Ah, te ženske

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ko enkrat nekomu rečeš hočem da sva samo frenda, to pomeni da nimaš več pravice zganjat lubosumja. dal ti je šanso, ti si ga odjebala, ko si pa vidla da ga ma druga, si pa počela stvari kot vsaka druga kura. in vidi se na kakšne tipe pališ in ti so nasprotje dizzy-ja. in samo za info, dost tipov je romantičnih... ampak ne pretiravajo, nekateri tudi tega ne pokažejo v celoti in to samo zato ker ste nekatere take kure. človek ti pokaže kaj mu pomeniš, ti rad ustreže, ti pokaže da si neki posebnega... potem je pa za vas samo še copata brez hrbtenice...torej ste same krive da s(m)o tipi kakršni s(m)o.

in kot sem že napisal v prejšnem postu ampak ga ni objavilo zaradi izpada neta:

dizzy, vrjetno si dojel ( tudi s pomočjo npr tamare...) kakšne tipe hočejo ženske. vsaka ti bo rekla ful si dobr, simpatičn, ustrežljiv, romantik... blablabla AMPAK midva bova samo frenda. in tuki seveda pride zraven še tale stavek: nevem kako lahko tako dober tip naleti na same kure. ali pa tale: take dobrote samo izkoriščajo...

ženski je treba pokazat da ni edina na svetu in da si boš drugo poisku če bo počela bedarije. v nasprotnem primeru boš večni oh in sploh FREND. dokazov imaš dost že samo v tej temi.


P.S. ženske vedno znova se obnašate kot da ste pametnejše in razumnejše od tipov. zato nehite otresat gobcev in to dokažite v RL. in priznajte ( vsaj sebi) da niste take za katere se predstavlajte drugim. ČE ste tega sploh sposobne
17758-icon_confused.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ja, ampak jaz ne mutim, jaz naravnost povem. Če pa te je kdo razdevičil ko sem bil jaz še majhen, niti ne želim vedeti, kako zelo stara si že.

Torej lahko ugovotimo, da je dizzyev naslovni post tega topica, v katerem se pritožuje nad ženskami, povsem na mestu in da z vami dejansko ne splača čustveno zapletati, saj bomo potem vsi tako slabo odnesli, kot jo je nič hudega sluteč, nežno-romantični naiven dizzy.
smirk-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
seveda da se splača, ampak do neke meje. na žalost nikomur ne moraš zaupat 100%, ker se največkrat zgodi, da te izda ravno tisti ki ti je najbližje. ponavadi je to partner
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ja, saj že v filmu Conan oče na samem začetku malemu Conanu razloži, da ljudem, ženskam in živalim ne more zaupati. "Samo temu lahko zaupaš," doda modri mož in podrži sinčku pred očmi jekleno rezilo.
smile-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
da tako naivnost in ljubosuje desetletnikov nosita na forum, ze dovolj pove o tem kaksna sta.

Po drugi strani si pa ne mors pomagat ce hiter das...taka pac si.
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
sam da ste vi moški res najboljši....vsi smo enaki in obnašamo se spontano...enkrat tako drugič drugače. in življenja brez nas žensk...al kako ti praviš kur, ni pa tud brez vas MOŠKIH ne...
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
A jaz pa nisem povedala naravnost....? Vse...pa naj Jure to pove.
sicer pa kolk sem stara niti ne boš zvedu....

da pa se ne splača z nami čustveno zapletati...očitno se ti še nisi nikol....mogoče sam s žensko ne....bog ved kako si nagne....verjetno se deci med sabo bolj razumete.....
....ali pač če ti je tako težko....pa ostani sam. mene nič ne moti.
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
by the way....tud ti si na forumu in wellcome to the club.....če prebiraš take stvari...potem nisi nič boljši kot sam pravišš....sej je blo lušno ko smo bli stari 10 let.....
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Pa saj ni poanta v tem. Ti sedaj nas skušaš prepričati, da si med poljubljanjem dizzyu govorila, "veš, to je zgolj prijateljsko?"
Če je bilo vse tako spolno sterilno, zakaj je torej on sploh odprl to temo? Ej vidiš, bolj in bolj se zapletaš...ah, te ženske.
evil.gif
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
imam špičake...pa ne ene...pazi da ti špico kam ne zarijem...jo boš še dolg občutu...pekoče....:)
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Smile pravi:
by the way....tud ti si na forumu in wellcome to the club.....če prebiraš take stvari...potem nisi nič boljši kot sam pravišš....sej je blo lušno ko smo bli stari 10 let.....

Če torej diablo bere o patetiki, ki ste jo sami spravili na forum in ste bili v njej aktivno udeleženi, ni nič boljši od vas, akterjev?
confused-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
a sem kje napisal da smo moški res najboljši? nisem ne. samo nismo taki kot ve. nisem še slišal za moškega, ki bi hvalil neko žensko, kok je oh in sploh in potem rekel da hoče bit z njo samo frend.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
To je fora iz ene druge teme, kjer so iskali kuro s špičaki. Za nadaljnje informacije se obrni na enega od sledečih uporabnikov: apachi, don_corleone, spirit.

No, sedaj smo ugotovili, da si za povrh še nagnjena k nasilju. Upam, da je z dizzyem vse ok...
rolleyes-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik Smile pravi:
by the way....tud ti si na forumu in wellcome to the club.....če prebiraš take stvari...potem nisi nič boljši kot sam pravišš....sej je blo lušno ko smo bli stari 10 let.....

se opravičujem, ker berem to sranje.
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
očitno se teb to še ni zgodilo....če nisi [censored] pol se ti ni...
drugač pa so tud taki...

in vem da nisi reku da ste najboljši...samo poanta tvojga posta je bila v tem....oz sem vsaj jaz tako razumela, da smo edin ženske lahko kure....
 

Smile

Pripravnik
10. sep 2007
67
0
6
nč mu ni hudga verjem
pa če te zanima greva zdej skup v šoping

itak nikol ne moreš skelpat nekaj kar ne poznaš

zato raje ne beri tega, da te ne bo kej stisnilo
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Sklepam na podlagi prebranega, poznati te pa niti ne želim. Kam greš z dizzyem bo zanimivo samo, če bo spet padel kak zabaven tekst tule gor. Kaj naj bi me peklo in stisnilo, mi pa tudi ni jasno, saj je samo forum.

Link o špočasti kuri sem ti poslal na privat, pa si preberi topic, da ne bomo tule smetili.

DizzyReed, vso srečo!!!