Ah, te ženske

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Citat:
Uporabnik mhmm pravi:
Stari, babe te majo za "gay" frenda. Dober si za čvek,kavico, pogovore o čustvih, šoping...
Za kaj več pa drugi uletavajo.
priden.gif

Sad, but true. Isto se dogaja mojemu kolegu...ultra super dečko, ampak ženske imajo vedno ene bedne izgovore (da gre prehitr, da ne vejo kaj čutijo, da se bojijo...wtf nooo...
stupid-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sploh se je nisem kakorkoli dotaknil, pa je že cela blažena. vidte, kaj dela prijaznost.
grin1.gif


sarkazm.off

@Bitch - vem, romanitka pride v glavnih momentih, ne vedno, če ne ni efekta. tega se popolnoma zavedam. zveze še ni, daleč od tega, ampak... lahko se pa kaj spremeni...
smile-1.gif
bomo videli...

@Tamčika: hvala, k si mi stopla ob stran...
smile-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ne, ampak fora je, itak smo vsi prijazni pa vse. Ampak eni gredo se korak dalje (beri cuker na 3) pol pa mas tole kar si ti napisala o prijaznem dizziju. Vlekla pa nebi nobena. Kar je v bistvu cilj vsega
wink-1.gif
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Hm, poznam to
smile-1.gif
...



Kar naj se mula če ji paše, ti pa jo lepo gladko ignoriraj. Če bo kej hotla od tebe se bo že potrudila (pa ne bit svija in jo grdo nazaj pol zakajlat, razen če je res "ne maraš več", ji to lepo povej). Eh, če pa ne pa tudi prav, saj ni edina na svetu (čeprav nekatere zgleda mislijo, da so, in da se ves svet okoli njih vrti). "Ah, te ženske!", ja
priden.gif
...



Tole s prjaznostjo je res dvorezen meč. Samo težko je bit drugačen, kot si v resnici, sploh če si dober po srcu. No, sej sčasoma se naučiš sebe malo bremzat, sam ne moreš pa bit pes. Hm, mogoče pa zvisiš potem zato, ker se marskera zave, kako gnila je v resnici in jo peče vest (ali mogoče faše manjvrednostni kompleks?) pa se potem raje umakne. Mislim, to je bolj kot ne moje laično ugibanje. Če pa ima kdo kakšno bolj znanstveno razlago pa le z besedo na plan... Meni vsi pravijo kolk sem vredi dečko (pa včasih celo verjamem, da sem res) pa zlgeda tega nobena ne ceni dandanes. Blage...



P.S.: Sej res, dons grem z eno bejbi na drinko, wish me luck
smile-1.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Tamara pravi:
Da vržem eno v Dizzyjev zagovor: z njim se je fajn družit, je ful prijazen, zabaven in fuuuuuul ustrežljiv.
grin1.gif

Tega zdele ne razumem,a nisi glih ti v sorodni temi izlivala svoja custva in jamrala kako bi imela takega tipa s takimi lastnostmi?
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
Ko sem tole prebirala, so me nekateri komentarji kar malce zmotili…
In ja, da vam ne pozabim povedati….jaz sem tista punca iz sladkega pričakovanja.
Če mi dovolite, bom razložila….
Jureta sem spoznala po res zanimivem naključju in sprva sva si dopisovala prek neta. Njegovo pisanje me je tako pritegnilo in potegnilo, da sem čutila vse tiste metuljčke in ne vem kaj še vse kar spada zraven. In končno sva se srečala. Bilo je prijetno, zanimivo…. Res je prijeten, prijazen in zelo simpatičen fant, ki je za dekle pripravljen marsikaj storiti. Tako sva se srečevala nekaj časa, se pogovarjala, poljubljala, crkljala…. bilo je res lepo. Sem zelo nežna duša in Jure mi je pokazal, da ima v sebi veliko mero nežnosti in občutka …. Ampak tukaj pride ta beseda AMPAK…kljub vsemu temu, sem ugotovila, da nisem zaljubljena, da ni to tista ljubezen, katere si želim, da ni tiste prave energije in da je bolje, da ostaneva prijatelja. Pogovorila sva se in se tako dogovorila….
In glej…včeraj pa…mi nekaj ni dalo miru. In, ko mi je povedal kje in s kom je bil…sem ugotovila, da mi nekako ni prav, da se v meni zbuja neko malo ljubosumje…. ampak zakaj sem se vprašala…saj sem sama hotela, da ostaneva zgolj prijatelja…. In ja, še vedno si to želim in še vedno stojim za tem kar sem rekla. Jureta imam res rada, vzljubila sem ga na nek poseben način, vendar ne na tistega, kot bi si on želel…
Morda me občutki ljubosumja spreletavajo, ker mi ni jasno, da je glede na to, kar je Jure čutil do mene in mislim da še čuti, tako hitro ven peljal drugo…morda. Pa nič ga ne obtožujem za to in nič nisem jezna nanj. Ima vso pravico in sama sem tako hotela. Želim mu, da je srečen, da bi našel dekle o kateri že toliko časa sanja, saj sem več kot preveč prepričana, da bo tisti zelo lepo, da jo bo nosil po rokah, da jo bo razvajal, crkljal…zelo romantična dušca je. In takih je malo.
In če sem z Juretom ostala v dobrih odnosih in sem do njega res zelo iskrena in direktna…..mar to, da sem mu vse to povedala, kar sem sedaj zapisala ni prav? Glede na vse pogovore, ki jih imava v tem času (ki niso samo na ravni prijateljskega pogovora) se mi to ne zdi nič takega, da sem mu zaupala kaj sem občutila….
Nočem ga begat, nočem, da se zaradi tega slini po men in nočem zbujat pozornosti ali ga kakorkoli zavajat. Ne, res ne. Mogoče je bilo to zame bolj kot ljubosumje nepričakovano presenečenje. Kaj pa vem. Tudi, če bi bila skupaj, ne bi bila ljubosumna nanj….če nekomu zaupam, mu zaupam in še nekaj….na Jureta pa res mislim, da ne bi bila ljubosumna, saj je zelo iskren in skoraj sem prepričana, da ne bi imela razloga za to. Če bi mi dal vedeti, da sem samo njegova potem za ljubosumje ni razloga.

Zelo odprt odnos imava zato mi je tudi povedal za osebo s katero se je včeraj sprehajal in zato sem mu tudi jaz povedala kakšni občutki so me spreletavali. Samo iskrena sem bila….in vem, da Juretu iskrenost zelo veliko pomeni…

Jure….vem, da me ti najbolj poznaš od vseh ljudi, ki pišejo komentarje in povem ti, da nič od tega kar pišejo., ne nameravam in niti ne ciljam na to.
Vem, da se bova prav kmalu videla, vendar bi ti vseeno rada povedala, da ti želim res vse najlepše in vso srečo v ljubezni pa katerakoli že bo ta srečnica. Iskreno.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Evo, tema se lahko zaklene.

@gospodična smile je odgovorila, DizzyReed ve odgovor.

Prišli smo do dna in to je to.

grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Mislim, da dna še nismo dosegli.

Torej gospodična, poljubljala si se s fantom, ki te v bistvu sploh ne privlači? Saj bi razumel, ako bi si oba želela potešiti telesne potrebe in bi se vsaj konkretno dol dala...ne pa tole. Dejstvo: očitno na svetu res ni normalne ženske.
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
Ja, poljubljala sem se z njim...pa ne samo to. Sej je Jure povedal svoje...in res je tko blo.
Pa ne da me ne privlači....me. Mogoče pa ti ne razmeš, da do njega ne čutim tiste energije oz tistega, da bi rekla....ja to bo moj partner. Začela sva tako in tudi vedela, da se bova spoznavala.....tako in drugače. Ni mi žal. Res mi ni.
Se tebi nikoli še ni zgodilo, da si bil s punco, spal z njo in počel vse kar počneta fant in punca in nato spoznal, da to ni to.... ?
Mislim, da to kar se je zgodilo med nama ne pomeni da sem nenormalna. Tako je življenje. Ljudje se srečujemo, se spoznavamo...eni ostanemo, drugi gremo....vsak po svoje.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ja, mi je pač jasno, da do njega ne čutiš tistega, kar naj bi. Ni mi pa jasno, zakaj si se potem zapletla z njim. No, vsaj sexala sta oba po dolgem času abstinence, tako da ni bilo povsem zaman.
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ne, kajti jaz preziram ženske in jih obravnavam zgolj kot spolne objekte, ki se jih človek po nekaj dneh naveliča in si poišče drugo ženšče. Je pa res, da v nasprotju s tabo ne obljubljam ničesar, prav tako mi ni niti malo mar, ali ženski pride ali ne.
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
Zapletla z njim?
Hallo....?
Jaz sem se še z vsakim fantom zapletla. Kako pa naj bi bila drugače z njim....???
Bil mi je všeč tako po pisanju kot ko sva se prvič videla, pa drugič.... nisva se poznala, pa sva se spoznavala...in ugotovila sem kar sem....je to tako težko razumeti?

in glede seksa....raje ne govrori zame, ker ne veš....res ne veš.
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
Kaj pa sem obljubljala?

In le kdo je tu egoist....jaz s takim, ki mu je malo mar ali mi pride ali ne ...nikoli ne bi šla v posteljo... Mogoče si zaradi tega car v moških očeh...v ženskih žal nisi...
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
Mal si se zmotu ...... mogoče je mene razdevičil nekdo takrat, ko si bil ti še mali pižmovc....al pa si še...???

in....ne pozaš me....