Ah, te ženske

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Inter-koitalna?
confused-1.gif

interkontinentalna
tongue-1.gif


fantje kdo se strinja, da je tjasa punca od fare. dejmo ji mal na PM pisat
tongue-1.gif

Kar je dal ynos cez,jest nemaram.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Inter-koitalna?
confused-1.gif

interkontinentalna
tongue-1.gif


fantje kdo se strinja, da je tjasa punca od fare. dejmo ji mal na PM pisat
tongue-1.gif

Kar je dal ynos cez,jest nemaram.

kje si pa njega zdej najdu? kaj a to je grisbi?
confused-1.gif

Nevem to so drugi ugotavljal
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Tjasa pravi:

OMG kakšna drama...




Fak ej! Pa je res drama! Sem vedu da bom rabu kokice za grickat zraven!



Jih boš mal?

grims-1.gif






Zdej rabimo samo še ta tretjo da se registrira, pa še bolj zaplete situacijo...



Ne daj se Dizzy! pssst, paz na kreditno
evil.gif


 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
bah! vloženo si pa zadnjič dobr pozobala...teh s sirom pa ne maraš...
ah ja, ženske
grin1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
{ s sirom pa sploh ne! :smajli ki bruha: }

Dost bo Offa, da ne bojo Modi hudi.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
no, sej pravim da se zmišljuješ
grims-1.gif




ontopic: kaj če bi mi najel eno dvorano, pa dal na oder dizzija, pa ti dve ta frišni...

jest mislim da take drame tud kakšen holywoodski pisec ne more skup spravt...pa ne pozabte na dodatne doze insulina, ker bo pocukran do konca
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik Smile pravi:

Ja, poljubljala sem se z njim...pa ne samo to. Sej je Jure povedal svoje...in res je tko blo.

Pa ne da me ne privlači....me. Mogoče pa ti ne razmeš, da do njega ne čutim tiste energije oz tistega, da bi rekla....






Če povzamem z drugimi besedami: "Ima majhnega in je slab v postelji"
evil.gif






@Dizzy: evo zaradi takih problemov ki nastajajo in se ti potem postavlja 1001 vprašanje in vsa nepotrebna čustvena vpletenost, nepotrebne štorije, itd.... je lepše ostati zunaj tega in živeti v harmoniji.

Dokler boš pa iskal neko "rožico", boš večinoma naletel samo na plevel.





Citat:
nč mu ni hudga verjem

pa če te zanima greva zdej skup v šoping




hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
na forumu razpucata, kar si ne moreta povedat iz oči v oči, pol greta pa skupi v šoping, kot da ni nič
hysterical-1.gif



jah tudi mi smo bli enkrat mladi
rolleyes-1.gif



V osnovi pa oba dva zastopim...moški se hitreje zaljubimo in bolj plitko...ženske pa rabijo več časa in gredo globje z čustvi


...potem se vprašaš zakaj jih ne bi pustil na začetku mal čakat, in jo ti dat prvi v prijateljski predalček. lastn predalček z lahkoto odpreš in jo prestaviš malo višje v "fu*ck buddy" predalček...njenga ne boš nikoli
wink-1.gif
 

madam_orange

Pripravnik
25. jul 2007
388
0
16
oranžna cona
Ajoj Dizzy a se ti res da vse take stvari pisat na forum al kaj? Raje novi bejbi napisi en izviren sms in jo nekam povabi al pa nekaj in koristo uporabi to energijo! To da zvemo za vse ljubezenske težave že mal patetično postaja počasi. Sam sebe izvleč iz tega, da te bo mel folk za skor poženšenga in nehaj bluzit skos s tem cukrom. BE A MAN!
cheer.gif


Smile: V 1. postu si napisala da mata odprt odnos in bla bla... Če maš ti z nekom še nevem kolk odprt odnos in ne vem kaj vse, pa če ga zavrneš od zveze s tabo nimaš NOBENE pravice omenjat kkšno ljubosumnost iz svoje strani, ker tut če potem še na 1000 načinov razlagaš kako ti tko to ne mislš in bla bla, kokr si nam pač ti razložila, s tem še vedno vzbujaš neko upanje. Tega enostavno NE SMEŠ delat! Predstavljaj si, da bi tebi delal to nekdo, ki ti je ušeč! Ne bit tok egoistična!

Štiber:Daj nehaj že s temi butastimi forami proti ženskam, ker niso niti dobre, še najmanj pa zabavne! Že zelo dolgo nisem zasledila tvojega posta, ki bi dejansko kazal koliko let imaš v resnici! Vrjetno lahko pričakujem nek odgovor na nivoju in brez žalitev ane? Ali tega več ne premoreš?
bonk.gif



Lp, Orinđ
roza.gif
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
evo sva nazaj iz shopinga.
smile-1.gif

vas zanima kje sva bla...? v city parku....jaz sem kupovala darilo za mojega očeta on pa sebi tipkovnico..pa še neki...ne vem točno kaj. bo sam povedal.
in hja...peljala sem ga domov in zdaj je šel na zmenek ....
naj gre...hvala bogu. danes sem videla, da ga imam res rada...kot prijatelja in kot je še nekdo napisal da tukaj razglabljava...ja, ampak verjetmite da si tu nisva nič novega povedala. res imava odprt odnos....