Ah, te ženske

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
1
36
39
Se strinjam.

Zgleda, da sem res prehitro napisal, da se naj vse to zaklene.


@DizzyReed baje vodka pomaga pri puncah, probaj.
evil.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ksz...

verjamem, da mi marsikaj ni jasno, ampak toliko mimosunov...

kdo joka - sem morda pojokal, da mi je res fuuull fuuull hudo in da non-stop jokam? not. :nenene: govoril sem o tem, kako je lahko nekdo, ki ti pove, da do tebe čuti zgolj prijateljska čustva, začne gojiti do tebe ljubosumje. na podlagi česa!?

ampak ste tako ali tako zgrešili - copata sem bil - nisem več. dejansko sem sam predlagal, da to ne pelje nikamor, ker pač je z njene strani precej stvari manjkalo. nič me ne vrti okoli prsta, pa tudi ona ni taka, da bi to počela. jasno mi ni samo, od kje ljubosumje, that's all.

nič ne lazim za njo, da pa s prijateljico ne smem v shoping. in zarad tega postanem THE COPATA? halo? kaj vam ni jasno?

edini človek, oz. oseba, ki me je tukaj pokapirala je Madam Orange - edino ona. ostali ste samo mimosunjali.
wink-1.gif


drugače pa je - lotil sem se te druge, na novo spoznane in sva šla ven... in se mela noro lepo... kaj bo pa s tega ven prišlo - only god knows...

še to - nasvet za lažje življenje - ne sklepajte prehitro, okej? pa ne prepustite se predsodkov - vsega tega trenutno v tej temi kar mrgoli.
wink-1.gif


in iz odnosa z bivšo in vse tiste kolobocije, sem se veliko naučil, čeprav takrat ni izgledalo tako - hvala vsem, ki ste takrat pomagali. je prišlo do mene, pa čeprav z zamudo...
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
A to pomeni, da boš spet zganjal izjemno romantiko? Ti si kot kak mušketir!
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
kakšno romantiko?

to mi res ni jasno, od kje vam, da pretiravam s "cukrom" in ne vem čim vse. s tem, ker sem prijazen? ker znam spoštovati ženske in jih ne pretepam, pa čeprav si je moja bivša zaslužila, da jo bi pošteno sklofutal, al kako?

dejte ljudje, malo manj bluzit.

iz teme, v kateri je bilo mišljeno govoriti o ljubosumju in o tem, kako je lahko ena oseba, katera ti da jasno vedeti, da od tebe noče prav nič drugega kot prijateljstvo, ljubosumna, ker greš ven z drugo. in ja - ni mi ravno vseeno - but still - she had her chance. and she missed it...
wink-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Ja saj si napisal, da si prijazen in, da jih spoštuješ....vendar tega ženske ne cenijo, to samo izkoristijo in te odpikajo takoj, ko "orn dec" pride blizu. Prej, ko boš to dojel, bolje bo zate... Saj veš, nekdo, ki je predvidljiv, nekdo, ki vse oprosti in se izjemno prilagaja, tak poba enostavno ni zanimiv. Morda za celjenje ran iz prejšnje veze....ko so rane zaceljene...pa gas dalje....
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
glej tudi, če sem prijazen, in pošten, še ne pomeni, da nimam hrbtenice, kot omenjajo nekateri. poleg tega, tudi če sem prijazen, še ne pomeni, da takoj ko zazvoni telefon wuf wuf in sem že pri nogi.

priznam, bil sem tak, ampak ne več. vsaka šola nekaj stane in jaz sem svojo pošteno plačal.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
S tole novo, lahko to sam sebi dokažeš....najprej jo nahruli in okol kepe ene par...da se navadi....potem se sposodi denar...Na zmenke hodi vinjen....boš videl, kako se bo zapalila zate...
cheer.gif
 

Gabriela_c

Zelenc'
15. okt 2007
9
0
1
Mislm, da tle tud vodka ne bi pomagala...kšn paket robčkov morda (včasih za solze sreče, spet drugič za solze gorja..
hysterical-1.gif


watch out Dizzy , out there is a dangerous world!
grims-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
S tole novo, lahko to sam sebi dokažeš....najprej jo nahruli in okol kepe ene par...da se navadi....potem se sposodi denar...Na zmenke hodi vinjen....boš videl, kako se bo zapalila zate...
cheer.gif

hysterical-1.gif

kake ideje
bonk.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Naj proba to strategijo, pa obvezno se mora z njenimi starši skregat, da ji bodo njeni doma branili druženje z njim. To jo še bolj podžgalo. Potem lahko malo pokliče njenega fotra in mu en majčkeno zagrozi, da bo s pištolo na dvorišču malo zaprašil, če jima ne kupi zazidljive parcele....enako lahko stori tudi z mamo, da, če mu ne odpre trajnika 500 EUR na njegov račun, bo že videla hudiča...
Poroka mu ne uide...
smirk-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ksz
Zdej se mi je porodilo vprasanje,skoraj vse babe se v mladosti uci da so princeske,najlepse,najboljse,redkokateri tip je dober za njih itd,ko babe odrastejo posezejo po najvecjih kretenih,oziroma cenijo njihove najslabse lastnosti in klicejo po batinah.
Kaj lahko sklepamo iz tega?
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Samo to, da so babe izjemno neuravnovešena bitja....z zelo nespametnimi predstavami...
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.193
3.821
113
Eh, to je bilo že stokrat predebatirano...

Sej še Šifrer poje "Lepa dekleta ljubijo barabe" in to se vedno znova in znova potrjuje. In Elvirov opis niti ni tako napačen, je samo opis tehnike ki očitno pogosto deluje. Jest sam bi se sicer težko štel za takega, sem pa že doživel, da bolj ko kakšno daješ v nič, in grdo delaš z njo, bolj rine vate.
 

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Ma to jim njihov ego ne da miru, k do nečesa ne morjo pridt pa jim je zanimiv, old school.....pol pa hočjo na vsak način to dobit....
Pol pa sam parangal pa sam žgi.....
evil.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
42
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz


mislim, da je blo komentarjev glede tega, kaj narest itak že dost, tko da samo ena malenkost:

@smile: kaj se sploh razburjaš glede tega, kaj folk tle piše? Itak, da jih večina sam nabija in provocira, u RL-u majo pa sami še več enih težav, kompleksov, pomanjkljivosti...že če bi človek sklepal o folku na podlagi napisanih postov, bi mislil,da praktično vsi vezani nikoli ne varajo, vsi imajo bajno seksualno življenje, vsi so pametni, lepi, privlačni..
bonk.gif

In da greš svojo privatnost tkole zlivat na forum, je enostavno neumno. Ok, če imaš kak poseben fetiš razgaljat svojo zasebnost pred popolnimi neznanci in zraven še čutiš posebno potrebo po opravičevanju svojih dejanj...ampak dvomim, da je temu tako. It's your fu*king life.

@all: sej vem, da je dizzy že praktično nerešljiv primer (vedno ista sranja,vedno isti odgovori, večno neupoštevanje nasvetov), ampak spet se iz teme u temo (tudi kadar so drugi avtorji) ob nekaj pametnih odgovorih pojavlja kopica pametovanja, omalovaževanja drugih, vsi se delajo neki pametni...sej ne rečem, tut hec mora bit, ampak takole napadanje pa presega že vse meje dobrega okusa. Vsaj zame.
smirk-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
ja, pa potolaži malo dizzya ne, če se ti tako smili. Kot ti je verjetno jasno, mu večina tule skuša pomagati, da v prihodnje ne bi počel podobnih 'napak'.
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Točno, mi mu želimo samo pomagat revežu, da ga ne bodo hudobne ženske slepile reveža....