Andjamo in Wellcum

I

Izbrisan uporabnik #9334

Zdaj Jabe , a si prav predstavljam? Greš (kot moški) v tisti klub v Filahu in plačaš vstopnino. V njej je tudi soba če se ti uspe dogovorit ...
Prav tako pride ženska in plača vstopnino. V njej je prav tako soba (če se ji bo uspelo kaj dogovorit ... ). Potem moški plača tej ženski za sex, greta v tisto sobo itd ...

Ali ženska tudi decu plača? :sprasujemse: Pa - oba skupaj imata kar dve sobi :oops:
Potem tista da kao zvodništva ni - če je na vstopu tako narejeno, pride noter vse sorte ljudi, ne samo brhke lepotice in fit deci - lahko tudi samo notranja lepota itd (brez opazne zunanje) ... takole se mi porajajo vprašanja. Model mi ne gre skupaj.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.301
5.332
113
Ne, narobe... car mi je povsem nehote in nenamerno kompliment dal, pa te je ocitno zbegalo.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Eh, Car je lump pa te je malce dreznil :D . To vsi delamo saj veš, ker v nadaljevanju "lepa dekleta ljubijo barabe" :srce: .
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Sej me je ona pelala, v glavnem je tud ona slikala :D :)



Najboljš, da greš pogledat, materiala je kukr čš, iščeš red light district - de wallen :)

https://www.redlightsecrets.com/ tole je muzej , qrbe so pa čez kanal :)
Ne nakladaj!
Kot prvo, lahko te je žena peljala do tja, noter pa nikakor ni mogla, še manj je noter slikala, edino če je kot Jabe šla malo na šiht.... :cool:
In kot drugo, sem že bil tam, tako da ne rabim nobenih inštrukcij, edino jaz te lahko kaj podučim!
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Ne nakladaj!
Kot prvo, lahko te je žena peljala do tja, noter pa nikakor ni mogla, še manj je noter slikala, edino če je kot Jabe šla malo na šiht.... :cool:
In kot drugo, sem že bil tam, tako da ne rabim nobenih inštrukcij, edino jaz te lahko kaj podučim!

Nisi prebral vsega. Govora je o muzeju.

Težko boš ti tak car, da boš mene kaj podučil ;)