Ah, te ženske

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Nič ne pomaga. On je fotograf na Radiu Antena, kjer vsako jutro gostijo misice.
Sta Sebo in Žan danes zjutraj povedala, da se fotograf Jure vsakič na novo zaljubi v te punce. Dajmo mu čas, bo že sam razčistil.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
42
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
sej pravim, da nisem mislila samo na napadanje dizzy-ja...to se pojavlja že praktično v vsaki temi tukej... in če bi dejansko prebral moj post in ne samo 'prebral', bi dojel, da je (vsaj zame) dizzy kar se ljubezni tiče hopeless case...vsaj zaenkrat..ampak glede na to, da ti branje in razumevanje besedil očitno povzročata težave, raje spet nazaj napadaš in se delaš pametnega in frajerja. Give it a break...
priden.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
a zdej ga še javno sramotijo... pa biti fotograf na radiju???? ni mi najbolj logično, enako kot biti gluh na karaokah :S
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Jaz dejansko sem pameten in ful frajer, mi je pa tudi jasno, od kje izvirajo tvoji sestavki. Boli zavrnitev s strani dizzya?
confused-1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Saj ima njihov radio tudi spletno stran, kjer pa so, ne boste verjeli, fotografije. Dizzy je obetajoč fotograf, ki se trenutno še razvija, nekoliko pa se, kljub dokaj kratkemu udejstvovanju na področju fotografije, spogleduje s kariero profesionalnega fotografa.

Mislim, da je nedopustno, da izvajate gonjo proti Dizzyu, ki ni nič drugega kot nekoliko naivna, romantična žrtev povampirjenih, čustveno popolnoma hladnih žensk, ki manipulirajo z njegovimi emocijami zgolj zato, da s tem dosežejo samopotrditev svoje izredno skrhane samozavesti in potešitev svojih nizkotnih fizioloških potreb.

Dizzy, nategni in ponosno odkorakaj! Pokaži jim, kdo nosi hlače in da je norosti, ki je posledica popuščanja feminističnim zahtevam, počasi konec in da je skrajni čas, da se ženske vrnejo v kuhinjo ali pa se vsaj naučijo kvalitetno fafati, če že niso sposobne skuhati dobre večerje, saj so skrajno razvajene, ker doma mamice kuhajo, perejo, likajo, pospravljajo, same pa ne delajo drugega, kot da se vlačijo po raznih komzetičnih salonih v upanju, da jim bo lepotna poprava omogočala dobiti premožnega tipa in bodo celo življenje živele na tuj račun, kot sedaj živijo na račun staršev. Ko čakajo na dobro situiranega poslovneža, pa se izživljajo nad dizzyem.

Lp, Civilna iniciativa za zaščito Dizzya Reeda
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Saj ima njihov radio tudi spletno stran, kjer pa so, ne boste verjeli, fotografije.

Jest sem si pogledal sliko,sej zgleda normalen dec,jest nevem kaj smile pricakovala da jo bo vsekalo iz neba,mogoce samar?
Razn ce se dizzy prevec ukvarja z foto igrackami in premalo z zenskimi custvi
evil.gif


Ps. opazil sem da pri vas dela tudi majdiceva urska
cheer.gif
,dizzy a ta ni dobra?
V bistvu do taksne bo se tezje pridt vrjetno,ker ta pa pali na zajebane rokerje in motoriste pomoje.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Dizzy ima tudi pravo 'zver', sigmo 70-200, ob kateri gotovo nobeno dekle ne ostane ravnodušno. DImenzije: 184.4mm x 86.6mm.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Dizzy ima tudi pravo 'zver', sigmo 70-200, ob kateri gotovo nobeno dekle ne ostane ravnodušno. DImenzije: 184.4mm x 86.6mm.

Eh ko bo imel belega canona,bo vrjetno vec srece.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
mislim, da tudi ti nisi ravno dojela, v čem je poanta.



poanta je namreč v tem, da mi nekdo ZGANJA LJUBOSUMJE, pa naj bi bil moj prijatelj. če ti ni do nekoga v smeri ljubezni, ne moreš gojit ljubosumja. ali pač. ni bilo nobenega javkanja, ala joj, strla mi je srce pa ne vem kaj še vse... samo rekel sem si - babe znate komplicirat in narest z muhe mamuta glih na vsakem vogalu.



zdaj sva itak razčistila, tako da. hvala za vse bistroumne nasvete.



@Stieber: hvala za kompliment, upam, da se danes vidiva
wink-1.gif
)

aja, in hvala, ker mi pomagaš organizirat civilno iniacitivo v boju proti pobesnelim (beri: zmešanim) ženskam.
grin1.gif




@Ralliart: Uršika zala je pa s Sergejem...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

andrejb

Jasnovidec 2008
9. okt 2007
948
0
16
Civilna iniciativa za zaščito Dizzya Reeda
Ampak čisto res......kdaj je kak krizni sestanek, da prnesemo municije....
grin1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
pocak da bo nasledn zur, ko bo urska spet srala okol s pijanko iz tabuja bivšega
wink-1.gif
pol se da vse zmenit. Preverjeno.