Intervju Igor Akrapovič: Slovenci delamo premalo!

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.673
6.228
113
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Nisem vedel da je toliko mentalno zdravih ljudi na Alterju :D

ne skrbi, ti zagotovo ne spadaš v to kategorijo

Dokler placam vec dohodnine kot je bruto placa vecine alterjevcev se ne sekiram za mnenje
wink-1.gif

To nikoli ni bilo merilo zdrave pameti, prej sreče "ob pravem času na pravem mestu" ali pa bogatega očija.

Nehaj se sesit. Hvala. Oci ne more met veze z dohodnino pa ce je potomec se tak dedic...ob pravem casu na pravem mestu...pol bi se o kaki drugi dajatvi menili ne o dohodnini. tko da...

aja pa p.s. dokler bos jokave teme o bejbah tu gor odpiral (sej morda si zadnjo 5+ let nazaj ne vem) pac ne mores soditi o zdravi pameti ostalih. ni fer okusno pa se manj a ves.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Akrapota verjetno kupuje 99% ljudi zaradi imidža in ne zaradi zmogljivosti, itd.... Tako da to tvoje dokazovanje je popolnoma brezvezno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne bi vedel, je treba vprašati tiste, ki ga kupijo, v čem je fora.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Kolikor mi je znano, se Akrapovič v zadnjih letih tako in tako vse bolj usmerja v livarno titana.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Aja?
Hmm, pol pa nevem, zakaj ima dokazljive boljše zmožnosti, kot pa običen izpušni sistem.

Sploh pa, kdor od znotraj še ni videl njihove fabrke in dejansko ve samo to, da dela izpušne sisteme, mu glih ni treba bit preveč pametn
wink-1.gif
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Aja?
Hmm, pol pa nevem, zakaj ima dokazljive boljše zmožnosti, kot pa običen izpušni sistem.

Sploh pa, kdor od znotraj še ni videl njihove fabrke in dejansko ve samo to, da dela izpušne sisteme, mu glih ni treba bit preveč pametn
wink-1.gif
Itak ima. Ampak 99% folka tistih nekaj % ne bo nikoli izkoristilo in občutilo. Kupijo zato, ker je Akrapo in zadeva je glasnejša in gre kao hitreje. To je pa to, imam Akrapa
cool-1.gif
in sem boljši kot ti.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Saj isto je pri avtih in računalnikih. Zakaj pa rabijo vsi pokovci iphone ali pa vsaj S4, prvi avto pa mora imeti vsaj 200 konjev sicer je nepremičnina(jaz pa 75 dizelskimi osli divjam 2-3x čez omejitev z lahkoto.)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Saj isto je pri avtih in računalnikih. Zakaj pa rabijo vsi pokovci iphone ali pa vsaj S4, prvi avto pa mora imeti vsaj 200 konjev sicer je nepremičnina(jaz pa 75 dizelskimi osli divjam 2-3x čez omejitev z lahkoto.)
Itak, because I can.
Drugače pa se z divjanjem sam ne bi ravno hvalil.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Ljudje kupijo marsikatero bedarijo, pravzaprav je vsaj 99% izdelkov na trgu navadno preseravanje in nepotrebnih. Ampak zato še ni potrebno Akrapoviča dajati v nič. Sam sicer nisem potencialni kupec, ampak iz Slovenije je uspel globalno v neki specialni niši. Koliko je še takih podjetij? Koliko jih še bo v prihodnosti in koliko jih je bilo v preteklosti? Ne si delati iluzij, da bi v Sloveniji lahko kdajkoli razvili in delali najbolj prodajan model avtomobila na svetu ali vsaj najbolj prodajan čigumi. Nek vinar proda letno 200 buteljk vina na Japonsko in iz tega nastane oddaja na RTV Slovenija o naših širokih perspektivah...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Citat:
Uporabnik Pepe pravi:
Ljudje kupijo marsikatero bedarijo, pravzaprav je vsaj 99% izdelkov na trgu navadno preseravanje in nepotrebnih. Ampak zato še ni potrebno Akrapoviča dajati v nič. Sam sicer nisem potencialni kupec, ampak iz Slovenije je uspel globalno v neki specialni niši. Koliko je še takih podjetij? Koliko jih še bo v prihodnosti in koliko jih je bilo v preteklosti? Ne si delati iluzij, da bi v Sloveniji lahko kdajkoli razvili in delali najbolj prodajan model avtomobila na svetu ali vsaj najbolj prodajan čigumi. Nek vinar proda letno 200 buteljk vina na Japonsko in iz tega nastane oddaja na RTV Slovenija o naših širokih perspektivah...
Sam daleč, da Akrapoviče dajem v nič. Spoštujem ga iz tega, kar je ustvaril in lahko rečem le kapo dol. Hkrati pa se zadnje časa še precej izpostavlja z glasnim opozarjanjem na to, da gre Slovenija v napačno smer. Tako da, ima tudi pamet na mestu. Še enkrat, kapo dol.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Aja?
Hmm, pol pa nevem, zakaj ima dokazljive boljše zmožnosti, kot pa običen izpušni sistem.

Sploh pa, kdor od znotraj še ni videl njihove fabrke in dejansko ve samo to, da dela izpušne sisteme, mu glih ni treba bit preveč pametn
wink-1.gif
Itak ima. Ampak 99% folka tistih nekaj % ne bo nikoli izkoristilo in občutilo. Kupijo zato, ker je Akrapo in zadeva je glasnejša in gre kao hitreje. To je pa to, imam Akrapa
cool-1.gif
in sem boljši kot ti.


cheer.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
motorjev pa ne bodo nikoli spravili na elektriko dokler bo goriva še dovolj, ker bistvo pri motoristih je tudi zvok ki ga spuščajo. Elektromotor tega užitka ne nudi.

Motorji in motoristi so blazen faktor pri naftni industriji?

A nisi ravno ti par postov nazaj Evrofilu očital nepomembne nišne proizvode?
confused-1.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Saj isto je pri avtih in računalnikih. Zakaj pa rabijo vsi pokovci iphone ali pa vsaj S4, prvi avto pa mora imeti vsaj 200 konjev sicer je nepremičnina(jaz pa 75 dizelskimi osli divjam 2-3x čez omejitev z lahkoto.)
Itak, because I can.
Drugače pa se z divjanjem sam ne bi ravno hvalil.
Ni bil smisel hvaljenje divjanja, ampak to da je že 75 konjev več kot dovolj da presegaš omejitve. Zakaj določeni alter userji rabijo vsaj 200 konjev v prvem avtu naj pa sami povejo. Jaz jih imam ob skoraj 20 letih izpita dovolj. Se jih ne bi branil več, če me to ne bi dodatno teplo po denarnici.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.870
1.321
113
V resnici ničesar ne rabiš, razen vode pa nekaj malega hrane. Morda kakšno jamo pa ogenj, to je pa to. Če nekdo rabi 200 konjev je to čisto njegova preferenca in tebe ne bo čisto nič na žepu bolelo. Enako velja za izpuhe, nikomur ne škoduje, kvečjemu doprinaša k socialni stabilnosti zaposlenih, posledično tudi razvoju regije.
 

Resolver

Fizikalc
18. jun 2008
1.836
0
36
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
V resnici ničesar ne rabiš, razen vode pa nekaj malega hrane. Morda kakšno jamo pa ogenj, to je pa to. Če nekdo rabi 200 konjev je to čisto njegova preferenca in tebe ne bo čisto nič na žepu bolelo. Enako velja za izpuhe, nikomur ne škoduje, kvečjemu doprinaša k socialni stabilnosti zaposlenih, posledično tudi razvoju regije.

<sarkazem link=" razprava ">

<message>...le kako si pozabil na vinjeto!</message>

</sarkazem>
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
motorjev pa ne bodo nikoli spravili na elektriko dokler bo goriva še dovolj, ker bistvo pri motoristih je tudi zvok ki ga spuščajo. Elektromotor tega užitka ne nudi.

Motorji in motoristi so blazen faktor pri naftni industriji?

A nisi ravno ti par postov nazaj Evrofilu očital nepomembne nišne proizvode?
confused-1.gif


Kdaj sem pa rekel, da so motorji blazen faktor pri naftni industriji? sploh nisem o tem govoril, celo nasprotno, govoril sem da motorjem in izdelkom povezanim z njimi prav nič ne grozi izumrtje zaradi nafte.
In kdaj sem očital nepomembne nišne proizvode Evrofilu? Sploh ne poznam človeka niti ne vem s čim se ukvarja, vidim samo da se v vsaki drugi temi hvali kako je bolj pomemben od drugih zemljanov.
Mal paranoja seka, a? uhuhuhu se ti bliska

A ti si zamenjal ynosa? Nekoč se je on spotikal ob vsak moj post, zdaj se pa ti, pa ne samo da se spotikaš, celo totalno mimo usekaš
stupid-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:

In kdaj sem očital nepomembne nišne proizvode Evrofilu? Sploh ne poznam človeka niti ne vem s čim se ukvarja, vidim samo da se v vsaki drugi temi hvali kako je bolj pomemben od drugih zemljanov.

Jasno, da sem bolj pomemben od drugih zemljanov! :D

OK, zdaj pa resno - ni bilo tako misljeno. Hotel sem samo povedati, da se me vsake toliko casa splaca vsaj malo poslusat, ker za razliko od polovice ljudi tukaj ne nabijam o stvareh, o katerih nimam pojma, in sem nekaj malega (brez "ocka" in "pravega casa na pravem mestu") naredil.

Ampak, OK, ti kar izvoli po svoje naprej. Dajmo se vrnit na temo: IMO ma Akrapovic se kako prav.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Dajmo se vrnit na temo: IMO ma Akrapovic se kako prav.

Okej če se motim glede tebe, potem se ti opravičujem.

Kar se tiče Akrapoviča pa se tudi strinjam da ima bolj ali mal zelo prav. In taki ljudje bi morali voditi državo. Zaradi mene če se jih plača 15000 eur mesečno in imajo 8letni mandat (kar bi bilo za izhod iz krize zelo potrebno, ker z menjavanjem pozicije na 4 leta ne pridemo nikamor), glavno da taki ljudje vodijo državo, ne pa oportunisti Zoki style.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Dajmo se vrnit na temo: IMO ma Akrapovic se kako prav.
Pomoje je tu samo vprašanje, koliko so za nerazvit privatni sektor pri nas krivi visoki davki in koliko poslovanje po domače (ie odvisnost bojda odličnih firm od državnih naročil, VIP ...), ki duši vsakršno konkurenco.