lep hladen tuš.

Mogoče nova titula? Avtocestni šerif
cool-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Kar si naredil se tudi meni zdi čista bedarija. Pač si isti kot on. Jaz se ponavad peljem na AC čez dovoljeno hitrost, odvisen od gužve. Tudi 180 se peljem kdaj pa v življenju še nisem poblendal. Sej te kdo izsil, veliko jih tudi predvidevaš da bodo zapeljali. Če vozim tok hitr sem pač jaz odgovoren za mojo vožnjo in sem pripravljen na vse kar se lahko zgodi. Nebom zarad tega blendal.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Ravno nasprotno. Upal sem na malo večje razumevanja naših "dinamikov", torej ljudi, ki vozijo po predpisih. Nekaj priznam, s tem, da sem zapeljal na prehitevalni pas in dejstvo, da je moral zavirati je moj prekršek, saj sem ga po zakonu izsilil. Nikdar nisem to zanikal, sem mu pa dal vedeti , da prehitevanje vozil, ki vozijo bistveno počasneje s tem, da sam voziš s preveliko hitrostjo ni pametno! Verjamem, da sedaj "merđo" pri prehitevanju kolone spusti nogo z gasa!
To je bi pa moj namen.
p.s : kot sem zapisal v drugem mojem postu, dejansko ga nisem toliko izsilil, da so mu pomagala vsa elektronska pomagala, ki jih ima v avtu, da se je varno ustavil do hitrosti 130kmh, ampak je bilo bolj "varno". Za nas vse.
Vidim pa koliko vas je tukaj mlečnozobcev, da uporabim izraz "stardeca" kljukcev.
lp
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Samo bedak ne ve s kaksno hitrostjo vozijo tisti zadaj, ker enostavno ne gleda v spegle. Najjači so pa tisti, ki se pederirajo po prehitevalnem do konca potem pa po bremzi, da mu uspe na izvoz. Take bi pa enostavno s ceste zrinil s kamijonom.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
No torej se greš šerifa, bravo ni kej
bonk.gif
Si ti toliko poseben da takole druge učiš kaj je prav in kaj ne.

Da ne omenjam da si toliko sposoben, da veš kolk so mu pomagala pomagala in da se je z lahkoto ustavil..

Tole si dej v podpis, špilanje policajev pa prepusti uradnim osebam.

27215808_14adc743ac.jpg
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Seveda vem, da mu ni "elektrika" pomagala pri zaustavljanju, če se je ustavljal par sekund....saj sem že dvakrat napisal, da ni šlo čisto na "knap". Če pa voznik ne zna predsodit približne hitrosti po vzratnem ogledalu, pa naj voznik vrne izpit, saj nima globinskega vida.
Kaj tukaj ne razumeš? Zgleda, da bi bil ti bolj za šerifa, če si tolk kratek.
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
No ne vem kdo je kratek, da se hvali s tem da je nekomu namerno zapeljal pred njega, da ga je naučil kako naj vozi
bonk.gif


Kaj se sedaj izgovarjaš, še malo pa boš pisal, da ga sploh nisi izsilil. Si se malo zaj. ker te noben ne podpira???
Zarad takih pacjentov ki vas ego j. pa imamo stanje na cesti kakršno je..
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Kokr vem je ja, tako kot troblenje za brezveze..
Saj če nekdo menca pred tabo , potem trobljenje in blendanje ni brezveze....
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
In če te do sedaj ni vidu, te tut z blendanjem sred dneva nebo. Pač počakaš malo, da te opazi in se umakne. Brezveze blendat pa trobit..
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.291
357
83
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Nikdar nisem to zanikal, sem mu pa dal vedeti , da prehitevanje vozil, ki vozijo bistveno počasneje s tem, da sam voziš s preveliko hitrostjo ni pametno!
Ne.
S tem si mu dal vedeti,da je ravno naletel na še enega totalnega debila,ki jih je na slovenskih cestah polno.
Ni mi jasno,kako lahko za zadoščenje svojega bolnega uma v življenjsko nevarno situacijo postaviš n ljudi? A si imel v preteklosti kakšno nesrečo in imaš sedaj odprto rano na glavi,pa ti je še tist zadnji delček možgana ušel ven? Drugače si jaz takega početja ne morem razlagat.
Žena mora biti fejst ponosna,da ima tak biser za moža. Morš take morone že prav iskat...
Pa sploh mi ne reply-at,ker odgovora ne boš dobil.Že tale post je preveč za take izmečke kot si ti.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.223
113
42
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
In če te do sedaj ni vidu, te tut z blendanjem sred dneva nebo. Pač počakaš malo, da te opazi in se umakne. Brezveze blendat pa trobit..

Se popolnoma strinjam. nevem kdaj sem nazadnje trobil.. razen ko so bii policaji nasprot pa ko sem kolega vidu ob cesti. >trobljenje in blendanje je za šibke in/ali nestrpne voznike.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Teb pa glih ni jasno, kaj je to izsiljevanje, a ne?

A si slučajno en tistih, ki gas stisne, ko vid na desnem pasu žmigovc?
 

Mis

Fizikalc
1. sep 2007
2.627
0
36
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:

Meni je tudi ucer sred Lj ena kokos trobila, ces naj se pomaknem v krizisce, ki je bilo polno....z stranskih so pa vozili, ker sem pustil prostor.....normalno kajne?

Men v takih primerih moja zabrusi "Da neb slučajn koga spustu noter".... In potem, ko spustim koga predse pa mi potem dela štalo spredaj (nazadnje Vodušek z njegovim Cayenne turbo k je čvekal po telefonu) in se vleče ko sluz je ful pametna
srce-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Samo bedak ne ve s kaksno hitrostjo vozijo tisti zadaj, ker enostavno ne gleda v spegle. .
Sorry, ampak večina voznikov, ki gleda v špegle (ne glede na to, koliko jih sploh je), ni sposbna ocenit hitrosti zadaj vozečega, še posebej pa niso sposobni videt in dojet, da kdo prileti res hitro. In to je pač treba upoštevat.