Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
In če bi se, bi imeli šolanje od doma, nad katerim bi spet jamral. V drek bi pa stlačili vse otroke in starše. Ni vse A ali B.

Zakaj že šolanje od doma?
Daj, naj enkrat končno nekdo to pojasni, kaj je tak problem, če kak šolar zboli za kovidom, kot zbolevajo sedaj, kot so zbolevali lansko, predlansko in vse jeseni in zime pred tem?
Koga in kaj šolarji tako ogrožajo?

Okužbe so že sedaj, glede na način kot se bo izvajalo testiranje, sem prepričan, da bi bilo bolje samotestiranje doma.
Pač še en brezvezen ukrep, da "drekojedci" tipa luka51 uživajo,ko jih "gospodar" tlači, oni mu pa ploskajo, kako dobro skrbi zanje....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.499
4.619
113
Se zavedam da sem v tem primeru nemočen. In še enkrat, ne vidim nekega smisla v palčkanju in maskiranju, za razliko od drekojedcev tvojega kova?

Sistem in država, sta toliko močnejša, da trenutno ne moreš prav veliko. Če se pokaže, da šolanje od doma, ne bo šlo zakonsko skozi v primeru ne testa in maske ,(kar ni nemogoče že do te srede) verjemi, da bodo moji, prvi kateri tega ne bodo izvajali.

Drekojedci pa lahko drsate vaše otroke do onemoglosti.
Kot, da kdo tukaj z veseljem leta po teste, palčka otroke, kupuje maske in jih zavija na froce pred odhodom v šolo. Pa kaj je z vami? Je pa razlika med tem, da ne ropotamo in pljuvamo čez vse, sploh ker človek ne more narediti nič. Enako ti ne, enako darjani, Andyiji in vsi ostali.

Samo, da si domišljate neko moč, ki je nimate. Če si res tako načelen, kot si glasen, potem imej otroke doma, bodi proti kot se spodobi.

Da boš pa prvi bedak na vasi, ki bo mešal drek v razredu, izpostavljal otroke pred ostalimi in povzročil, da bodo vsi na koncu doma, mi je pa zdaj jasno. Gospod z dvema firmama.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.499
4.619
113
Zakaj že šolanje od doma?
Daj, naj enkrat končno nekdo to pojasni, kaj je tak problem, če kak šolar zboli za kovidom, kot zbolevajo sedaj, kot so zbolevali lansko, predlansko in vse jeseni in zime pred tem?
Koga in kaj šolarji tako ogrožajo?

Okužbe so že sedaj, glede na način kot se bo izvajalo testiranje, sem prepričan, da bi bilo bolje samotestiranje doma.
Pač še en brezvezen ukrep, da "drekojedci" tipa luka51 uživajo,ko jih "gospodar" tlači, oni mu pa ploskajo, kako dobro skrbi zanje....
Zakaj? Zato ker je vlada rekla šolanje z našimi pogoji ali šolanje od doma. Zato.
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.589
994
113
48
KR
Postarji so rekli ne pct, zakaj ucitli ne enako? Deci kovid ni nevaren, nosenje mask je bedarija ker je noben ne nosi pravilno, kaj sele prva triada. Whats the point torej? Razen da se gre spet za neumno izsiljevanje vlade
Zakaj maske in testiranje otrok? Zato, ker so/ste antikarkolže tko hotl s svojim protestiranjem, nenošenjem mask v smislu "mene noben ne bo jebal" in neupoštevanjem in goljufanjem s PCT. In zato so verjetno poostrili zadevo na "deco", ker se nekateri samo zaradi vlade niso/niste držal ukrepov (pa tud če so brezvezni, kar itak so).
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
Zakaj maske in testiranje otrok? Zato, ker so/ste antikarkolže tko hotl s svojim protestiranjem, nenošenjem mask v smislu "mene noben ne bo jebal" in neupoštevanjem in goljufanjem s PCT. In zato so verjetno poostrili zadevo na "deco", ker se nekateri samo zaradi vlade niso/niste držal ukrepov (pa tud če so brezvezni, kar itak so).
točno tako, eno leto nihče noče cepva, maske noče, zanj je vse narobe. ko dnevni naštejemo 4000 in se zadeva zaostri, zopet tulijo enako dalje.
dokaz:
Postarji so rekli ne pct, zakaj ucitli ne enako? Deci kovid ni nevaren, nosenje mask je bedarija ker je noben ne nosi pravilno, kaj sele prva triada. Whats the point torej? Razen da se gre spet za neumno izsiljevanje vlade
da bi pa kaj naredili za zmanjšanje števila 4000, to pa ne. samo do sedaj niso storili nič, razen bluzenja po forumih.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.311
5.600
113
Okužbe so že sedaj, glede na način kot se bo izvajalo testiranje, sem prepričan, da bi bilo bolje samotestiranje doma.
Pač še en brezvezen ukrep, da "drekojedci" tipa luka51 uživajo,ko jih "gospodar" tlači, oni mu pa ploskajo, kako dobro skrbi zanje....
Stari moj v šolo boš dal froce v maski in s palčko. Isti si kot mi btw ;) Nisi nič drugačen od nas ki nas gospodar tlači. Tak da dobrodošel med drekojedce.
Kot ti je Janez napisal. Če si taki car, ki se ne pustiš tlačit mej force doma. Boš že našel rešitev. Carji vedno najdejo rešitev.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Stari moj v šolo boš dal froce v maski in s palčko. Isti si kot mi btw ;) Nisi nič drugačen od nas ki nas gospodar tlači. Tak da dobrodošel med drekojedce.
Kot ti je Janez napisal. Če si taki car, ki se ne pustiš tlačit mej force doma. Boš že našel rešitev. Carji vedno najdejo rešitev.

Razlika med mano in tabo je samo v tem, da jaz moram "jesti drek", ker alternative nimam. Obenem se dobro zavedam, v kaj so me prisilil.

Ti, po drugi strani, pa kot kaže uživaš v tem.

Ampak glej, za vsakim dežjem posije sonce in aprila so volitve..... Do takrat pa uživaj luka51 ,v vsaki porciji dreka katero ti bodo še servirali.
Pa dalje uživaj v tem, da jeva iz iste sklede. Čeprav jaz, za razliko od tebe, ob tem ne čutim nobenega veselja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

luka51

Guru
16. avg 2007
14.311
5.600
113
Kdaj sem jaz napisal da uživam v tem?
Ni malo prezgodaj za sanje? Malo še počakaj, kake tri urce pol boš lahko sanjal.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.419
9.370
113
Testiranje v šolah je uvedeno izključno zato, ker vlada ne zaupa staršem, da bi se otroci res palčkali doma. Pa ne samo vlada, ne zaupam vam niti jaz. Če bi bili res tako pošteni, bi tudi številke bile konkretno nižje...
Ne, tale driska v šolah je uvedena zato, da lohk rečejo, da so neki naredil, čeprav v bistvu na tem področju niso naredil nič.
In številke zarad otrok, sploh prve triade niso in ne bodo nič kaj posebno nižje zarad teh nebuloz.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Kdaj sem jaz napisal da uživam v tem?
Ni malo prezgodaj za sanje? Malo še počakaj, kake tri urce pol boš lahko sanjal.

Ne vem, nekam hudo zagovarjaš ukrepe, obenem pa sploh ne znaš utemeljiti zakaj?
Razen da je nekdo z vrha tako rekel.

Povej mi 1 pameten razlog, zakaj toliko gonje po mulariji? Ja, se tudi okužujejo, ampak prebolevajo b.p.

Yogi
Če pa država, ne verjame, da starši testiramo svoje otroke,kako in v kakšnem časovnem obsegu, pričakuje, da se bodo celi razredi 1,2, 3 in 4 šolcev več kot 1 teden resno držali vseh protokolov.....
Enemu se polije tekočina, drugi je z paličico žokal vse in povsod, tretji je pozabil test, četrti ne bo želel dati palčke v nos.......
Eh, veselje, vse za en prazen nič, ker bolnišniice se bodo še vedno filale z 60+ necepljenci.

Bomo pa lahko rekli, da smo naredili vse, da ostanejo šole odprte...... BRAVO.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

luka51

Guru
16. avg 2007
14.311
5.600
113
Ne vem, nekam hudo zagovarjaš ukrepe, obenem pa sploh ne znaš utemeljiti zakaj?
Razen da je nekdo z vrha tako rekel.

Povej mi 1 pameten razlog, zakaj toliko gonje po mulariji? Ja, se tudi okužujejo, ampak prebolevajo b.p.
Pokaži mi kje sem zagovarjal ukrepe? Povej kje sem zagovarjal gonjo?
Samo napisal sem, da nehajte bluzit, ker bojo drugače VSI doma. Pa če je logično al pa ne pa če jih podpiram al pa ne. Tak pač je in med 10 tvojimi posti bluženja si si tudi sam priznal, da nemoreš nič in jih boš dal v šolo.

Samo idiot se v teh dveh letih ni naučil tega, da je na koncu tak kot JJ reče pa, če vsi ostali po trepalnicah tango plešemo.

Aja pe še to razmisli kje mularija živi? Se okužujejo ja, na veliko trenutno. In tak okužen pride domov. Kaj ma doma? Starše in stare starše. Tisti pa ne prebolevajo več bp al kak?
Lahk obračaš kak koli hočeš, v šoli je več prenosa kot v neki pisarni. Ker oni v pisarnah ne lezejo drug po drugem.
No tu not lahko najdeš razlog zakaj so ukrepi v šoli.
Zakaj so pa taki kot so pa lahko pogledaš na pikado v katerega JJ meče puščico, da mu pokaze ukrep, ki bo veljavn tisti tedn.
 
Nazadnje urejeno:

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.478
113
kaj te mede zopet. moji otroci jo nosijo brez problema, prva trijada in zadnja triada. za tvoje pa vem, da je problem, kateri izvira iz tebe kot starša.
 
  • Všeč mi je
Reactions: damirj in sajkek

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.242
6.460
113
pri taščici
Trigger
Ti bo se en antivaxer napisal zakaj testiranje otrok.
Zato ker je v soli v razredu z njimi 60 letni ucitelj.
Zato ker imajo doma 50 letnega fotra ali 70 letnega dedka ki mu pade v objem ko se vrne iz sole.
Zalosten sem, ker se to izvaja v soli in ne doma. Ker je ze nekaj možnosti, da se bolezen prenese pred testiranjem zjutraj.
V soli se pa izvaja zato, ker doma ocitno res tega ne bi izvajala vsaj cetrtina starsev.
Omenjal si volitve; na volitvah bo tvoj glas tako mocan kot je sedaj pri izbiri kako bos otroka solal. Saj vidis da Pocivalsek se tega mandata ne bo speljal do konca brez bankrota drzave, kaj sele naslednjega. Skratka, razumem tiste ki evre pretapljajo(mo) v cegle, ali druge materialne dobrine "trajne" vrednosti, ker se bojim da nam bodo lepo z inflacijo pobral teh 13 jurjev (al koliko ze sedsj?) ki naj bi jih imel prisparanih vsak slovenec.