Dobre poteze policije

Ali meniš, da bodo kriminalci iz tega dogodka tudi pravnomočno obsojeni?

  • Da

    Glasovi: 5 18,5%
  • Ne

    Glasovi: 22 81,5%

  • Skupaj glasov
    27

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
V to temo lahko lepimo dobre poteze policistov, ki jih resnici na ljubo ni malo.


Manj nasilja, manj drug vse super. In verjamem, da so vložili ogromno efforta v tole.

Zdaj pa. Kaj mislimo, ali bodo točno ti kriminalci pravnomočno obsojeni? In zakaj ne bodo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Težko je to povedati vnaprej. Kminalci iz iste grupe, bi v Avstriji verjetno bili obsojeni. Pri nas bo sodišče (ne policija) zakompliciralo, in ne bo pravega konca.
Torej ti v anketi manjka še tretja možnost "ne morem napovedati".
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.206
5.590
113
Kakšni kriminalci ?
V EU velja status nedolžen, dokler ni pravnomočno dokazano nasprotno.


Dobre poteze policije...

Zaplinjanje polovice Ljubljane lani je bilo zelo pozitivno, komarjev in muh po tem nekaj časa ni bilo videti.
In odgovorni za deratizacijo so ostali na položajih.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
jest pravim, da vse ne bojo. kakšen se bo vsedel, vsi pa zihr ne. sploh ne taglavni.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
V to temo lahko lepimo dobre poteze policistov, ki jih resnici na ljubo ni malo.


Manj nasilja, manj drug vse super. In verjamem, da so vložili ogromno efforta v tole.

Zdaj pa. Kaj mislimo, ali bodo točno ti kriminalci pravnomočno obsojeni? In zakaj ne bodo?

Ker so bili dokazi pridobljeni nezakonito? To je kar stalna praksa pri malo večjih ribah
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Težko je to povedati vnaprej. Kminalci iz iste grupe, bi v Avstriji verjetno bili obsojeni. Pri nas bo sodišče (ne policija) zakompliciralo, in ne bo pravega konca.
Torej ti v anketi manjka še tretja možnost "ne morem napovedati".
Ni toliko krivo sodišče, kot tožilstvo in v nekih primerih tudi policija. Tožilstvo jih namreč usmerja in nič kolikokrat se je izkazalo, da so morali na sodišču dokaze izločati zaradi nezakonitosti.
Sodišče mora potem samo slediti temu, kar se je v postopku zgodilo in nekoga oprosti, saj nima ustreznih dokazov; tistih nezakonitih pač ne sme upoštevati.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tako kot pri tipu, ki je osem let skrival mrtvo mater, da je kasiral penzijo, hoče advokat izločit to truplo, češ da so policaji brez naloga vstopili v sobo. z mumificirano materjo o_O
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos in Gavran

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Mogoče imamo pa butasto zakonodajo. Katere namen je sicer verjetno dober, da sicer zaščiti nedolžne v primerih, da bi bili največji zlobneži "doma" v policiji, še bolj verjetno pa imajo večjo korist od tega kriminalci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe