Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

Fly

Guru
21. jul 2007
2.624
504
113
To pa bo sedaj problem za antivaxerje/maskarje.
Namreč ravno oni so tudi najbolj proti šolanju od doma in seveda tudi proti vsem ostalim ukrepom. Bodi proti vsem pa si kul.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
To pa bo sedaj problem za antivaxerje/maskarje.
Namreč ravno oni so tudi najbolj proti šolanju od doma in seveda tudi proti vsem ostalim ukrepom. Bodi proti vsem pa si kul.
Sej zato pa odlicna odlocitev vlade. Pricakujem, da bodo a) Hoteli vseeno otroka na vsak nacin poslati v solo, ker je to njihova ustavna pravica, b) Da bodo hoteli placano odsotnost iz sluzbe, da bodo z otroci doma
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: BornSkeptic in Fly

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.673
5.830
113
2nd grader suspended 38 times for not wearing masks tells school board that she hope’s they go to jail.

Iona Lashells, who just turned 8 years old, told the corrupt Tampa Bay School Board how she feels about being suspended over thirty times for not wearing a mask.



Medtem v Ko_vidi Cirkusu




Real, fake, not sure ?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.624
6.868
113
V AT se sicer testirajo, a mask mes poukom ne rabijo.

poleg tega pa:
More than 7,500 children have been withdrawn from school for this academic year, the education ministry says.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.426
9.366
113
Se cist strinjam da je debilizem. Sem nalasc pretiraval v stilu antiwaxer starsev :valjamse: Sam da ne bos mislil v skupini s starsi sem dejansko dobil ta predlog. Da ne bo noben pipal njenega otroka in da se otrok v 3. Razredu ne bo testiral sam.

Btw, so dali zdaj na izbiro. Ali maske in testi ali sola od doma. Se lahko vsak sam odloci.
Mal težko si pod 12 let na wax/antiwax. Pa pustiva zdej bedake, z odločbami in oh in sploh. Ti bodo vedno problem. Prva triada je dejansko problem, ker oni se pa res ne morjo samotestirat. Sekretar pač bluzi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tommek