Siol TV komunikator

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.856
608
113
Zakaj vraga pa Siolov ne podpira youtube?
10.gif

Citat:
ADVANCED (OTT) FEATuRES
» Internet live TV
» You Tube
» Online Streaming Music
» Local portal for customer
» Smartphone Control
» Casual gaming
http://www.netgem.com/pdf/Product_sheet_N8000.pdf
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.856
608
113
Verjetno bi se dalo PC, ki ima shared folder povezati preko USBja ali pa usb2lan konverterja?
Ker box ima 2 usbja in bi enaga pač žrtvoval za shared folderje.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Jst imam tako:

switch v port 1, siol box v port 4 in nastavljen na trunk. Na boxu vidim oba pc-ja, ki sta preko switcha priklopljena.
Je pa jeba, ker po defaultu box vidi samo windowsove sherane folderje (to so uni my movies, my pictures, k so že not neki sempli). Če hočeš videt svoje poljubne folderje potrebuješ http://tversity.com/
Pa spet žal nima tko dobre podpore videom kot recimo xtreamer:(

wireles je samo za data, video preko njega ne dela:(

dobil sem tudi vrjetno najnovejši modem, ki ga imajo, in nekak drugač deluje, ker prej sem imel en utp razdeljen na 2 in mi je delal internet, po ta novem pa ne več in sem moral spet zvezat vse parice v en konektor.

Maš modem v router načinu?

Jaz sem napisal samo, kar so mi na SiOLu natrosili. Menda PIP tudi ne dela, je to res?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
@futusristic
zaprt kanal. jebiga, na dnar gledajo. kdo si bo pa izposojal potem kaj iz videoteke, če ma YT enako daleč;)

@ynos
jp, N standard naj bi res podpiral

@MadMitch
ja modem ima v router načinu
za pip pa še nisem niti tipke našel:)
Snemanje enga programa in gledanje druzga naj bi delovalo le, če imaš dost povezave

https://www.youtube.com/watch?v=u_TFR6mA-NQ
je pa na desni strani tudi že en kup siolovih predstavitvenih filmov, kaj naj bi vse omogočal.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Škoda, da nima siol box dveh eth priključkov. Enega za tv in enega za dostop do mreže.

Ker ne rabi. Preko istega kabla gre in TV in lokalno omrežje, seveda če imaš modem, ki z nadgradnjo to podpira.
 

Yurex

Pripravnik
20. apr 2009
148
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik geronimo pravi:
Citat:
Uporabnik futuristic pravi:
Škoda, da nima siol box dveh eth priključkov. Enega za tv in enega za dostop do mreže.

Ker ne rabi. Preko istega kabla gre in TV in lokalno omrežje, seveda če imaš modem, ki z nadgradnjo to podpira.


Dejansko lahko imaš preko UTP video signal in preko WiFija DATA promet - > alternativna povezava.

Kombinacij je malo morje :D

Drugače pa filmi preko WiFija delajo odlično :D
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.489
382
83
Kolker gledam tele letošnje nadgradnje IPTV se mi zdi, da bo rešitev, ki jo pripravlja T2 dosti bolj uporabna.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.845
734
113
www.jernej.org
Good one
grin1.gif


Btw coolpower... če slučajno veš... a bodo trunk porte (internet+tv na istem ethernet portu) omogočili tudi drugim (obstoječim) uporabnikom, ali bo to samo za siol box uporabnike?
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
584
42
28
Mene zanima ena zadeva. Če vzamem siol box ali lahko spremljam program SiolTV brez doplačila 4€......torej, brez snemalnika,in ostale navlake....samo SiolTV, kot sedaj na Sagemu


Lp
Torus
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.489
382
83
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Po moje se bodo v prihodnje ukvarjali predvsem s stečajnimi postopki.
Zna biti.
Ampk dokler serverji in antene špilajo kot je treba (v zadnjih tednih sem spet kar nekajkrat rabil T2 UMTS za back up Siol ADSL) implementirajo pa se napredne storitve (kljub vsemu) uporabnika ne briga kaj je zadaj.
Na Siolu me zadnje leto itak drži le tisto česar ni. H HD in NG HD v gusar verziji na bakru.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.515
290
83
Citat:
Uporabnik Torus pravi:
Mene zanima ena zadeva. Če vzamem siol box ali lahko spremljam program SiolTV brez doplačila 4€......torej, brez snemalnika,in ostale navlake....samo SiolTV, kot sedaj na Sagemu


Lp
Torus

Kolk jst razumem Siol Box-a ne moreš vzet če ne misliš plačevat tistih 4€
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.059
328
83
Goriska
jaz sem dobil tak odgovor na vprašanje:

Zanima me, če je potrebno zraven SiOL BOX-a nujno vzeti tudi dodatek oz. če ga vzamem ali lahko prekinem naročnino za dodatek, če hočem box kupiti po akcijski ceni 49€ s storitvami SiOL TV?


Odgovor telekoma:

Spoštovani,

Za uporabo vseh funkcionalnosti Siol Box-a se poleg obstoječe mesečne naročnine plačuje tudi mesečno dodatek v višini 4 eur (ob naročilu do 31.10.2010, prve 4 mesece brezplačno). Če se Siol Box ne registrira (se ne plačuje 4 eur mesečno) služi samo kot DVB-T pretvornik.

Siol BOX je namenjen zahtevnejšim uporabnikom, kateri bodo uporabljali naprednejše storitve