Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.673
5.830
113
Vladna logika ostaja enaka....
A: udaril sem se s kladivom po prstu
B: zamenjaj srajco

A: prst me še vedno boli
B: zamenjaj še nogavice

A: prst me še vedno boli
B: zamenjaj še hlače

In tako dalje v neskončnost.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Drugač pa ti jamraš od tvoje kariere, pa tvojih sončkov.

Ne, ne jamram. Povedal sem. Spoštujem ukrepe, se pa z njimi ne strinjam. Velika razlika, pa klju temu tu gor kup seratorjev po vsej sili tolče po meni.

Zame so brezhrbtenični hinavci. Ne vejo zakaj to delajo, delajo pa vseeno. Jaz vsaj vem zakaj bom pustil testirati svoje otroke.
Zato, ker v nasprotnem primeru,jima moram odvzeti pomemben del vzgoje in odraščanja.
Ne slepim se, da z tem rešujemo življenja in praznimo bolnišnice.
Ko povprašam te brezhrbtenične uporabnike, zakaj v 2019 in prej, niso zaganjali približno enake histerije za vse ostale respiratorne viruse, kateri so odnesli krepko več šolarjev od pouka, je pa tišina. Ko/če bo potrebno cepiti za obisk šole, se bodo morda tej isti uporabniki zamislili..... Morda.......
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

jest5

Guru
18. avg 2007
25.751
-8.632
113
NIJZ ima jasne podatke, koliko prenosov zaradi šole je končalo v bolnišnici
Malo dvomim, da ima NIJZ jasne podatke glede tega. Vedo lahko samo koliko otrok je spravilo sorodnika v bolnico.
Ne vedo pa, koliko jih je spravil tja recimo otrokov starš, ki je pred simptomi/izvedenim testom hodil v službo/trgovino/lokale/rekreacijo/...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.884
9.549
113
Debilčki kar dalje trdite svoje.... Pokaži mi kako bo palčkanje šolarjev zmanjšalo obljudenost intenzive, pa se bova lahko kaj dalje pogovarjala.
Aja, pa ti poznaš 2 cela primera "najdbe v šoli" , v kolikor ni bullšit...... Waw res si referenca.
:valjamse: :valjamse: :valjamse:
Torej greva po vrsti: ti si trdil, da je cilj palčkanja otrok zmanjšanje obremenitve intenzive. Jaz sem ti DOKAZAL, da STROKA trdi, da je cilj palčkanja to, da bi šole ostale odprte. Zmanjšanje intenzive je sekundarni/terciarni efekt. Ni pa GLAVNI CILJ.
Zdej mi pa povej, kdo je debilček in kdo trdi kar nekaj, kar potegne iz zraka oz. morda celo namerno laže. Ko se mu pa dokaže, da zavaja, je pa čri, čri.
Pa sem ti že odgovoril, da nimam pojma, ker nisem strokovnjak na tem področju, sem pa prepričan, da mi lahko ti YT strokovnjak to takoj zdrdraš.

Poleg tega si tudi nepismen oz. ne znaš brati. Jaz osebno poznam iz prve roke in sem ves čas jasno pisal o ENEM primeru. Ampak to za vas teoretike zarot, je nepomembno. En, dva, tisoč, tri tisoč, 50%, 100%, 99%, vsee je to isto sranje. Ni problema, samo da v zblojenem umu, to skupaj spravim, da potrjuje mojo teorijo. Loool.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: jonny77

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.589
994
113
48
KR
Ne, ne jamram. Povedal sem. Spoštujem ukrepe, se pa z njimi ne strinjam. Velika razlika, pa klju temu tu gor kup seratorjev po vsej sili tolče po meni.

Zame so brezhrbtenični hinavci. Ne vejo zakaj to delajo, delajo pa vseeno. Jaz vsaj vem zakaj bom pustil testirati svoje otroke.
Zato, ker v nasprotnem primeru,jima moram odvzeti pomemben del vzgoje in odraščanja.
Ne slepim se, da z tem rešujemo življenja in praznimo bolnišnice.
Ko povprašam te brezhrbtenične uporabnike, zakaj v 2019 in prej, niso zaganjali približno enake histerije za vse ostale respiratorne viruse, kateri so odnesli krepko več šolarjev od pouka, je pa tišina. Ko/če bo potrebno cepiti za obisk šole, se bodo morda tej isti uporabniki zamislili..... Morda.......
Hja, kokr spremljam, si nas več al manj vse obtožil tle, da se vsi strinjamo z ukrepi.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.589
994
113
48
KR
Kva kuratz, rad se mejmo, tud če vsak drgač misl, kar je pa edin prou. Če b meu jest prjatle, k bi se cel lajf strinjal z mano, jih steram nekam. :oops:
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.257
2.415
113
Pomurje
Vala turisticnih bonov misliš?

In ja eni starši so bolniki. V petek pri odmoru so poslali sošolko domov, za katero je mama javila, da je pozitivna in je ne bo v šolo.
Kako se je znašla v šoli še raziskujejo.

Smo pa že v karanteni. Na pol, ker je moja mala prebolela poleti.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.241
6.460
113
pri taščici
No, svež podatek, kako to enim špila v glavi :bonk: :bonk:

Ta teden je bila na OŠ Mirna medicinka v enem od nižjih razredov, kjer naj bi pokazala, kako se izvaja test. Izbrala je enega otroka in sta skupaj naredila test...
Test je bil pozitiven.
Ampak pazi sedaj... Tamal je izjavil:" Ja saj včeraj doma je bil tudi pozitiven test":bonk:
Pa je potem kdo od pristojnih se "pogovoril" s starsi?
Al samo grozijo s triletnim.zaporom za fake PCT potrdilo, talajo kazni za rogljicke in sladolede na prostem itd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
Ne, uživam ko se z debilčki kregam.
Če ti ni jasno kaj sem želel povedati, si morda še kako stopničko nižje.

Za te katerim še vedno ni jasno. Ne moti me palčkanje, ne motijo me maske, v kolikor bi z tem kaj dosegli. Moji otroci niso relikvija in iz cukra, nič jim ne bo, če se bodo malce testirali in par ur dnevno maske nosili.
Moti me samo, da uvajamo ukrepe za otroke, obenem pa popolnoma nič za dejanske "filače" zdravniških postelj.
Idioti na vladi so v prvem, v drugem in sedaj v tretjem valu, ogromno tolkli po otrocih z njihovimi ukrepi.
Če bi pol toliko fokusa dali na resnično kritične, kot ga dajejo na otroke, bi znalo biti sedaj polno bolje.

jest5 no,morda bo testiranje v šoli kak tak primer izločilo.....ampak v glavnini nisem ravno prepričan.
Še kar si nesramen. Ti kar. Če bi pa znal brat, bi pa ugotovil, da si sam prav tak "debilček" kot nas par nad katerimi se repenčiš zadnjih nekaj dni.