Siol TV komunikator

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Poudariti je potrebno, da bo del novosti SiOL BOXa na voljo ob mesečnem doplačilu 4 EUR. S tem bo omogočen časovni zamik, snemalnik, SiOL IO in še par stvari. Brez tega dodatka k naročnini pa Boxa ne bo možno kupiti.
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
ja, ampak jaz se bom v septembru odločil za novo naročnino na novi lokaciji. Dobim torej že ta BOX nemsto Sagema (recimo, da nočem dod. storitev?)
 

zzz333

Pripravnik
12. jan 2010
202
0
16
a lahko kasneje ta siol box dodatek odjaviš?
sprasujem se.gif
 

DrBruce

Pripravnik
30. jul 2009
31
0
6
Citat:
Uporabnik zzz333 pravi:
a lahko kasneje ta siol box dodatek odjaviš?
sprasujem se.gif

Če se nisi zavezal za naslednji dve leti, potem lahko odjaviš brez dodatnih stroškov, v nasprotnem primeru boš moral plačati sorazmerni delež od preostalih mesecev.
 
Nazadnje urejeno:

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
Glej ravno to mi ni jasno.

Kupim box za 215€, ga odjavim cez en mesec...bom lahko z njim gledal TV in predvajal fime s svojim kljucekom al ne? evo to me zanima
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Če kupiš box za polno ceno, nisi časovno vezan. V primeru da dodatek odjaviš, lahko uporabljaš vse ostale stvari, ki niso del dodatka.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.889
155
63
evo to je je pa informacija, čeprav me še vedno zanima, kako ti skinejo multimedijski center (povezava preko wifi, lastni filmi na usb ključu ipd) pa snemalnik (disk), glede na to da je zadeva vgrajena v sam box in naj načeloma ni pvoezano s samim siolom...

ostali dodatki pa kr nekaj, vreme pa facebook, v glavnem sama neuporabnost...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.200
2.579
113
Lahko bi se imenovalo tudi Siol nateg ali vesolje nategov, po želji. Po tem, ko so podrazili storitve bi pa naj še mesečno plačeval za uporabo funkcij novega komunikatorja.
Pol pa Siol zavije Box v marketing krep papir.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Če boš hotel uporabljati polno funkcionalnost boš plačeval dodatek 4 EUR na mesec pri naročnini. Če boš prekinil ta dodatek se ti bodo nekatere funkcionalnosti onemogočile. Simpl kot pasulj.

SiOL BOX se v celoti upravlja na remote, torej ti lahko SiOL brez problema onemogoči določene funkcionalnosti, kot so časovni zamik, snemalnik in podobno.

Nihče te ne sili v nakup. Še vedno lahko izbereš Sagema. Tisti, ki bo vzel SiOL BOX pa bo plačal tistih 49 EUR cene in se vezal za 2 leti. Enak koncept kot pri vezavi za mobilne telefone. SiOL BOX je toliko dražji od Sagema, da je treba poleg vezave zanj še plačati 49 EUR.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik japke pravi:
ja, ampak jaz se bom v septembru odločil za novo naročnino na novi lokaciji. Dobim torej že ta BOX nemsto Sagema (recimo, da nočem dod. storitev?)

Imel boš 2 možnosti:

1. Sagem, vezava 24 mesecev, cena 1 EUR
2. SiOL BOX, vezava 24 mesecev, cena 49 EUR

Če izbereš opcijo 2 moraš hkrati izbrati tudi dodatek k mesečni naročnini v višini 4 EUR. Ta dodatek je pogoj za polno funkcionalnost SiOL BOXa.

SiOL BOX je premium ponudba in ni neposredna zamenjava za Sagema. Ta še vedno ostaja v ponudbi, namenjen predvsem tistim, ki ne želijo ali potrebujejo funkcionalnosti, ki jo omogoča SiOL BOX.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik Daniel pravi:
Lahko bi se imenovalo tudi Siol nateg ali vesolje nategov, po želji. Po tem, ko so podrazili storitve bi pa naj še mesečno plačeval za uporabo funkcij novega komunikatorja.
Pol pa Siol zavije Box v marketing krep papir.

Da, dragi moj. SiOL BOX je premium ponudba. Ponuja občutno več kot ponuja Sagem. Če boš te funkcionalnosti želel, boš zanje dodatno plačeval 4 EUR mesečno. Če ti ne diši, lahko ostaneš pri Sagemu ali pa odjadraš k kakšnemu drugemu ponudniku.

Sagem ostaja v ponudbi, dodatno k temu pa prihaja še SiOL BOX. Tisti, ki želijo več, bodo imeli BOX. Ostalim ostaja Sagem.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.200
2.579
113
Odkod pa tebi ideja, da sem ti jaz dragi? Kar se mene tiče lahko prodajate televizijo po 100 eur, name nima vpliva, a me vseeno pogreje, ko vidim, da v enem letu podražite Siol Tv, digitalni dostop na optiki ( če se ne motim je polna cena le tega 15 Eur, sedaj računate polovično), zdaj pa še mesečno box zraven tistim, ki ga hočejo. Res lepo skrbite za uporabnike, upam na čimveč konkurence še pri nas na podeželju, saj trenutno nimamo ravno neke izbire.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.889
694
113
Torej ostanemo lahko na Sagemu, če pa hočemo dobiti tisto kar bi že v osnovi morali imeti in smo tudi že imeli (Amino - hitri vmesnik) pa moramo dodatno plačati 4€.
Normalna ponudba za mene bi bila, da lahko novi vmesnik kupi vsak. Dodatno bi računali snemalnik, časovni zamik, in ostalo ala Facebook sranje ne pa zraven še media centra. S tem bi vsi dobili normalni vmesnik. Samo Siol je Siol drugega ne morem reči.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.451
23
38
Normalno ponudbo imaš sedaj, ostalo je Premium
jezen.gif

Jaz ga bom sicer vzel, pa da vidimo kaj zmore, ker snemalnik je dobra stvar, sploh če imaš otroka....
 

Torus

Fizikalc
17. mar 2008
584
42
28
Kaj pa če kupim box po nesubvencionirani ceni 200+ € a moram potem še vedno plačevati dodatek 4€ za snemalnik in ostalo?

Če je komunikator moj, mi siol nebi smel zaračunavat dodatka. Ali se motim?


Sicer pa teče na Linuxu, tako da je le vprašanje časa, kdaj bo vseskupaj odklenjeno.


LP
Torus
 

zzz333

Pripravnik
12. jan 2010
202
0
16
kaj pa če vzameš stb na vezavo in pol odjaviš dodatek a je potrebno kaj plačat ali ne? a ta dodatek se sploh da odjavit?
sprasujem se.gif
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Dodatno k temu. Seveda bo to storitev možno odjaviti ampak v tem primeru ne bodo delovali časovni zamik, snemalnik, SiOL IO, Facebook dostop preko SiOL BOXa. Še vedno pa bo delovalo vse ostalo in nudilo boljšo uporabniško izkušnjo kot pri Sagemu.