Zaljubil sem se - kako ji to pokazati?

mikimaus

Zelenc'
18. sep 2014
28
0
1
Zdravo!

Star sem 26 in za sabo nimam še nobene veze. Zakaj je tako, lahko hitro pojasnim, če povem kaj sem po poklicu. Stanje pri meni pa je sledeče:

Preko nekdanjega sošolca sem spoznal prijetno punco (to je njegova bivša) in jo dodal na facebooku. Če ne bi bila zainteresirana, me verjetno ne bi niti potrdila. Približno 2 tedna sva si dopisovala (študij, hobiji in drugi interesi), potem pa sva se dobila na pijači. Od tega trenutka ne morem nehati misliti na njo. Povedall sem ji, da mi je lepo v njeni družbi in bi se še kdaj rad dobil z njo. Enako je tudi ona napisala, da ji je bilo lepo, da sva se spoznala.

Punca je trenutno samska. Da ne bo pomote: ni moj namen, da jo izkoristim, pač pa bi rad z njo ostal. Ne bi rad predolgo čakal, ker bom kot ponavadi padel v friend cono, ampak bi šel na naslednji korak... problem pa je, ker ne vem kaj se ji plete po glavi, niti kako te stvari potekajo. Lahko da sem tudi jaz njej všeč, lahko pa da me vidi samo kot novega prijatelja. Sem pa tak tip, da nočem biti prehiter (napačen pristop zbije vse možnosti), zato dolgo čakam na očiten znak (ki ga nikoli ni) in postanem le prijatelj. Kako se premakniti iz te točke? Ker če bom dolgo čakal, bom imel spet samo prijateljico. Ji moram povedati, da ne morem več brez nje?Ji moram redno pošiljati (romantične) sms-e? Ji moram kako drugače nakazati... jo stisnem, pobožam?

Verjetno je ona že opazila, da mi je všeč, samo jaz ne vem pri čem sem... lahko da čaka, da ji bom to povedal, lahko pa da jo veza trenutno ne zanima.

Mi lahko kdo razloži kako potekajo te stvari?
 

TMJ

Fizikalc
4. jul 2013
1.587
8
38
SQBJFl7.gif
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.952
323
83
Hja z premlevanjem in jokcanjem gor in dol jo sigurno ne boš osvojil.
Povabi jo še na eno pijačo, če se ji bo izmikala, si itq že pogorel...če pa pride, ji pač poveš: Da ti je všeč, simpl, potem pa počakaš odziv...in ti bo hitro jasno kje si, če seveda ne trolaš :D
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Cagov fant ni še nikoli pri punci spal
smile-1.gif


Sveti križ božji ! Povabi jo na randi in ji povej, takoj boš videl reakcijo. Potem pa jo samo zagrabi, nič šparat, punce to zdržijo.
smile-1.gif
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
770
34
28
Ko bosta na nasledni pijači se jo probaj malo dotokati po nogah olenih in tako. Potem ka ko zaklučita in jo pospremiš doavta jo poljubi in boš videl pri čem si
smile-1.gif
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Fak no. Pri 26 sem jaz že prvega froca dobil.


Stari, recepta ni nobenega. Vsak človek je svoja oseba.

Citat:
Preko nekdanjega sošolca sem spoznal prijetno punco (to je njegova bivša) in jo dodal na facebooku.

Previdno. Ne dopusti, da bi ženska kakorkoli lahko narušila prijateljstvo.

Citat:
Če ne bi bila zainteresirana, me verjetno ne bi niti potrdila.

Zainteresirana za kaj? Potrdilo na FB ne pomeni čisto nič, je pa fino, da sta šla potem že na zmenek.


Citat:
Enako je tudi ona napisala, da ji je bilo lepo, da sva se spoznala.

A te zdaj kaj kontaktira sama od sebe?

Citat:
Da ne bo pomote: ni moj namen, da jo izkoristim, pač pa bi rad z njo ostal.

??? Izkoristiš za kaj? Ti kar "izkoristi". Pomisleki o stalni zvezi naj pridejo šele po dveh letih, ko mine biološko-hormonsko napajana zaljubljenost.

Citat:
problem pa je, ker ne vem kaj se ji plete po glavi....

To pa lahko vprašaš direktno in neobremenjeno. Če ji ne dišiš imaš še par milijard drugih ženskih bitij.


Citat:
Ji moram povedati, da ne morem več brez nje?

Itak, da ni res. Bolje če rečeš, da si ne moreš več pomagat, da je nenehna misel na njo že kar moteče stalno prisotna. Da nisi vedel, kako se kaj takega lahko tebi sploh zgodi....
smile-1.gif



Citat:
Mi lahko kdo razloži kako potekajo te stvari?

Poskušaj malo. Če si ji všeč, se bo že odzvala.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Okej, okej, kaj pa si po poklicu? Si še en FRIjevec / rudar / elektrotehnik / strojnik / delaš na naftni ploščadi?
smile-1.gif


Kakorkoli, glede na to, da nočeš pasti v frend cono, ni noben potek dogodkov prehiter. Povabi jo ven, in se prej na pamet nauči tale nesmrtni stavek iz 90ih let, ko smo še dnevno gledali TVS:
"mojca, čist sem nor nate". Ker drugače boš zadevo razvlekel na pol leta, na koncu boš pa spet ostal na FBju...
zmaga.gif


P.S.: Mimogrede, kako je izgledala ta prva pijača? Sta se čemu skupaj nasmejala, eye contact? Te je potem še kaj ona poklicala?

P.P.S.: Aja, punca verjetno itak že ve, koliko je ura, zato se ne vrti predolgo kot mačka okrog vrele kaše.
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
mikimaus, zakaj si sploh omenil poklic, če ga potem sploh nisi omenil al kaj jst tukaj ne razumem?

Če ti je punca všeč, ji povej na čimbolj enostaven način, brez kompliciranja. Potem ji daj roko okol rame, zapoj pesem od Kekca in pejta na sprehod. .....malo šale
grin1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.208
4.689
113
Ne išči recepture za idealno osvajanje, ker to ne obstaja. Najdi svoj način, kako boš pristopil do nje. Če si ji všeč, bo pravzaprav vseeno, kako boš to izpeljal. Če ji nisi všeč, pa razen denarja pri nekaterih, ni ravno nekega zanesljivega načina, da jo osvojiš.
Torej, samo pogum, zgubiti nimaš kaj. Lahko samo zveš, kako stvari stojijo.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Jaz ti z veseljem pomagam, če mi malo bolj razložiš tisto "za sabo še nimam nobene veze". To pomeni, da še nisi imel punce? Koliko je stara ona?

Punce so si med seboj različne in sicer ene so sramežljive ene pa ne. Moja recimo me je sama od sebe začela objemat in nato tu pa tam romantično ščipat. Takoj sem vedel koliko je ura
evil.gif
Povabi jo pa vsekakor še kam npr. zvečer v kako Ljubljano ali pa sprehod okrog Blejskega jezera.. pač, da sta čimveč skupaj in bo že sama skapirala koliko je ura v primeru, da še ne ve.

Opozarjam te pa nekaj. Ne čakaj predolgo, ker v tvojih letih gre to veliko hitreje kot pri kakih 16 letnikih, ko se par tednov gledajo pa listke v glavo mečejo pa mižikajo pa nevem kaj še vse. Punca se ne sme ohladiti s čustvi do tebe, ker potem bo kriza, ker znaš pasti v kak friendzone al kaj je tisto. Po maksimalno 3-4 srečanjih moraš nujno narediti korak dalje!

In nikoli ne pozabi.. Samozavest, samozavest, samozavest.... to punce naredi mokre
grims-1.gif


Lahko mi za kaka osebna vprašanje pišeš v zasebca pa ti pomagam...
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Ce si ji vsec ji ne prvi pisati par dni, ce si ji vsec ali pa ce kaj hoce od tebe, ti bo cez par dni pisala. Mogoce bo malo jezna ali pa kaj, ampak z pravimi besedami se da lepo urediti. Ne deluje pri vsaki, ker so pac razlicne osebnosti, pac trme ali pa glih imajo pms kar vcasih ne mores vedeti, ce uspesno skriva sitnost na pijaci itn... problem je bolj, da nimas izkusenj in samozavesti na tem podrocju. Treba bo biti samozavesten in skrivati neizkusenost in sploh ne smes igrati na custvene karte in iskati tolazbo, da bo s tabo iz usmiljena.
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
Pokaži sliko, da vidimo če se splača..
Drugače pa si živel v kakšni jami? Pri 26ih še nisi mel punce?
Hitro si začel za njimi gledat
 

RagnarZ

Fizikalc
17. feb 2016
936
174
43
Avtorju: pises kot da si star 16, ne 26. Ce si tak tud v RL te nobena niti pogledat ne bo hotla. Prvic, najboljs je da si sproscen pa da si to kar si, se posebaj slednje je pomembno, ker ce bodo ta srecanja vodila v kaj bolj resnega, bo zenska hitro ugotovila da si kaj prevec nabijal in si ze zajebal. Pa samozavest tud zelo pomaga, tk da bodi mozakar in ne baba. Tako rano ji ne izpovedovat ne vem kake ljubezni, ker bos izpadel cudak, lahko ji pa poves da ti je cool itd itd. To da ti brez nje ziveti ni prihrani zase resno. Pol bos pa ze vidu, ce s to ne rata bo pa s 14to. Good luck
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.302
5.831
113
pri taščici
Vprasaj tvojega nekdanjega sosolca kako jo je zapecal. Ce jo je njemu uspelo, potem.....
Spotoma ga se vprasaj zakaj je bivsa.
Take stvari je vcasih dobro vedet. Najbokle z obeh strani.

Drugace pa nekaj zvecer na pijaco. Svetujem kaksno gasilsko veselico najprej pijaca, potem ples. Tudi ce je znas plesat. Stat znas. Pa naj te ona nauci plesat. Potem bos ze videl kolk se bosta stiskala med plesom. Od plesa do poljuba pa ni treba veliko. Tudi od poljuba do rjuh vcasih ne....
Pazi kam ga bos namakal. Da se ne bos po glavi tolkel jeseni.