Berghoff noži

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.982
1.270
113
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Kdaj jih boš pa kej ponucal? Sicer pa ne vem s kakšnimi amaterji dela petrol. Še v vseh akcijah je zmanjkalo robe in folk ovčarsko paničari kot da kupujejo kilo zlata za par evrov. Če bi kontejner dal na ladjo 14 dni nazaj bi blo nožev dovolj. Mene bi blo sram.

Sem samo enkrat nasedel na te njihove akcije. In sicer tedaj ko so imeli one male torbice za na ramo. Sem si da mene več ne-bodo jebali z temi dobimo drug dan, teden , mesec, itd. In sem enostavno klical in zahteval odgovorno osebo in tako dalje dokler nisem prišel do vodje akcije. Torbico ki jih nikjer ni bilo sem dobil naslednji dan na najbližjem petrolu rezervirano na moje ime. To torbico sem v naslednjih 5min prodal pod ceno kolegu, ker si sam z njo nisem imel kaj začeti. Ampak gre se za enostaven princip - mene s tem ne bodo j*** če imajo napisano da jo lahko kupim jo bom dobil.
Torbico sem si pa zaželel, ker so jo vsi hoteli imeti in je bila najmanj dosegljiva.

Če bi bilo takih kot jaz več, mi lahko verjameš da nikoli nebi bilo tega da nebi imeli robe. Ampak ker ste naivni in se pustite j*** se pač zafrkavajo z vami boste že enkrat odnehali.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.662
6.057
113
pri taščici
ksz
zadnjič dobil meso za nož, ugotavljam da sicer reže solidno, je pa preveč na kratko nabrušen in ga bo treba mal "potegnit", ker sicer je težko na tanko rezati z njim.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
ksz...kakorkoli že okrog teh nožev, proti mojim wengerjem/swibotom nima za burek...tud če stane samo par evrov...da pa bi jih iskal naokrog po pumpah pa ni niti varijante
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.091
1.493
113
40
Tole vse skup je že noro... sploh se mi ne da več gnjavit za te nože...že itak nisem dosti tankal na Petrolu (če res ni bilo druge moznosti)...zdaj pa bom še manj hodil tja...to je luzersko za njih!
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.351
1.210
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Delajo si negativno reklamo s temi noži! Jaz sicer tankam pri njih, tudi vse ostale energente mi dobavlja Petrol, tudi kakšno zadevo iz njihovega kataloga sem že kupil(nazadnje Srebrno radgonsko penino, ogodna cena), zato imam ogromno njihovih pik, ampak s temi noži so pa res krepko v temo brcnili!!!
crazy1.gif
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Citat:
Uporabnik oriolus pravi: (27.10.2012)
Ker si je 'naša' zaželela BergHOOF spickmesser nožek, sva ga v četrtek našla na Petrolu Voklo (AC).
Vsekakor je vreden tistih nekaj evrov (mislim da 4), ki jih je potrebno ob pikah in izkaznici še doplačat.
Ni pa zadevica vrhunska, ker ostrine ocenjujem s 'tišlarskimi' očmi in ker vem, kaj je res ostro, lahko zapišem, da je ostrina pri tem nožku bolj navidezna, predvsem daje takšen občutek zaradi nekoliko pregrobega brušenja rezila. Rahlo žagast zaključek (viden preko povečevala) deluje precej ostro, vendar iz izkušenj vem, da ta ostrina ne bo dolgo takšna. kakšna je kvaliteta materiala pa bom videl, ko bo treba prvič brusiti.
Torej: solidna izdelava, prijeten za držanje, vendar z dvomljivim trajanjem prve ostrine.
Moje mnenje.

No in po dveh mesecih lahko dodam še zaključno ugotovitev o kvaliteti teh nožev (če komu to kaj pomeni)
Nožek se je po pričakovanju skrhal, celo več, kakor bi se smel.
Pri brušenju pa sem prišel do neprijetne ugotovitve, da je kvaliteta materiala podpovprečna, bolj 'kitajska', kakor srednja in daleč od kakšnega švedskega jekla.
Če zaključim zgodbico - ko sem zapisal 'da je vreden tistih nekaj evrov' sem se prenaglil in moram svojo ugotovitev popraviti: ni vreden niti tistih nekaj evrov
Kar naj jih imajo (ali pa nimajo) pri Petrolu - vsekakor jim je treba priznati spretnost pri oglaševanju, to je pa tudi vse.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.039
1.127
113
www.adriamedia.si
Ko si že brusilca omeniul: rabim dobrega brusilca za nože (da lepo mokro brusi in ve kaj dela). Ker po letih uporabe nožev ostrenje ne pomaga več, bo treba nabrusit, pa ne bi rad dal kakemu "mazaču" v roke. S kom imate dobre izkušnje (in koliko to sploh računajo, čisto informativno).

Kar pa se tiče Berghoffov: če bodo zdržali 2 leti vse skupaj, bodo še zmeraj dober nakup ...
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Citat:
Uporabnik HEPAN pravi:
ksz...kakorkoli že okrog teh nožev, proti mojim wengerjem/swibotom nima za burek...tud če stane samo par evrov...da pa bi jih iskal naokrog po pumpah pa ni niti varijante

Jaz mam oboje. Wenger je kr neki. Nož brez duše...

Hahah boli mene za duso noza
smile-1.gif
jaz hocem da reze, da ga lepo nAbrusis in da lepo lezi v roki.

Pa saj pravim vsakomur svoje
smile-1.gif
jaz pa oster noz brez duse pa taki snicl vrezem da je oster po robovih.