Vohunjenje v SLO?

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
rusi ne vohunijo samo zato da kradejo informacije, sej sem vam že linkal on video od bivšega vohuna,

oni to delajo dolgoročno, svoje ljudi v vse pore družbe in od znotraj delajo razkroj.

najboljši dokaz da je to res pa je trenutno stanje v zahodnem svetu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
Tole je vse skup kr neki s temi vohuni. Glede na to kje sta imela pisarne najete (Slovenijales) me ne prepriča nihče, da se to ni vedelo že prej.
Zakaj je pa to sedaj ven prišlo je pa vprašanje.
Mogoče so Rusi dva naša oz. zahodna ujeli, pa zdej rabimo dva ruska za zamenjavo.

Al pa tudi sploh nič takega ni, pa so dva po krivem določili, da sta vohuna - še posebej, ker je povejo, kake informacije naj bi izdajala in kako sta prišla do njih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113
rusi ne vohunijo samo zato da kradejo informacije, sej sem vam že linkal on video od bivšega vohuna,

oni to delajo dolgoročno, svoje ljudi v vse pore družbe in od znotraj delajo razkroj.

najboljši dokaz da je to res pa je trenutno stanje v zahodnem svetu.
Potem so Pfizer Urška, Borrel in Charles Michel v resnici ruski vohuni?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in mirsi

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.802
4.303
113
Zanimivo, da vedno samo ruske vohune ujamejo. Ali so bolj nepazljivi od ameriških, al ameriških ni?

In kaj pravzaprav točno so delali ti (ali drugi) vohuni? Al so prebirali časopise, opazili članek s sliko o transportu vojaške opreme čez slovenijo, in to poslali v vednost rusom?
Al so bili zaposleni na kakem ministrstvu in izdajali tajne dokumente? samo ti najbrž niso tuji državljani ????

Do kakšnih nejavnih podatkov, pa tujec sploh lahko dostopa, al je kaznivo tudi če zbira javne podatke?
O neeeeeeeeeeeeeeeee...

Rusi pa ja niso nič krivi in vedno so oni žrtve....

:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.265
-8.460
113
:sprasujemse:

Ne zasledim ,kje v tem postu kaj piše, da so Rusi nič krivi in žrtve.

Ti si se res malo preveč vživel v Ukrajino in vse povezano s tem
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

boc

Majstr
1. avg 2007
2.366
432
83
:sprasujemse:

Ne zasledim ,kje v tem postu kaj piše, da so Rusi nič krivi in žrtve.

Ti si se res malo preveč vživel v Ukrajino in vse povezano s tem
Ko so USA vohunili v D je bilo par novi in se je pozabilo.
Ko so ugotovili, da so varnostne službe USA, D in se nekaterih držav lastnice firme v Svici za varno komunikacijo/sifriranje, ki je prodajal to številnim državam je to bilo tema en dan ....
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
Zbirala sta splošne informacije o dogodkih v državi , so povedali po dnevniku.
A je to sploh prepovedano? pa saj to dela vsak novinar.

Lov na čarovnice?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.975
113
EU
Od vsega. Podražitve goriva, elektrike, ogrevanja.....manj se o tem piše, boljše je za vladajočo garnituro.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.776
-216
113
Pravijo da vohuni spremljajo kakšna orožja bo Ukrajina dobila od Nata. Pismo, kaj alter ne lovijo v Rusiji? Tukaj vse piše. :evil::valjamse:
Daj mirsi pošlji print screene Putlerju, zdaj ko so mu vohune prijeli.
Glavni ruski vohun v celici je bil Darjan, on je tu objavljal vse podatke o orožju, ki ga bo Ukrajina dobila, o premikih vojske, stanju na fronti limal videje s posnetki ukrajinskih položajev....in se delal, da je ukronaci, da nebi bil sumljiv. in v Rusiji so to brali vse do takrat, ko je začel alter tako štekat, da ga še malce izven Ljubljane komaj lovimo, do rusije pa komaj kaj pride. In zaradi slabih zvez so morali aktivirat dva druga, do takrat speča agenta, ki sta darjanove objave prepisovala in po klasični pošti pošiljala v rusijo. In ker pošto sova bere, so ju kmalu ulovili. Samo niso ju še dovolj tepli, da bi izdala Darjana, ko jih bodo, bodo še darjana pohopsal, ker pravzaprav on zbira splošne informacije o državi. :evil:

A mislite da je naključje, da so vohuna aretirali kmalu po tem, ko je alter začel štekat? Vse je to povezano. :evil: :evil: :evil: