Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.241
6.460
113
pri taščici
Obstaja cepivo proti pljučnici?
Baje, tako mi je povedala oseba ki je lezala. S cim so jo cepili in proti kaksni pljucnici so jo cepili pa ne vem.
CRP ob sprejemu je imela posteno preko 200, tako da je bila bakterijska predvidevam, zato so jo tudi v bolnici napil z AB.
Je bilo prejsnji teden kar nekaj drame pri njih doma, ker je cel vikend lezala doma (sicer negativna z doma narejenimi testi, ampak....)
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Počakaj da ti bodo pametnjakoviči katerih ni malo v tej in ostalih temah povedali, da je testiranje v šoli najbolj pomembno......
In še kar ne bodo videli problema te zasnove testiranja otrok........
Prdeli bodo, kako testi v šoli rešujejo življenja in omogočajo treninge in obiske babic....ane sad

Sicer je stroka ves čas trdila, da so ukrepi namenjeni zaščiti bolnišnic in flatten the curve..... Se kdo še spomni, da se nedolgo nazaj ni dalo niti gat kupiti? Za
Takrat smo skrbeli za zdravstvo, pri testih v šoli, pa stroka pravi, da se testira, da bodo lahko odprte. Waw, bombastičen razlog.
A nemoj....... A sedaj ne rešujemo zdravstva?
In če so nas letos začele skrbeti okužbe v šoli, kaj je bilo pred 2020?
A takrat okužbe niso bile pomembne?
Takrat je več otrok potrebovalo zdravniško pomoč, zakaj nismo takrat vsakotedensko testirali na gripo? Zakaj takrat otroci niso nosili mask? Hinavčki, da vas slišim..... Zakaj ne? A so bili takrat manj vredni in pomembni?
Ti kar uživaj v nakladanju. Normalen človek, ko mu dokažejo da laže neha, ti tega nisi sposoben.
Smo pa tudi že ugotovili, da ti dol visi, če bo tvoj otrok normalno živel ali pa bil doma v nepotrebni karanteni. Je biznis ta glaven, to je pomembno.
Pa ko si tak pameten in mi mečeš naprej obiske babic, itd. To, da froc lahko dobi Covid od pozitivnega, ti ne pade na pamet, ne? Pa tam za prejšnji petek je bilo 27% frocov med pozitivnimi. Pičkin dim, nje.
Bah, brez veze.

Drugače mene zanima zakaj si nisi ti pred 2020 dal narediti kastracijo, pa sedaj ne bi imel težav z otroki in bi lahko se v celoti posvetil biznisu. Evo, to vprašanje je nekje na tvojem nivoju.
Pa še eno: avtomobili morajo sedaj upoštevati standard Euro6, ki seveda konkretno stane in dviguje ceno vozilom. Tvoj nivo: jokca, jokca, jokca, zakaj niso leta 1980 že imeli te stvari noter, takrat so pa lahko brez tega vozili okrog in zastrupljali okolje. Tudi sedaj je zato euro6 brez veze, jokca, jokca, jokca. Pa še direktna laž: euro6 nič ne rešuje, avto isto onesnažuje kot leta 1980.
 
  • Haha
Reactions: jonny77

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.257
2.415
113
Pomurje
Ti kar uživaj v nakladanju. Normalen človek, ko mu dokažejo da laže neha, ti tega nisi sposoben.
Smo pa tudi že ugotovili, da ti dol visi, če bo tvoj otrok normalno živel ali pa bil doma v nepotrebni karanteni. Je biznis ta glaven, to je pomembno.
Pa ko si tak pameten in mi mečeš naprej obiske babic, itd. To, da froc lahko dobi Covid od pozitivnega, ti ne pade na pamet, ne? Pa tam za prejšnji petek je bilo 27% frocov med pozitivnimi. Pičkin dim, nje.
Bah, brez veze.

Drugače mene zanima zakaj si nisi ti pred 2020 dal narediti kastracijo, pa sedaj ne bi imel težav z otroki in bi lahko se v celoti posvetil biznisu. Evo, to vprašanje je nekje na tvojem nivoju.
Pa še eno: avtomobili morajo sedaj upoštevati standard Euro6, ki seveda konkretno stane in dviguje ceno vozilom. Tvoj nivo: jokca, jokca, jokca, zakaj niso leta 1980 že imeli te stvari noter, takrat so pa lahko brez tega vozili okrog in zastrupljali okolje. Tudi sedaj je zato euro6 brez veze, jokca, jokca, jokca. Pa še direktna laž: euro6 nič ne rešuje, avto isto onesnažuje kot leta 1980.
Ti imaš mačka ali kaj je to za en zmazek od sporočila?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
niso normalni. 6 razred. svet staršev že 2x mail danes, če slučajno prvega nisem videl. naj ne podpišemo za testiranje, zbirajo podpise pred šolo v Kamniku danes in jutri zjutraj ob 8.
v mailu pravijo, da je to zloraba otrok. to, da otroke pošiljajo okoli, da bi zadovoljili svoj ego, to pa ni zloraba, menda.
se jim je zmešalo čist zgleda.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.024
3.918
113
Povprašaj tistega pubeca ali pa deklino ki ti je prišla cinglat na vrata, čigava je.
Staršem pa pol pošlji socialno, ker se vidi da niso sposobni da so starši.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: sad, sandra in zino