Ma precej teh ljudi (za dentexa ne vem) ne izkoristi sploh zdravstva, pa tudi če ga, ne jemlje predpisanih zdravil. Sem pred časom pokopal kolega iz istega razloga (tromboza), je imel zdravila proti strjevanju krvi, samo jih ni jemal ker so imeli določene stranske učinke. Če se zavedaš posledic pa živiš "i do it my way" je to tudi "right way".
Vsekakor RIP, vsem ki ste ga poznali pa moje sozalje.