Dentex, naj ti bo lepo

dask

Majstr
21. sep 2023
993
1.138
93
Groza... ne vem, a sem v teh letih, ali pa je res zadnje čase čist preveč teh prezgodnjih smrti... prijatelj umrl devetega maja pri še ne 50. Nobenega opozorila prej.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
45.734
6.048
113
Če si kdaj delal v kaki zavarovalnici odjave itd....oziroma karkoli z (statističnimi) podatki od ljudi...vidiš da ima vsaka dekada Gaussa....žal....

Tukaj pri Dentexu mene samo zanima.....ali se gremo menit naprej v temo o slovenskem "zdravstvu" al je pač to statistično tako in se lahko samo še sprijaznimo.... :(