Berghoff noži

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik oriolus pravi:
He, he, tole je nož, ki ima vse, tudi 'dušo':
http://www.mehr-als-werkzeug.de/product/719045/Kobayashi-Hocho-Deluxe-Deba.htm
Pa tudi cena je temu primerna
wink-1.gif


hahah prevec duse ma toti :D...predn pa dam 700 € za noz, pa morem z njim tudi nekaj zasluzit :D
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz...kakorkoli že okrog teh nožev, proti mojim wengerjem/swibotom nima za burek...tud če stane samo par evrov...da pa bi jih iskal naokrog po pumpah pa ni niti varijante

Jaz mam oboje. Wenger je kr neki. Nož brez duše...

A si ti mal preveč gledal samurajske filme?
confused-1.gif
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Sicer sem z objavo povezave do tistega noža malce 'ušel' iz teme (za kar se opravičujem), kljub temu pa zanimivost:
pred nekaj leti sem z na sejmu z dletom, ki je skovano in brušeno na isti način kakor nož za 700€, presekal deset (10) žebljev in se ostrini ni niti malo poznalo. Vendar je bila tudi cena tistega dleta primerna kvaliteti - garnitura 6 dlet nekaj malega več, kakor 1500€.

Sedaj pa nazaj na Berghof:
Ker sem zapisal kar krepko kritiko, je prav da še nekaj dodam: izdelava, ergonomija in možnost čiščenja so odlike teh nožev, ki jih pri marsikaterem drugem ne bi našli. Če bi bila še kovina bolj konkretna...

LP
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Citat:
Uporabnik Petrol pravi:
Spoštovani,

zaradi izjemnega odziva kupcev na lojalnostni program Berghoff na slovenskem ter hrvaškem trgu, se bo v prihodnje zgodilo, da bo za krajši čas mogoče pomanjkanje posameznega artikla. V takem primeru vam sporočamo, da boste do želenega artikla vsekakor lahko prišli, saj akcija zbiranja nalepk traja do 3. februarja 2013, unovčevanje pa do 17.2.2013.

Še prej pa si izberite kak drug nož, saj večina kupcev zbira celotno kolekcijo.

Lep pozdrav,
Klemen Geršak
Področje marketing

Tale post je bil napisan 15.10.2012, jaz pa do danes še vedno nisem zbral vseh nožev. Če ne bi imel žene za vratom, bi še tiste, ki jih imam zabrisal v smeti, tako so se mi na Petrolu nekam povzpeli. Na lokalni pumpi nikogar ne poznam dovolj dobro, da bi mi tista dva noža, ki mi še manjkata rezerviral, sem pa 100 procenten, da samo tako lahko prideš do njih. Kakorkoli, ne vem zakaj na petrolih ne poberejo naročil od ljudi, ki so zainteresirani za nakup. Tako bi dobili številko povpraševanja posameznih izdelkov, pa še slabe volje ne bi bilo.
Čeprav sem se že zdavnaj zaklel, da na podobne marketinške fore ne nasedam več, sem tokrat(res zadnjič) še nasedel na pristiske domačih. Edina stvar, ki smo jo s tem naredili je ta, da niti tankal ne bom več na Petrolu, pa čeprav se bom do naslednje pumpe peljal 5 kilometrov dlje.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Citat:
Uporabnik Petrol pravi:
Spoštovani,

zaradi izjemnega odziva kupcev na lojalnostni program Berghoff na slovenskem ter hrvaškem trgu, se bo v prihodnje zgodilo, da bo za krajši čas mogoče pomanjkanje posameznega artikla. V takem primeru vam sporočamo, da boste do želenega artikla vsekakor lahko prišli, saj akcija zbiranja nalepk traja do 3. februarja 2013, unovčevanje pa do 17.2.2013.

Še prej pa si izberite kak drug nož, saj večina kupcev zbira celotno kolekcijo.

Lep pozdrav,
Klemen Geršak
Področje marketing

Tale post je bil napisan 15.10.2012, jaz pa do danes še vedno nisem zbral vseh nožev. Če ne bi imel žene za vratom, bi še tiste, ki jih imam zabrisal v smeti, tako so se mi na Petrolu nekam povzpeli. Na lokalni pumpi nikogar ne poznam dovolj dobro, da bi mi tista dva noža, ki mi še manjkata rezerviral, sem pa 100 procenten, da samo tako lahko prideš do njih. Kakorkoli, ne vem zakaj na petrolih ne poberejo naročil od ljudi, ki so zainteresirani za nakup. Tako bi dobili številko povpraševanja posameznih izdelkov, pa še slabe volje ne bi bilo.
Čeprav sem se že zdavnaj zaklel, da na podobne marketinške fore ne nasedam več, sem tokrat(res zadnjič) še nasedel na pristiske domačih. Edina stvar, ki smo jo s tem naredili je ta, da niti tankal ne bom več na Petrolu, pa čeprav se bom do naslednje pumpe peljal 5 kilometrov dlje.

Brezveze tak razmišljat... akcijo še vedno lahko koristiš, če češ.Drugače pač ne. Sem dobil 2 švicarska nožeka občutno ceneje na Molu, ko je bla akcija. Ko bodo spet kaki zanimivi artikli, bom prevero cene in se gre v nabavo, če bo ok in če bom rabil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.985
6.687
113
Nekaj so akcije pri molu, nekaj pa pri petrolu. Tudi trenutna ponudba varta svetilk pri molu je zelo solidna.

Petrol se do zdaj izkazal, kot nategovalec, mol pa kot zelo dober deal.
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.196
25
48
Poanta je v tem, da ni važno ali ti to rabiš ali ne, temveč, da kot ½navaden smrtnik½ tega ne morem imeti. Da pa bi zaradi tega nekomu lezel v rit in jim poleg tega še plačeval pijačo je zame malo preveč.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Haha zdej je petrol nategovalec, dejte si dotajcit da se vam je odtrgalo na te noze in jiih pac petrol ne sfolga. Tolk k je govora o teh nozih je nemogoce vrjet. In valda zene vrsijo pritisk na desce ko se pa vsi sam o teh nozih pogovarjajo. V vsaki trgovini majo cele sete nozev, ampak ne, najbolj vzge ce tiu noze proda ciganka ali pa nek top shop in petrol. Res nevem od kje ta pojav. Isto bi vrjetno bilo ce bi dali v ponudbo kastorle.
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.324
11
38
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

Haha zdej je petrol nategovalec, dejte si dotajcit da se vam je odtrgalo na te noze in jiih pac petrol ne sfolga. Tolk k je govora o teh nozih je nemogoce vrjet. In valda zene vrsijo pritisk na desce ko se pa vsi sam o teh nozih pogovarjajo. V vsaki trgovini majo cele sete nozev, ampak ne, najbolj vzge ce tiu noze proda ciganka ali pa nek top shop in petrol. Res nevem od kje ta pojav. Isto bi vrjetno bilo ce bi dali v ponudbo kastorle.

prosim, če prevedeš napisano v SLO
evil.gif
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Mislim da je vsakemu jasno da na Petrolu bluzijo in doplomatsko folk nateguje njihov PR. Dobavitelj, bi v tem cajtu naštepal že tolk nožev da bi jih Petrol imel na zalogi še za 10 let, prav tako ni noben dobavitelj oz. proizvajalec tak bumbar da nima 50.000 kosov nožev na zalogi...pa niso to spešl edišn noži. Skratka Petrol je presenetilo povpraševanje in bi si samo minus naredili z dobavljanjem teh nožev (čeprav imajo dobička da se ven ne vidijo), jest pa razumem folk. Gre se za princip...če ti nekomu talaš nalepke za nože...ma da mu jih pred nos pomoliš kadar jih bo hotel. Ne pa se s takimi bednimi izgovori izgovarjajo, al so šalabajzarji al pa njihovi nabavni referenti niso pol k****a sposobni dobavt teh zadev pri dobavitelju ipd., kar se tudi nebi nič čudil.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.780
265
83
Največja slovenska vas
Od zadnjega posta v tej temi še nisem tankal na Petrolu in tudi nimam namena. V nedeljo sem se raje zapeljal do konca Celovške na OMV, kot da bi spodbujal te nesposobne nategune petrolovske, ki se pasejo na državnih jaslih.

Kadarkoli, kjerkoli steče debata v tej smeri, vsem odsvetujem tankanje pri Petrolu, saj če niso sposobni v svojih buređirnicah PRODATI (ne dati), tisto kar obljubljajo, niso vredni počenega groša.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.662
6.057
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Četudi imaš 24 urno petrolovo 300 metrov proč, omw z manj ugodnim časom pa nekaj km?
saj bencin ne rabim samo za vrtno kosilnico s katero kosim v nedeljo ponoči. za trajanje avta zaradi mene bp lahko 3/4 pump zaprejo, pa zaradi tega ne bom delal več km.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.834
0
36
40
ksz..
ka ste me nasral z temi noži, sm si še jst umislu glih dones enga
bonk.gif
.
V tušu dobiš za 8€ bolj uporaben nož.