Ah, te ženske

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Smile pravi:
kaj kompliciram?
in kakšno drekanje?
me prav zanima kakšen si ti.... in kolk si star,d a si tako pameten

dammit woman. nea ga seri.

vse kar je važno je to, da sem polnoleten in da me imajo vsi radi
cheer.gif
aja pa IQ mam 183
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ja napisal sem nadvse duhovito primerjavo. In ne, pojma nimam, kje naj bi me videla, ker če niti sam ne vem, kje bom naslednji teden, mi lahko verjameš, da tega najbrž ne veš tudi ti, razen če si jasnovidna v tem primeru pa prosim za kak finančni nasvet.
smile-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Smile pravi:
kaj kompliciram?
in kakšno drekanje?
me prav zanima kakšen si ti.... in kolk si star,d a si tako pameten


dammit woman. nea ga seri.

vse kar je važno je to, da sem polnoleten in da me imajo vsi radi
cheer.gif
aja pa IQ mam 183

Če bi napisal, da imaš 183 kil bencha, bi ti še verjel, iq pa (vsaj na forumu) dobro skrivaš.
tongue-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Smile pravi:
kaj kompliciram?
in kakšno drekanje?
me prav zanima kakšen si ti.... in kolk si star,d a si tako pameten


dammit woman. nea ga seri.

vse kar je važno je to, da sem polnoleten in da me imajo vsi radi
cheer.gif
aja pa IQ mam 183

Če bi napisal, da imaš 183 kil bencha, bi ti še verjel, iq pa (vsaj na forumu) dobro skrivaš.
tongue-1.gif

če bi napisal da imam 183kg bencha bi pomenil da se hvalim, tako pa izpadem skromen
tongue-1.gif


ON: prosim da mi vidva ne smetita več teme. prekleti spamerji
rolleyes-1.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.462
1.383
113
Prekleta kura smotana, a lahko zbrišeš človekovo cifro iz mobitela in izgineš iz njegovga lajfa?!
10.gif


Človek tle trpi, ti si pa v svoji glavi misliš: "Sej sva samo prijatelja" in še naprej daješ revežu false hope
jezen.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
zdej spila na karto, da bi dizzi postal ljubosumen.. in copatek bo spet mehak in voljan. eheh...
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik Smile pravi:Se tebi nikoli še ni zgodilo, da si bil s punco, spal z njo in počel vse kar počneta fant in punca in nato spoznal, da to ni to.... ?

Men se to večkrat dogaja, ampak s tipom, ne s punco...čeprav zadnje čase....
grims-1.gif



cela drama v tej temi spet
aplauz.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
No vse lepo in prav, drama gor, drama dol, dizzy katastrofa si zame, res, tkole stalno jokcat po forumu, ampak če ti pomaga, pa uporabniki te radi berejo, ti kr.

OSTALI: nehajte take off topice delat, sploh ti stieber, tebe sm že opozorila, da te bom dala na hladno, pa za zmenke se lahko preko PM-ja zmenite.
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
ti pa si tipičen primerek, ko malemu lopovu dajo policijsko značko in jih potem ta yebe u živi mozak....

iz ultra spemerke, v ultra anti spemer police.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
No vse lepo in prav, drama gor, drama dol, dizzy katastrofa si zame, res, tkole stalno jokcat po forumu, ampak če ti pomaga, pa uporabniki te radi berejo, ti kr.

Škorp, če se ne motim si tudi ti pred časom močno jokcala o osebnih stvareh po forumu. Pač vsak ima svoj ventil, pa očitno so tele zdrahe interesantne, če je tolk interesa
grin1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Se strinjam....največja spemerka in jokačica foruma....sedaj pa takole. Tako pač je, če daš ljudem "oblast"....
hysterical-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Sem hotel napisat...oz. sem že imel, pa sem potem "malim" odstranil...sem se ustrašil "alter-udbovskega" maščevanja...
hysterical-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Vsekakor, znano je, da so ljudje s kompleksi zelo žleht...
smirk-1.gif
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
LOL debelejši hudobnejši? No ja, na kakšne suhice morebiti že. Ali pa zato, ker celo življenje razmišljajo samo o tem, kdaj bojo končno shujšali, pri tem sanjarjenju pa pomlatijo celo vrečko nacho chipsa? I guess.

Poznam tipa, ki je poln kompleksov -ampak zanimivo, kompleksi se ne pokažejo takoj {no shit Sherlock} ampak čez nekaj časa opaziš, da je tista njegova napumpana samozavest in wannabe visok ego samo igra... Igra pred strahom, da bi kdo odkril njegove slabe strani...
Tako da - mene osebno od takrat naprej previsoka samozavest samo še odbija. Tako pri puncah kot pri fantih imam raje neko normalno samozavest, kot pa neko stalno napihovanje in duvanje v stilu; Jaz imam to, Jaz bom kupil to, Jaz imam boljše ono, Jaz sem bil pa tam, ipd.
rolleyes-1.gif


Take so ženske, in taki so moški. Se opravičujem za manjši OT, ampak tole mi je bilo vse asociacija...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Točno tako je, tisti, ki stalno poudarja kako je hud, kako je samozavesten, kako je oh in sploh...tak je v sebi zelo zakompleksan pezde. Ljudje, ki poudarjajo določene lastnosti, jih navadno nimajo....