Andjamo in Wellcum

bev

Fizikalc
25. apr 2017
332
209
43
a ti ne veš, kolk plačuješ za zavarovanje in cestnio tankanje ženinega avta , kolk plačaš položnice za celo bajto, in podobne scene? a teb z lufta to pride.
sej pišemo o hladni ekonomiki. ko smo že pri bordelih, za ceno sexa, se pač ne splača bit oženjen. :evil: razen če si klošar...kar pa mislim da povprečni alterjevec vseeno ni, ali? je resnica drugačna?
Ma ti si en copat. Pr men vse našteto ona plačuje.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
1649959493598.png
 

Vprasaj

Majstr
15. avg 2008
1.361
323
83
Ljubljana
Odpiralec. Zakaj enostavno tri mesece ne daješ na stran po 50 EUR in četrti mesec se umiješ okol uh in greš na izlet? Resno.
Potem opises izkušnjo in še mogoče kdo drug gre probat milo srečo.
Iskreno povedano, jaz osebno ne bi nikoli mogel prostitutke. Da je šel cel avtobus čez, me kar odbije, pa če je še tako huda,. Druga stvar je, z mojo srečo, bi navlekel še kako bolezen od njih.
Me pa ekipa prepričuje če bi jih peljal na kak tak plac, pa ena fantovščina je v igri, zato zanimanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jtfc in ales85

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
Iskreno povedano, jaz osebno ne bi nikoli mogel prostitutke. Da je šel cel avtobus čez, me kar odbije, pa če je še tako huda,. Druga stvar je, z mojo srečo, bi navlekel še kako bolezen od njih.
Me pa ekipa prepričuje če bi jih peljal na kak tak plac, pa ena fantovščina je v igri, zato zanimanje.

Enkrat mi je ena na tinderju rekla, pridi in me pofukaj... tule imaš naslov.

Pa, ker sem preveč pameten za svoje dobro, sem jo začel goglat. Sem takoj dobil dva njena bivša, črnuha s podsaharske afrike. :poreden:

nop, tudi zastonj ne.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Hvala na odgovoru!
Zanima me kako to zgleda.

gres notri vstopnina je 85 eur, dobis kaj, plasc in brisaco, tako kot v orhideilji? Nekako si to predstavljam kot wellnes s prostitutkami.

Prostitutke so notri 70 eur za rundo
Kaj nudijo poleg rednega sexa, trojcek, cetvercek… mogoce paket za fantovscino
Kako zgledajo, so dobre ali so samo locenke 35+


kje te hocejo okrog prinest?

Jes pijes, kolikor hoces?

Koliko povprecno se zapravi po glavi?


Evo sem ga zaslišal:

- Dobiš kopalni plašč in natikače, brisače imaš notri pri savnah vedno sveže na voljo, tako je, to je Wellness s prostitutkami.
- 70€ je blow job in sex, anala je baje 100€ vse ostalo je stvar dogovora, možen je tudi trojček, verjetno če želiš jih maš lahko notri tudi 10
- Imaš sicer od dobrih do avionov, ampak baje je povprečje zelo, zelo dobro.
- Nikjer te ne želijo okol prinest, ni to ena balkansko mafijska klet.
- Ješ, kolikor hočeš, je pa res da je restavracija odprta na določene ure, kakor se on spomni se je za popoldanski čas odprla ob 17-18 in je potem odprta do ene 22.
- Povprečno,... nekdo, ki ma dost dnarja in je povprečen alteraš, jih komot poflodra vsaj 10, se pravi 700€, lahko pa ne greš na nobeno in pač plačaš 85€ vstopnine in se savnaš, plavaš v bazenu in ješ.
- Aja pijača v restavraciji je zastonj, ampak pač voda in sokovi in kole iz avtomata v mali kozarec, drugače plačuješ pri šanku v samem obratu.
 
  • Haha
Reactions: jtfc

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
zenske so tam, tako kot moski, gostje. Placajo svojo vstopnino. Kaj se zgodi med zensko in moskim in koliko njih je stvar konsenza vseh vpletenih. Samo povem, da ne bo kdo presenečen, ko si bo katero izbral, ona pa njega ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
zenske so tam, tako kot moski, gostje. Placajo svojo vstopnino. Kaj se zgodi med zensko in moskim in koliko njih je stvar konsenza vseh vpletenih. Samo povem, da ne bo kdo presenečen, ko si bo katero izbral, ona pa njega ne.
Tisto so pa swing clubi.... tam bi morala biti samo vstopnina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
Tisto so pa swing clubi.... tam bi morala biti samo vstopnina.

Ne... Tudi tu jo lepo placajo, ker seveda to niso prostitutke zaposlene tam, ce hoces temu tako reci, ker zvodnistvo je no-go. Vstopnino pac placajo vsi, kolika je za zenske, sicer ne vem vec. Sem pozabila. Medtem ko prostitucija je ok in zenska lahko zaracuna moškemu - direkt, ena na ena. Ce hoce seveda, komur hoče...

Klub sam po sebi tudi zavrne lahko goste. Torej so notri samo zenske, ki so mu po volji. Tako pa selekcijo dela. Druge gostje vstopa nimajo.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
Se pravi so gostje v glavnem “samostojne podjetnice”, ki izkoristijo klub kot delovno okolje. Dedci so pa gosti kluba in stranke ”samostojnih podjetnic”.

Me je zanimal poslovni model in odnos med klubom in puncami.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
Tako je... In to je neslo marino v gorici. Iz enacbe so vzeli prosto voljo opravljanja "spja", ce temu tako recemo...
 
Nazadnje urejeno:

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.403
4.507
113
Klub je v bistvu kot servis. Rentajo prostor, pucajo svinjarijo, pripravljajo hrano, čistijo bazen, skratka furajo vse skupaj. Za to imajo seveda zaposlene.
Kdor od zunaj hoče notri, plača vstopnino 90 eur. Je ista za moške/ženske. Ženske, ki so kot samostojne podjetnice in želijo v teh prostorih izvajati dejavnost plačajo torej vstopnino, notri pa lahko dela kar želi. Ima še obvezni zdr. pregled vsakih 6 tednov. Če se ji ne da delat oz. ne najde strank, ima minus tisti dan. Da pride vsak dan s plusom ven, mora na vsak vstop požgati vsaj dva, to je minimum. Ostalo je potem plus. Mimogrede to vse izveš v minuti, če prebereš njihovo stran.

Se nabere kar lepa številka strank, moram rečt. Pa še nesrečo imaš lahko, da se jo dotakneš tik preden gre na nov zdr. pregled. Ni to zame. A za nesrečne s predrago prostitutko doma ali tiste, katerih nobena noče, bo že ok.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85