Dost vas mam dinamikov

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Predvsem bi se tisti, ki je znatno hitrejši ali počasnejši od večine, moral zavedat, da je motnja na cesti in temu primerno obnašat.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Točno tako. Hitri tu ponavadi odpovedo zaradi arogance in polnosti samega sebe (pa kak bedak je vmes), počasni pa (kar je verjetno slabše) zaradi neznanja ali nesposobnosti.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.972
1.428
113
Upam, da naletis na pravega.
10.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.972
1.428
113
Ali pa na taksnega, ki ima slab dan ter se slabso stvar pod sedezom, takrat je pa ze prepozno. Ze dozivel nekaj podobnega, ni ravno prijetno, ko ti nekdo maha s pistolo pred ocmi.

Pomebno je, da ima on velike sape ter se vecje lape.
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
V tvojem primeru mi je žal da nisi tako zapeljal pred kakšno provido, ampak seveda potem bi pa tukaj jokal kakšni moroni so policaji itd..
bonk.gif


Verjemi da slej ko prej te bo kdo na stran zrinil ampak potem bo že prepozno ko boš malo nabunkan po čebuli, če boš take počel po cestah..
smirk-1.gif



Ni mi jasno KAJ TE MOTI če nekdo hoče voziti hitro?? Avtocesta ima 2 vozna ter eden odstavni pas. Če si na voznem pasu in je prost ,pa če nekdo prileti 500kmh mimo je to njegov problem ne tvoj
stupid-1.gif
zato so provide na cestah ter radarji..ne pa razni pacijetni, ki mislijo da so superduper vozniki.


Pišeš da imaš pad deset tisoč km za seboj
hysterical-1.gif


Ti povem eno štorijo, ki se je zgodila pred leti znancu, ki je bil podoben tebi. Vozil je normalno po cesti mogoče kakšnih 10kmh več ampak nič presenetljivega. Junak ga je prehitel ter začel pred njim zavirati itd...seveda je hotel pred punco pokazati kaj ima v hlačah, ampak ni pa vedel da je v drugem avtu budala da jo težko najdeš. Skratka ko je znancu prekipelo ga je prehitel ter prisilil da je ustavil vozilo ob cesti stopil ven ter steklo razbil z roko....da o podrobnosti več ne bom govoril...edino to da je prsosil da naj neha...upam da boš naletel na takega pa boš potem malo premislil o tvojem dejanju...
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Vem tudi jaz eno......je en tip prehiteval pa mu je začel prehitevani pritiskat na gas.....pa ga je tip prisilno ustavil in mu je en tak šamar odbil da je blo veselje....pol mu je pa ključe od avta vzel in se odpeljal lepo naprej.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
7.009
3.523
113
41
Lj
No ja to bi mogoče delovalo v jugi, zdej ko maš pa vrle sodnike pa ga lahko tožiš zaradi fizičnega napada in kraje. To je seveda, če ni bil cigan in je mel dejansko tablce na avtu.
 

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.604
5
38
Fanj ti pomaga tožit nekoga ki nima nič.....imel boš en kup stroškov...uni se ti bo pa smejal.....pa še beseda proti besedi...ni podlage....dobre.

Da ne govorim o jugi....niso slovenci nič boljši ne......moj sošolec je peljal s manjšim kamjončkom nekaj v ljubljano in je na nekem križišču nenamenoma izsil prednost enemu avtu....pa je tisti "lj" skočil z avta in mu vzel ključ od kamjončka........je to stalo na križišču dokler mu niso od doma pripeljali rezervni kluč.....in policija ni mogla prav nič pomagat.

Pa da ne bo pomote...to je zadeva ki je stara pol leta.

To se ti zgodi v naši državi...ti ne pomagajo ne sodniki ,ne polica ,ne kamere.
Za položnice te bodo pa našli takoj.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ravno nasprotno. Upal sem na malo večje razumevanja naših "dinamikov", torej ljudi, ki vozijo po predpisih. Nekaj priznam, s tem, da sem zapeljal na prehitevalni pas in dejstvo, da je moral zavirati je moj prekršek, saj sem ga po zakonu izsilil. Nikdar nisem to zanikal, sem mu pa dal vedeti , da prehitevanje vozil, ki vozijo bistveno počasneje s tem, da sam voziš s preveliko hitrostjo ni pametno! Verjamem, da sedaj "merđo" pri prehitevanju kolone spusti nogo z gasa!
To je bi pa moj namen.
p.s : kot sem zapisal v drugem mojem postu, dejansko ga nisem toliko izsilil, da so mu pomagala vsa elektronska pomagala, ki jih ima v avtu, da se je varno ustavil do hitrosti 130kmh, ampak je bilo bolj "varno". Za nas vse.
Vidim pa koliko vas je tukaj mlečnozobcev, da uporabim izraz "stardeca" kljukcev.
lp

Če tebe narava ni obdarila z zmošnostjo da si sposoben vozit normalno ne posegaj v druge ki so bolj sposobni od tebe. Kaj se vmešuješ u to kolko vozi Mercedes na levem pasu ? Ze to da omenjaš Mercedes u vsaki drugi besedi pove da ti očitno pade tezko da marsikdo vozi nove Mercedes BMW Audi ti pa Lancio ali "Roverja za dušo" LOL. Kot prvo koga briga kaki avto je hitro vozu. Kot drugo , če nisi sposoben vozit več kot 130 ostani na desnem pasu in tam uzivaj v voznji, in štej kolko skuterjev te bo prehitelo . Mogoče če bi manj casa porabu na cesti in manj casa z razmisljanjem kak si blokiral Mercedes razmisljaj malo o biznis in boš mogoče tudi ti kdaj lahko vozu Mercedes +160 km/h .
 

timecop

Fizikalc
22. jul 2007
1.312
0
36
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
Če tebe narava ni obdarila z zmošnostjo da si sposoben vozit normalno ne posegaj v druge ki so bolj sposobni od tebe. Kaj se vmešuješ u to kolko vozi Mercedes na levem pasu ? Ze to da omenjaš Mercedes u vsaki drugi besedi pove da ti očitno pade tezko da marsikdo vozi nove Mercedes BMW Audi ti pa Lancio ali "Roverja za dušo" LOL. Kot prvo koga briga kaki avto je hitro vozu. Kot drugo , če nisi sposoben vozit več kot 130 ostani na desnem pasu in tam uzivaj v voznji, in štej kolko skuterjev te bo prehitelo . Mogoče če bi manj casa porabu na cesti in manj casa z razmisljanjem kak si blokiral Mercedes razmisljaj malo o biznis in boš mogoče tudi ti kdaj lahko vozu Mercedes +160 km/h .

Žešæi æapci, kot si ti, nimate na cestah nobene višje pravice kot ostali udeleženci v prometu, torej 130, +-10kmh, pa ne bo nobenih prepotentnih blendanj polapismenih bedakov, ki prodajajo "pralni" prašek in nobenih velikih kriznih situacij. Zaenkrat nismo Nemčija. Pa večina izobražencev z žešæimi koli nima potrebe po divjanju, ker se lahko drugače dokazujejo in sicer z možgani. Na cesti je vsem škoda časa, za bluzenja po forumih in pijansko čvekanje v lokalnem baru je pa vedno dovolj časa, na račun nekoga invalidnosti ali pa smrti!
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Citat:
Uporabnik Ice pravi:
Ni mi jasno KAJ TE MOTI če nekdo hoče voziti hitro??
Ker je to na javnih cestah v Sloveniji prepovedano.

Pa saj ZVCP ni napisan kot kvantna fizika, ampak tako, da ga lahko (recimo) vsak razume. Se ga je tako težko držat?
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Če je prepovedano, pol pa le hitro vsi ustavljat še vse lopove pa morilce, ker to je tudi prepovedano...
Ta prepucavanja v takih temah so že bedna.
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Ta prepucavanja v takih temah so že bedna.
Točno tako. Če bi se vsi (ali vsaj v veliki večini) držali zakonov in moralnih vrednot, bi bilo mnogo lepše. Na cesti in v naših življenjih.


Drugače pa moj post ni letel na civilno reševanje problemov za katere je zadolžen določen organ, ampak kako izboljšati situacijo in obnašanje na naših cestah nasploh.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.252
1.875
113
kakorkoli obrneš...si mu krepko izsilil prednost (in to namenoma!).

je pa vedno tako..da on vozi v prekršku je njegova stvar..ne tvoja. In kot tak nimaš pravice njemu odmerjati kako naj vozi (razen če nisi v vlogi policaja). Če že...bo sam plačal kazen.

tak da..za moje pojme, je to kar si naredil krepko pod kulturo onega, ki je vozil nad omejitvijo!

( v denarju bi njemu sam dal 50 EUR kazni za prehitro vožnjo, tebi pa najmanj 1500 za namerno povzročanje nevarnosti (in ogrožanje človeških življenj!)!..pa eno krepko dozo pik).
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Citat:
Uporabnik timecop pravi:


Žešæi æapci, kot si ti,

zmaga.gif


Žešæi æapac še vedno vozi BMW ali MErcedes , jebe bolje babe in zna vozit po AC . Lahko bi še kaj napisal, a nebom, ker je moj čas prevec vreden itak ga ze vsaki dan zgubim na cesti 15 minut za takimi nesposobnimi ki se lagano vozakajo po levem pasu in delajo guzvo in nevarnost.
 
Nazadnje urejeno:
@avtor

Pazi naslednjič, ko misliš kaj takega početi če bo kakšen bel korejec na prehitevalnem pasu. Ponavadi imam poln tank in verjemi da bi šel za teboj. Ti zbrišem nasmeh s te butaste riti, ki ji rečeš glava.

Enkrat se mi je že zgodilo, da mi je eno ženšče iz vključevalnega skočilo na prehitevalnega, tako da sem samo odvil pa naj bo kar bo. Na srečo sta bila vozni in odstavni pas prazna, da sem lahko zbremzal brez posledic.

Imam soft spot za take kot si ti. In ti boš komu govoril dinamik. Ogrožaš sebe in druge
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Mene pa razpizdijo taki primerki, ko po voznem pasu pelje kolona vozil npr. 100km/h ter po prehitevalnem pasu cca 130km/h in si ti na prehitevalnem...pelješ za vsemi vozili, potem se ti pa en prilepi 20cm za rit in začne blendat, da se mu umaknem. Kam naj se umaknem [censored] en, na vozni pas, da me prehitiš pa potem nazaj na prehitevalnega vozit za tabo 130km/h???

jaaoooo

To, da se pa nalašč nastaviš nekomu na prehitevalnem je pa bolno.
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Peri šipe, greš še bolj počas, tapkneš bremzo,sam da luč zasvet.

Tako kot si rekel, se mu na luno umakneš če si v koloni
bonk.gif