Ah, te ženske

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Mogoče bo pa častil nakupe?
confused-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Smile pravi:
očitno se teb to še ni zgodilo....če nisi [censored] pol se ti ni...
drugač pa so tud taki...

in vem da nisi reku da ste najboljši...samo poanta tvojga posta je bila v tem....oz sem vsaj jaz tako razumela, da smo edin ženske lahko kure....

men se je že marsikaj zgodilo, ker sem bil tak bedak kot je dizzy. ampak never again. od takrat naprej, kar dobim to dam. nič več.

ne niste samo ženske kure, ampak ker nisem ritopik me ne zanima kaj tipi počnejo.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Dizzy dej že nehi jambrat nad ženskam. Tolk problemov, kot imaš ti z njimi, jih nima nobena sama s sabo. Zakaj morš vedno delat neko znanost iz vsega tega. Ena noče nič met s tabo, potem pa malo spremeni besede in priletiš nazaj kot en cucek. Pa dej se že postav enkrat zase in se ne pust igrat s svojimi čustvi. Pa ti je res čist vseeno kako ženske ravnajo s tabo? Sploh pa ne vem zakaj se še zapletaš z ženskami, ki so ti dale vedit, da nočejo nič s teboj. Občutek mam, da se zacopaš čist v vsako, ki ti nameni dve besedi in hodiš okoli cel v rožicah.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
OMG kakšna drama... Pa tole je boljše kot kakšna gledališka igra. Tuki je vse pristno in v živo.
grin1.gif


Se pa strinjam, da je nekoliko otročje take stvari razlagat javno na forumu. Ne vem, jaz ne bi mogla. Izpade, kot da nimaš nobenih kolegov s katerimi bi to prečvekal in premlel...

ChickenBoy, se strinjam s teboj... DizzyReed je preveč cuckan {podoben cucku, ki leti za vsakim ki mu požvižga, se pusti malo počohat dokler drugim paše, potem pa; Ja kuži sej si luštkan ampak js te ne morm met!} in šele, ko bo postal malo bolj resen, malo manj naiven ampak še vedno iskren in nepokvarjen, malo bolj zadržan do punc in previdno spoznaval potencialno bodočo, ko boš znal v njej zbudit zanimanje za kej več.. Takrat se ti zna zgoditi tista prava.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
KSZ

Zgleda nova moda v igri. Tip se razlije v tebi potem se pa odločiš, da bota prijatelja. Pa ne me jeb.at.
hysterical-1.gif

Raje napiši, da je Dizzy slab porivač, sam dušca pa je.
roza.gif


Dizzy ti si super dečko veš, sam porivajo me pa drugi.
hysterical-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Dej ce kdo tega Jureta pozna v zivo od decov,naj se dobi znjim na piru in mu prilima eno ornk zidarsko da mu zbije tale pederaj iz glave kater mu govori da iz sebe dela copato,da bo nehal decom delat sramoto.

Drugace pa mislim da ga je smile izkoristila samo za posteljo da je dobila svoje,torej Jurcek pejt na policijo podat prijavo o zlorabi.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
ksz

Dej ce kdo tega Jureta pozna v zivo od decov,naj se dobi znjim na piru in mu prilima eno ornk zidarsko da mu zbije tale pederaj iz glave kater mu govori da iz sebe dela copato,da bo nehal decom delat sramoto.

Drugace pa mislim da ga je smile izkoristila samo za posteljo da je dobila svoje,torej Jurcek pejt na policijo podat prijavo o zlorabi.

ej zakaj bi mu kdo zidarske limu, če lahko on ostane isti, mi bomo pa tabolše ženske pobiral, pa je win win situacija
evil.gif
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Dej ce kdo tega Jureta pozna v zivo od decov,naj se dobi znjim na piru in mu prilima eno ornk zidarsko da mu zbije tale pederaj iz glave kater mu govori da iz sebe dela copato,da bo nehal decom delat sramoto.

Pa si zihr, da pir sploh pije? Pa da zna steklenico držat
evil.gif


A ta tanova, k si jo na sprehod pelou je tista iz teme Sladko pričakovanje? Sem opazila, da se je tale taljubosumna že tam oglašala in bila histerično navdušena nad tem, da novo pecaš.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
eh ne. ta k se tuki oglaša (nick smile) je tista o kateri je pisal v temi sladka pričakovanja.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Smile pravi:
nč mu ni hudga verjem
pa če te zanima greva zdej skup v šoping

itak nikol ne moreš skelpat nekaj kar ne poznaš

zato raje ne beri tega, da te ne bo kej stisnilo

Najprej sta se parkrat po*ukala, sedaj hodita pa skupaj na šoping...iiii kako lepo!
uf-1.gif


Dizzy dizzy, s takšno jaz ne bi časa zapravljal.
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Dizzy je unikaten primerek intelekutalne kur.be
grin1.gif


Najprej seks, pol pa v šoping? Ajme, kam pelje ta svet
evil.gif