Boeing 747 zletel s steze

dentex

Guru
20. sep 2007
2.740
637
113
Mel je pač srečo, da ga ni kakšna tuna v zalivu torpedirala, pa da so zreven rdečkoti iz naših logov v večini. Me pa ne čudi da se je dobro počutil, ker je zraven parcela najmlajšega maršalovega generala, pa veliko dobrozavarovanih gospodarskih nategunov.
Vem kje je veslal, pa mi je žal, ker bojo ribe polne silikona in make upa pa naujo dobre za jest.
Bom pa zvedu pri katerem kujonu je spal, si pa predstavljqm da to že vem
Super tole bi moralo pristati pri golobu je pa tule preveč zavihkov odprtih sorry my bad
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.580
2.433
113
1723891752674.png


1723891714927.png
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.730
532
113
42
povsod malo
Tole je sam za oprat :)

Eno vprašanje glede Zeltwega. Že kar nekaj časa nisem bil na njihovem air showu, sem pa slišal, da je tist dan cel prometni kaos. Kako se tja odpravljate? Greste dan prej, kak javni prevoz?
Ni bilo ne vem kakšnega kaosa. Mogoče na AC ker se folk gužva pa na koncu mitinga ko gredo vsi v eni uri domov. Mene je policija usmerila, kar po enih kolovozih pa se je dalo potem cez par km na ac pridt.
Je pa strožje pri vstopu. Vse ven kar je podobno nožu ali tekočina, ki ni original zaprta gre v smeti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: disc in sajkek

simon_m34

Fizikalc
25. jul 2007
459
31
28
44
MB
Mi ki smo iz Mb smo šli nazadnje do Dravograda in nato gor do Zeltwega po lokalni cesti smo prišli do travnika direktno pred letališčem nobene gneče nič.. sparkirali pa not.. pred tem pa po AC in vedno v zamašku iz AC še hujše pa domov. Gremo pa samo predvsem zaradi Typhoon-a in kakega F16 ostalo je bolj za otroke. Ko dajo one jadrilice gor mi šniclburgerje pa pivo uničujemo. Pa bil sem gor ko je oni lunatik Felix bil na šovu samo ni šanse da smo prišli zraven.. je pa baje na Madžarskem še boljše za tiste ko hočemo slišati te stroje v zraku.

 
  • Všeč mi je
Reactions: disc

disc

Guru
4. feb 2011
2.403
510
113
Jaz sem pred leti kar nekaj air show-ov pogledal. Men je med dugim hud tud kak tornado, pa tud poljaki so znal svoje čase svoje mige 29 kr dobr pognat po nebu
Mi je pa žal ja, da nisem bil na madžarskem pred leti, k so imeli "ruski vitezi" s SU27 display. Ker to je pa avijon, ki si ga želim videti v źivo, pa mi še ni uspelo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.146
15.061
113
A test aircraft of the MC-21 airliner was caught on video performing high-G maneuvers near the Yakovlev facility in Irkutsk, Russia.
The aircraft begins a near-vertical climb and then turns to the left, before descending and leveling off.

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N