Woke!1!

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.835
3.542
113
K vsakemu dodatno zaposlenemu gozdarju, zidarju, jeklarju, rudarju ipd bodo zaposlili še po eno žensko. Ta sicer ne bo gozdarila, zidarila, jeklarila, rudarila... zaposlena pa bo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Tudi Adolf je marsikaj dobro razložil. Ne pomeni, da je treba temu slepo verjeti.
Konkretno, kaj genetskega kirurginji preprečuje, da ne bibila boljša od kirurga?
Nič, genetskega. Peterson lepo razloži, prav nič pa da je genetsko pogojeno.
Pa ni ga potrebno primerjat s Hitlerjem ali ti pač ne dišijo njegovi argumenti in ga je potrebno nekako diskvalificirat?
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0 in sixpower

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Hecno bo, ker bo moralo veljati v obe smeri. Levica je že imela težave na volitvah, ker so imeli premalo moških.


Državna volilna komisija je zaradi premajhnega števila žensk zavrnila kandidatno listo predvolilne koalicije Združena desnica v volilnih enotah Novo mesto in Kranj, nato pa zaradi premajhnega števila moških še listo Združene levice.
V Celju so zaradi premalo moških zavrnili listo Združene levice (predsednik Franc Žnidaršič) in Sloge (predsednik Janko Veber), čemur je vrhovno sodišče že pritrdilo.
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.062
2.532
113
Kirurgi/nje.
Saj že imajo enake možnosti kot moški!
Zaradi teh kvot bodo tudi one postale kirurginje, kaj znale ali ne!

Jaz v mojem fohu 15 let terenskega dela po gradbiščih srečal dve dečvi.
Si ocenil, da so ti enakopravne?

Kaj pa socilana služba? Enakopravnost z moškimi? Lahko moški zahtevamo enakopravnost!
 
5. apr 2015
1.389
715
113
Heba. Ja dokler bodo ti programi se predvajali in ne bo woke is broke, bo to vsepovsod. Torej bojkot oto pa se bo upajoč zadeva sama rešila.

Drugače pa te novodobne risanke so totalni brainwash.. Me je strah ko se mi froc shipnotizira noter. Se. Borimo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Navid