Siol TV komunikator

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Yurex pravi:
Drugače pa filmi preko WiFija delajo odlično :D

filmi z računalnika misliš?
ker men siol tv in videoteka preko WIFI-ja ni delalo. Tudi na help desku so rekli, da ne dela.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik zzz333 pravi:
torej če ne plačuješ 4 eure ne moreš niti SIOL TV gledat?

To bi mislim, da moglo delat.
Če ne plačuješ ne moreš uporabljat media centra, iO storitve pa še kej bi senašlo
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.535
291
83
če ne plačaš 4€ ne moreš sploh vzet Siol box-a..Tko da si prisiljen plačat tistih 4€ da lahko vzameš Siol Box...
10.gif
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
ksz

Men tukile neki ni jasno, pa bi bil vesel, če mi kdo razloži...

Namreč škatla zgleda čist kul ampak ni mi jasno, kaj dobim za tiste 4€ na mesec... Fejsbuk? Vremensko napoved?
Ker škatlo morš itak kupit (pa magari po subvencionirani ceni) in torej snemalnik, mediacenter itd nima nič več skupnega s ponudnikom. Še disk je not, tko da niti prostora ne rentajo... V čem je torej fora?

Bi mel, ker zgleda fensi pa ker glih rabm še ta drugo škatlo, samo 4€ na mesec za vremensko napoved jim pa glih ne bi dajal...
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Fora je, da pač oni več zaslužijo, če ti računajo storitve. Kljub temu, da njim to ne dela nobenih stroškov.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Sej men ni problem plačat "storitve" sam kle mi ni glih jasno kakšne storitve so to...
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Kako ni jasno? Storitve so snemalnik, časovni zamik, mediacenter, itd... skratka vse, kar novi STB ponuja. Siol se tukaj čisto nič ni oziral na to, dali bi te "storitve" delovale tudi "offline" (kar npr mediacenter definitivno bi)... njim so samo važni dodatni cekini.

In ja... tudi te "offline storitve" ti lahko na daljavo izklopijo.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Sm bil na dopustu pa sm mal za afnami.
Dons mi je že vse jasno.
Tud to, da gre za čisti nateg. To namreč niso nobene storitve, ampak osnovne funkcije naprave, ki jo PRODAJAJO.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Fonzl pravi:
Sm bil na dopustu pa sm mal za afnami.
Dons mi je že vse jasno.
Tud to, da gre za čisti nateg. To namreč niso nobene storitve, ampak osnovne funkcije naprave, ki jo PRODAJAJO.

To so kanali
evil.gif

Ja sedaj je recimo mediacenter na 22 kanalu in, če ne plačaš 4€, ti ta kanal zaprejo. Tko kot če ne plačuješ dodatka za HBO, ga tut ne moreš gledat.
Pa marsikaj še podpira ta box pa je onemogočeno.
Po mojem čist preveč gledajo na dnar.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
kere modeme dajejo pri optiki?

sem naročil ta BOX, pa so mi rekli, da moram čakat monterja, ker mi morajo zamenjat modem....da imam kao starega
včeraj kliče da se zmeniva za uro, pa pravi da nebo menjal modema, ker bo tega sfriziral...
confused-1.gif


da ne bo ta frizeraj v več škode naredil kot koristi
frown-1.gif


v glavnem jutri pride...
cool-1.gif
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Kako je z daljincem na tem siol boxu? Nekje sem zasledil da je radijski, nekje da je IR.
Če je radijski, potem odpade pri upravljanju z univerzalnim daljincem Logitech harmony one, ki je samo IR.