Zaljubil sem se - kako ji to pokazati?

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Evo, so že problemi " facebook" generacije, kjer sedijo trije v kavarni in vsak v svoj telefon. kako boš pa punco vn pelu, prekoFB? Pust te traparije in jo enostavno poklič, pejta mal vn, povab jo še na naslednji randi, če je zato ,si not. Ko se ti bodo nehala kolena trest, malo več samozavesti in to je to.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Citat:
Uporabnik mikimaus pravi:
Zdravo!

Star sem 26 in za sabo nimam še nobene veze. Zakaj je tako, lahko hitro pojasnim, če povem kaj sem po poklicu. Stanje pri meni pa je sledeče:

Preko nekdanjega sošolca sem spoznal prijetno punco (to je njegova bivša) in jo dodal na facebooku. Če ne bi bila zainteresirana, me verjetno ne bi niti potrdila. Približno 2 tedna sva si dopisovala (študij, hobiji in drugi interesi), potem pa sva se dobila na pijači. Od tega trenutka ne morem nehati misliti na njo. Povedall sem ji, da mi je lepo v njeni družbi in bi se še kdaj rad dobil z njo. Enako je tudi ona napisala, da ji je bilo lepo, da sva se spoznala.

Punca je trenutno samska. Da ne bo pomote: ni moj namen, da jo izkoristim, pač pa bi rad z njo ostal. Ne bi rad predolgo čakal, ker bom kot ponavadi padel v friend cono, ampak bi šel na naslednji korak... problem pa je, ker ne vem kaj se ji plete po glavi, niti kako te stvari potekajo. Lahko da sem tudi jaz njej všeč, lahko pa da me vidi samo kot novega prijatelja. Sem pa tak tip, da nočem biti prehiter (napačen pristop zbije vse možnosti), zato dolgo čakam na očiten znak (ki ga nikoli ni) in postanem le prijatelj. Kako se premakniti iz te točke? Ker če bom dolgo čakal, bom imel spet samo prijateljico. Ji moram povedati, da ne morem več brez nje?Ji moram redno pošiljati (romantične) sms-e? Ji moram kako drugače nakazati... jo stisnem, pobožam?

Verjetno je ona že opazila, da mi je všeč, samo jaz ne vem pri čem sem... lahko da čaka, da ji bom to povedal, lahko pa da jo veza trenutno ne zanima.

Mi lahko kdo razloži kako potekajo te stvari?

ateja vprašaj, si ti sam dokaz da mu je uspelo pri mami
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik mikimaus pravi:
Zdravo!

Star sem 26 in za sabo nimam še nobene veze. Zakaj je tako, lahko hitro pojasnim, če povem kaj sem po poklicu. Stanje pri meni pa je sledeče:

Preko nekdanjega sošolca sem spoznal prijetno punco (to je njegova bivša) in jo dodal na facebooku. Če ne bi bila zainteresirana, me verjetno ne bi niti potrdila. Približno 2 tedna sva si dopisovala (študij, hobiji in drugi interesi), potem pa sva se dobila na pijači. Od tega trenutka ne morem nehati misliti na njo. Povedall sem ji, da mi je lepo v njeni družbi in bi se še kdaj rad dobil z njo. Enako je tudi ona napisala, da ji je bilo lepo, da sva se spoznala.

Punca je trenutno samska. Da ne bo pomote: ni moj namen, da jo izkoristim, pač pa bi rad z njo ostal. Ne bi rad predolgo čakal, ker bom kot ponavadi padel v friend cono, ampak bi šel na naslednji korak... problem pa je, ker ne vem kaj se ji plete po glavi, niti kako te stvari potekajo. Lahko da sem tudi jaz njej všeč, lahko pa da me vidi samo kot novega prijatelja. Sem pa tak tip, da nočem biti prehiter (napačen pristop zbije vse možnosti), zato dolgo čakam na očiten znak (ki ga nikoli ni) in postanem le prijatelj. Kako se premakniti iz te točke? Ker če bom dolgo čakal, bom imel spet samo prijateljico. Ji moram povedati, da ne morem več brez nje?Ji moram redno pošiljati (romantične) sms-e? Ji moram kako drugače nakazati... jo stisnem, pobožam?

Verjetno je ona že opazila, da mi je všeč, samo jaz ne vem pri čem sem... lahko da čaka, da ji bom to povedal, lahko pa da jo veza trenutno ne zanima.

Mi lahko kdo razloži kako potekajo te stvari?

napisi tocno, kaj, kje in kako, ter, cez koliko casa ti je odpisala... tu je tvoj odgovor ali te bi .... oziroma ali se te zeli "izogniti"...

drugace bi bil moj nasvet: bodi direkten, povej kaj mislis/cutis. ne sili vanjo in predvsem ne poskusaj se je dotikati po nogah ali kolenih... to je zelo vsiljivo. "nehote" se je dotakni po roki. bos takoj na obrazu videl kaj si ona misli. ce ti zacne na dolgo razlagati, si "pecen".

sorry moram: 26 si star? zivis celo zivljenje na prostem? ne zajebavam, samo, nisi se imel punce.... skoraj ne morem verjeti... razen ce si trol.

good luck
 

Scorp84

Pripravnik
5. jan 2009
466
3
18
Sicer pa berem komentarje, a dejansko zenski govorite kaj cutite in ostala sranja. Prvo zmenki, tudi ce so pijacke, bos scasoma videl kam bo peljala zadeva. Sej veste da skor vsaka zenska govori pocasi.... ce si hud tip in je napaljena, bos z lahkoto dal poljub pa se bonus. Ce si malo slabsega videza, bo zenska rabila vec casa, da vidi ce si dec za njo. Sam prosim ne govorite kaj cutite, pokazite da ste dec. Od zenske boste slisali njena custva in hudica, tako da si prihranite za kasneje, ker vas bo minilo o custvih govoriti.
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:

Pazi kam ga bos namakal. Da se ne bos po glavi tolkel jeseni...

a mu takoj svetuješ analen sex? ne vem, če bo tkole kaj..razen, če ni zelooo izkušena.
evil.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Lol, poklic kriviš za to...Lifestlye mogoče, poklic pa ne. Upam da vsaj dobro služiš ker babe te bodo obirale po dolgem in počez.

Si se pa zaklal v koleno že takoj ker je "nočeš izkoristit, rad bi ostal z njo", take stvari pridejo same. Ðizs model, pejd mal v lajf.
S tega ne bo nič, tudi če si ji všeč. Zakaj? Ker si že na daleč "needy nice guy".
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.155
5.756
113
pri taščici
Ulam da si je o teh zadevah kaj prebral na fb, www...ali pa vsaj ona. Ceprav njej jaz v taki zadevi ne zaupam niti malo. Poznam prevec otrok ki so prisli na svet prej kot ob obletnici prvega srecanja starsev. In ne vem ce je to pametno. Zakaj pa do tega pride pa vesta samo ona dva.
rolleyes-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

confused-1.gif


Ko sm bil jaz v vaših letih, je padlo vse kar ni uspelo pobegnit v veje, sedaj imam pa vpeljano našo ženo. Med drugim zna tudi župo skuhat in gate oprat - zakwa bi se z mladino ukvarjal? Kar sami si jo zdresirajte
hysterical-1.gif
.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
wau, kakšna težava! tole je pa totalno nerešljivo ... če ne bi tale mikimaus (hehe, primenen vzdevek) povsod tkole kompliciral ... ne vem, a si ga samo jaz predstavljam, ko preberem vse, kar je dosedaj napisal? univ. dipl. ing. ET, igranje harmonike, do sedaj brez dekleta ...a vam ne potegne? res razburljivo življenje ... pa tole s poklicem je tud kar nekaj (sem pomislil, da bi bil lahko žigolo, a močno dvomim LOL), kaj ma pa poklic z zaljubljenostjo? ja, edin fajmošter bi bil problem...uradno LOL

Sicer pa odgovor na cel spis: MM (mikimaus) je NN (neznanka) povabil na fB in ona je potrdila. To še nič ne pomeni. Potem je NN privolila, ko jo je MM povabil na pojačo. No, tole je že nekaj več. Ker, če bi ji bil antipatičen, sploh ne bi šla ...razen, če ma mehko srce, pa ga noče prizadet (dvomim). Torej, so far so good. No, na koncu mi pa ni več všeč: MM omeni, da bi se še kdaj dobila (torej NN ve, da je MM všeč), ona pa zdaj kaj? Ker, ko ženska (punca) izve, da je fantu všeč, potem ona stori naslednji korak. Brez dvoma, iz prakse
grin1.gif
(OK, jaz nisem MM, LOL). To, da se je strinjala za pijačo ne pomeni nič, bi moralo bit kaj več.

Obstaja še možnost B: da poleg opisa dodaš še sliko te dekline, pol bomo pa že naprej reševali težavo
evil.gif
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
332
209
43
Ti ji kar preberi kaj si tu napisal. Potem ti naj pa da navodila, kaj ti je narediti.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
a maš njeno število? zbudi jo tam nekje 2-3 ponoči ji povej da imaš trdega kot kamen in vpašaj če prde do tebe in te reši. v skrajnem primeru pa naj ti pošlje nekaj slik da boš sam zrihtal zadevo.

PS: kaj hudiča si po poklicu? a to si potem res fajmošter?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.307
935
113
Titograd
Citat:
Uporabnik Demz pravi:
confused-1.gif


Ko sm bil jaz v vaših letih, je padlo vse kar ni uspelo pobegnit v veje, sedaj imam pa vpeljano našo ženo. Med drugim zna tudi župo skuhat in gate oprat - zakwa bi se z mladino ukvarjal? Kar sami si jo zdresirajte
hysterical-1.gif
.

Tebi je smešno ja, ampak zadnje čase srečujem vedno več moških ki so se okrog 30 začeli spraševati o babah... dve grupi dedov, eni so cele dneve v pir zijali in spregledli babe, drugi pa v kake računalnike. Pol pa gledaš kak se gluparijo pri 30, ko knjiga "moje prvo pecanje" in dajejo skozi zadeve, ki bi jih morali vsaj 10 let prej že.....

Zaj pa še majstru ki ne ve kaj bi z babo....nehaj ji bluzit takoj o neki resnih zvezah pa da je nočeš izkoristit pa neke qrčeve čustvene zadeve, to je čudaško... nekatere so zelo rade izkoriščane
cheer.gif