Covid-19 Covid-19 in zmedeni starši/šolarji/uČiteLji

jest5

Guru
18. avg 2007
25.754
-8.627
113
Naj jajotu en razloži, kaj to pomeni samotestiranje. Za bonus pa naj jajo pove, kako si predstavlja to samotestiranje v prvih dveh razredih. Po možnosti celo pravilno izvedeno
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Naj jajotu en razloži, kaj to pomeni samotestiranje. Za bonus pa naj jajo pove, kako si predstavlja to samotestiranje v prvih dveh razredih. Po možnosti celo pravilno izvedeno
Prva dva razreda itak starsi pripeljejo v solo. Naj naredijo tako, da starsi testirajo prva dva razreda na licu mesta v šoli pred poukom. Od tretjega dalje pa res ni noben problem.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Prva dva razreda itak starsi pripeljejo v solo. Naj naredijo tako, da starsi testirajo prva dva razreda na licu mesta v šoli pred poukom. Od tretjega dalje pa res ni noben problem.

Zakaj testirat 6, 7, 8, 9, 10 in 11 letnike sploh?

Gonilo epidemije je 60+ staro, mi se pa na otroke fokusiramo.........

Idiotizem prve kategorije.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.625
6.868
113
Ne mores verjet da se zdaj ni folku jasno da otroci niso problem. Pa kje ta panicar spi?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Prva dva razreda itak starsi pripeljejo v solo. Naj naredijo tako, da starsi testirajo prva dva razreda na licu mesta v šoli pred poukom. Od tretjega dalje pa res ni noben problem.

Kaj pa tisti ki so vozači? (šola ni za vsakega 5 min stran) A naj jih pred avtobusom sedaj pozimi stestirajo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.625
6.868
113
In zaradi takih kot je sony inamo to


Verjetno se pozdravlja odlocitev in bo zjutraj pred solo dezural ter posredoval?
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Zakaj testirat 6, 7, 8, 9, 10 in 11 letnike sploh?

Gonilo epidemije je 60+ staro, mi se pa na otroke fokusiramo.........

Idiotizem prve kategorije.
Screenshot_20211111-183435_Samsung Internet.jpg
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.547
2.934
113
Še enkrat poglej slikco in preberi katere starostne skupine so trenutno gonilo za epidemijo.
Kar si napisal 60+ je seveda popolna laž.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Še enkrat poglej slikco in preberi katere starostne skupine so trenutno gonilo za epidemijo.
Kar si napisal 60+ je seveda popolna laž.

Itak, prehlajeni do 60 letniki so gonilo.....
To da je v populaciji do 60 največ okuženih se ti zdi čudno.
Vem da si desen, vendar poizkusi razumeti, da je delovno aktivna ter šolska ter predšolska populacija v največjem gibanju in stikih. Če bi držalo, da so otroci in do 60 letniki problem (razn šmrkanja in malce vročine kak dan, kot prebolevajo v 99% sedaj), bi sedaj imeli krepko večje probleme, kot je poskrbel tvoj idol plešati albanec, z nestrokovnimi kimavci.....
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Gonilo epidemije so trenutno v starostni skupini od 5 pa do 50 let.

Jp šmrkavi noski....... Ne penzionisti kateri odvzemajo prostor v bolnišnicah........

Prejšnja leta, ko nismo tako aktivno iskali "prehlajenih in bolnih", je bilo šmrkavih in kašljajočih še več. Samo noben se ni sekiral za šmrkaste in kašljajoče šolarje, pa je nemalokrat manjkalo po pol razreda ali več zaradi viroz in gripe.

Takrat nihče ni zaganjal histerije in zahteval mask in testov za šolarje, pa sta gripa in pljučnica odnesla fantastično več šolarjev, kot jih je kovid....

Hinavci v vsem svojem sijaju.....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.426
9.367
113
Še enkrat poglej slikco in preberi katere starostne skupine so trenutno gonilo za epidemijo.
Kar si napisal 60+ je seveda popolna laž.
Še enkrat...in? Tvoj idol je držal otroke doma že čist preveč, zdej to ni več na voljo. Tko da najlaži je izdriskat neizvedljiv ukrep in pol s prstom kazat na šolnike.... Ministrica Kustec pa nič.... Mal se vam podirajo stvari.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Vlada je glede na trenutno epidemiološko situacijo sklenila, da se bo samotestiranje od ponedeljka, 15. novembra, izvajalo obvezno za vse učence v prostorih šol. To se bo izvajalo trikrat tedensko in pod nadzorom strokovnih delavcev, je na novinarski konferenci povedal državni sekretar na ministrstvu za izobraževanje, znanost in šport Damir Orehovec. Za učence in dijake sta tako na voljo dve možnosti: samotestiranje v šoli in uporaba ustreznih mask ali pa izobraževanje na daljavo.
"To bo veljalo za vse tiste učence in dijake, ki ukrepov ne bodo upoštevali," je pojasnil Orehovec. Šole bodo zanje morale zagotoviti možnost izobraževanja na daljavo, in sicer glede na organizacijske in tehnične zmožnosti posamezne šole, je poudaril.

Torej učitelji naj organizirajo dvojno delo zaradi sončkov? Zanimivo kam smo prišli.
 
  • Wow
Reactions: brane_new

matej_

Guru
25. okt 2007
2.098
636
113
pričakujem odlok vlade v soboto med 21:30 in 23:00, da je šola na daljavo.
ker kolker gledam kaj trenutno počnejo, se pripravlja teren za šolo na daljavo.

p.s. sem za samotestiranje ampak ne 3x na teden. tudi oba svoja otroka sem že testiral pred začetkom pouka, ko sta pokazala kakšen simptom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Torej učitelji naj organizirajo dvojno delo zaradi sončkov? Zanimivo kam smo prišli.

Zaradi idiotov na vladi, kateri ne vidijo dejanskega problema.

In ne, to niso osnovnošolci, dijaki in študentje..... niti vrtčevski otroci ne...... to so starostniki in penziči, katere boli krščen duš, pa se ne cepijo.........

Tej slednji filajo SBje in povzročajo paniko na ICUjih v velikanski večini.
"Mularije" in starostnikov do 60 se okuži daleč največ, so pa najmanj prisotni v bolnišnicah zaradi kovida.
Če bi danes odpustili vse pod 60 iz bolnišnic, kateri so tam zaradi kovida, bi ju3 ne imeli bistveno manjšega zdravstvenega problema.

Ampak ne, udarit po mulariji.......
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
:nigladek: :valjamse:
Kere ideje..... Dej pomnoži tole v eni šoli s 60 plus 60 in si predstavljaj ta kaos.
Se cist strinjam da je debilizem. Sem nalasc pretiraval v stilu antiwaxer starsev :valjamse: Sam da ne bos mislil v skupini s starsi sem dejansko dobil ta predlog. Da ne bo noben pipal njenega otroka in da se otrok v 3. Razredu ne bo testiral sam.

Btw, so dali zdaj na izbiro. Ali maske in testi ali sola od doma. Se lahko vsak sam odloci.