Woke!1!

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.089
1.016
113
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: LarryClay in sajkek

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.438
3.854
113
Ljubljana
hmpg.net
Kam pa tole paše?
Psihiatrična bolnišnica Begunje
Begunje na Gorenjskem 55, 4275

Vendar so imeli poplave, pa ne sprejemajo novih.
 
  • Haha
Reactions: LarryClay

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.761
4.904
113
ampak, kot sem rekel, še vedno mu ostane agility
kjer je volja, tam je pot

 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.062
10.457
113
še otzi je bil črn... bogi možakar, še v grobu bi se obrnil, če ga ne bi na plano izkopali... v nalsendji raziskavi bodo pa še ugotovili da je bil trans s 3 joškami
 
2. jul 2020
4.850
6.369
113


Če smo prav ortodoksni, kaj ima ženska sama za delati zunaj brez spremstva moškega. Haram in razvrat!
 
  • Haha
Reactions: Gavran
2. jul 2020
4.850
6.369
113

O kritikah Snegiljčice pa nič :fredi:

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.517
15.514
113
O kritikah Snegiljčice pa nič :fredi:
Ma nekaj se vseeno najde :D


Peter Dinklage je kot gost na podkastu Marca Marona pripomnil, da so pri izbiri nove Sneguljčice odgovorni pazili na zastopanost (v glavni vlogi bo nastopila Rachel Zegler, zvezda Zgodbe z Zahodne strani, ki je po mami kolumbijskega rodu), obenem pa še vedno nameravajo utrjevati škodljive stereotipe o ljudeh z dvarfizmom.
"Nikogar nočem žaliti, ampak res sem bil šokiran nad tem, kako ponosni so bili, da imajo prvo latinskoameriško Sneguljčico – ampak še vedno pa pripovedujejo zgodbo o Sneguljčici in sedmih palčkih. Naredite korak nazaj in razmislite, kaj počnete. Po eni plati boste napredni, obenem pa še vedno vztrajate pri nazadnjaški ideji sedmih palčkov, ki živijo v jami. Kaj hudiča?"
Igralec je dodal še, da bi bil sam absolutno za stvar, če bi kdo predlagal "kul, napredno reinterpretacijo" klasične pravljice, ne pa samo isto zgodbo, tokrat z igralci namesto animacije.
Ker je Dinklage verjetno najslavnejši igralec z dvarfizmom na svetu, njegove besede nosijo določeno težo. Pri Disneyju so se v torek odzvali z izjavo za javnost. "Da bi se izognili utrjevanju stereotipov iz animiranega filma, bomo ubrali drugačen pristop, kar se tiče teh sedmih likov. Posvetujemo se tudi s predstavniki skupnosti ljudi z dvarfizmom. Veselimo se, da bomo lahko povedali še kaj več, ko se bo po dolgem času razvoja začela produkcija," je predstavnik za javnost povedal za The Hollywood Reporter.
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Svet je šel res v qrac :bonk::bonk:

Kar se pa unih žensk tiče, k so se oblekle v burkinije in šle zraven kopat... lih ženske so najbolj občutljive na pravice drugih žensk . pa kolk so se borile za enakopravnost. Tukaj pa kao podpirajo druge ženske, ki so zatirane in se ne borijo za njihovo "svobodo odločanja", ampak podpirajo, da so še naprej zatirane s strani vere. Sej čez 20. let, če bo šlo tako naprej, bojo pa one na istem.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.062
10.457
113
sneguljčice verjetno sploh ne bo, ker ona črna ki špila belo, govori gluposti in je noben več ne mara. na konc je še testni screening bil obupn, Gal gadot, si zeli , da neb nastopila v filmu in podobno.
Po mojem bo isto kot oni batgirl film al neki, bo ostal na nekem prenosnem disku in je to to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
Ne svet, zahodna sfera. K nam na vzhod sicer pihlja rahel vetrič teh norosti, ampak večina se hvala bogu ne prime