Siol TV komunikator

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Če so mi na Siolu rekli, da na modemu ne zaznajo tega kabla ...

Kako to pogledam?
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.469
-8.394
113
192.168.1.1 vpiši v brskalnik, vpiši geslo, ter v nastavitvah poišči port configuration
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Never mind. Zdaj dela, sem ugotovila, da kabelček na komunikatorju ne sede čisto v vtičnico, ker je imel preveč plastične zaščite, pa sem ga malo obrezala in zdaj dela.
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Tocno tako, sagem ima ocitno zanic vticnico. Meni se je ze parkrat zgodilo da se je kabel iztaknil med brisanjem prahu. Skatli se res vidi da gre za najcenejso robo.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Ali ti stari Sagemi od siola kažejo HD programe ali ne?

Kažejo. HDMI kabel iz Sagema do TV-ja in gasa. Seveda pa rabiš dovolj hitro povezavo.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.489
382
83
Išči raje BOX ali BOX S, da ima časovni zamik. Sagem je preževit saj kot kaže ne bo več nadgradenj.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.448
1.028
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Išči raje BOX ali BOX S, da ima časovni zamik. Sagem je preževit saj kot kaže ne bo več nadgradenj.

Saj so mesec nazaj menjali firmware, sedaj dela krepko bolj tekoče
smile-1.gif


Za to, kar pa ti omenjaš, je pa mesečni dodatek 4€
wink-1.gif
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.489
382
83
Mah ne vem. Mene ni prepričal. Sicer rabim skoraj nič. Večinoma se gleda prek PC-jev.
BOX pa sem si iz druge roke omislil izključno zaradi časovnega zamika. Če je kaj vredno 4 € kar prodaja Siol je to časovni zamik.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik roCkY pravi:
Išči raje BOX ali BOX S, da ima časovni zamik. Sagem je preževit saj kot kaže ne bo več nadgradenj.

V zadnjem času sta bili dve nadgradnji, ki sta izkušnjo popravili bolj kot vse prej. Zdaj je zadeva hitra, odzivna. V nasprotju z boxoma, ki sta zaenkrat še uber počasna.
 

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.489
382
83
Sam abim BOX zaradi zamika. Sagem mi ne deluje prav nič zunajzemsko z zadnjim FW. Je bilo pa tistle mišljeno bolj v smislu, da kot kaže ne bo časovnega zamika nanj.
Sicer gledam izključno prek PC. Da si lahko postrežem z na bakru "prepovedanimi" mpeg2.
 

bozo

Zelenc'
20. nov 2013
22
0
1
Mogoče kdo ve kako premikati DVB-T programe pri siol box-u.So pa v isti shemi kot iptv oz. iptv so od ena do 300 recimo,DVB-T so pa od 800-em kanalu naprej.Kako premikat dvb-t programe ,če jih je sploh možno shranit po svojem vrstnem redu in ,da gre preko 0 naprej dvb-t program ,recimo IPTV-siol program na slo1 ,da bi imel na 1 ,na dvojki programu pa ,da bi imel recimo HRT4 od DVB-T signala. Ali slo2 HD na 2 porogramu od dvb-t signala.

lp.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.468
1.845
113
na temni strani lune
ksz....

Eno zanimivo vprašanje.

Kolegu je crknil siol box S. Da nebi bil brez TV-ja, mu je prijatelj dal siol box, katerega ne uporablja več (potekla vezava in odhod k drugemu ponudniku).

Torej ta prvi kolega, ima naročeno osnovno shemo. Ko je priklopil box od kolega (kateri je imel mega shemo), vidi vse programe na mega shemi. Na servisnih straneh je označena osnovna shema, prav tako na TVin-u. Prvi lastnik boxa je odpovedal siol naročnino.

Vprašanje je, kaj bodo zaračunali siolovci. Naročeno osnovno ali "pridobljeno" mega shemo.

P.S.
Sicer malce nerodno napisano, ampak upam da se razume kaj sem hotel vprašati.
grin1.gif