Planet Golob

nacek

Guru
13. okt 2012
2.915
558
113
pa glih te dni si jo našo ko ma jebo na gorenju ...
a tole si mislil ?

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
a tole si mislil ?

Novinarka je namreč podpredsednico Gibanja Sboboda Klakočar Zupančičevo povprašala, kako si v Gibanju Svoboda predstavljajo svobodo medijev, ob tem pa razkrila eno od svojih izkušenj: “Moja osebna izkušnja je ta, da sem poslala vprašanja v Gorenje, spraševala, kdo je sploh izbral to podjetje, ker ni imelo nobenih referenc, in dobili smo v redakcijo klic z vrha Gibanja Svoboda, kaj jaz sprašujem in naj dam mir.”
Kako za vraga si lahko ljudje, ki so skozi celotno obdobje predhodne vlade nasprotovali fašizmu in diktaturi (kar je povsem pravilno), zagovarjali svobodo ter imajo to besedo celo v imenu stranke, dovolijo kaj takšnega? Svobodnjak - bi lahko tole prosim malo pokomentiral, da ne bomo spet kaj slučajno "narobe razumeli"? Hvala.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
a tole si mislil ?

kje pa.

zdaj ko je svoboda moreš pazit kaj rečeš.

#za10letresta
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
36.337
10.155
113
Zanimiva anketa

712 vprašanih

Da je Slovenija ustrezno obravnavala povojne poboje, meni 27,8 odstotka vprašanih. Takšno mnenje deli 52 odstotkov volivcev največje vladne stranke Gibanje Svoboda in 48 odstotkov koalicijskega SD-ja zakaj tako malo?

Medtem slabih 40 odstotkov vprašanih meni, da Slovenija ni ustrezno obravnavala povojnih pobojev. Takšna ocena je prevladujoča tudi pri volivcih SDS-a, NSi-ja in SLS-a.

Vladno odločitev o ukinitvi nacionalnega dneva spomina na žrtve komunističnega nasilja kot pravilno ocenjuje dobra tretjina oziroma 34,5 odstotka vprašanih. Tako meni 64 odstotkov volivcev Gibanja Svoboda, 58 odstotkov volivcev SD-ja in 54 odstotkov najmanjše koalicijske partnerice Levice. - tu bi v strankah pričakoval vsaj 80%.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.929
2.509
113
Miloš Milović mi je podal mnenje ...
Svetovalka Tina Gaber ...
Vesna Vukovič mi je prišepnila ...

Kaj o temu pravi trnovska solatarica?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Zanimiva anketa

712 vprašanih

Da je Slovenija ustrezno obravnavala povojne poboje, meni 27,8 odstotka vprašanih. Takšno mnenje deli 52 odstotkov volivcev največje vladne stranke Gibanje Svoboda in 48 odstotkov koalicijskega SD-ja zakaj tako malo?

Medtem slabih 40 odstotkov vprašanih meni, da Slovenija ni ustrezno obravnavala povojnih pobojev. Takšna ocena je prevladujoča tudi pri volivcih SDS-a, NSi-ja in SLS-a.

Vladno odločitev o ukinitvi nacionalnega dneva spomina na žrtve komunističnega nasilja kot pravilno ocenjuje dobra tretjina oziroma 34,5 odstotka vprašanih. Tako meni 64 odstotkov volivcev Gibanja Svoboda, 58 odstotkov volivcev SD-ja in 54 odstotkov najmanjše koalicijske partnerice Levice. - tu bi v strankah pričakoval vsaj 80%.
Ostale pa za to očitno b.k. Lahko pa čakajo, da vlada potrdi tudi dan spomina na žrtve domobranskega nasilja, pa dan spomina na žrtve fašističnega nasilja in dan spomina na žrtve nacističnega nasilja. Lahko bi bili kar en za drugim in to dela prosti dnevi. :fredi:
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
pa glih te dni si jo našo ko ma jebo na gorenju ...
sem googlal z velikimi upi...

1687189805569.png
 
  • Haha
Reactions: mosseero

B81

22. jul 2007
36.337
10.155
113
Ostale pa za to očitno b.k. Lahko pa čakajo, da vlada potrdi tudi dan spomina na žrtve domobranskega nasilja, pa dan spomina na žrtve fašističnega nasilja in dan spomina na žrtve nacističnega nasilja. Lahko bi bili kar en za drugim in to dela prosti dnevi. :fredi:
dobro, če ti bo zdaj malo lažje...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Rojstnodnevni intervju z zmedeno Urško Klakočar Zupančič, ki ne ve nič o dogajanju v gibanju Svoboda in pričakuje, da se nakazila GEN-I takratni novinarki Necenzurirano Vesni Vuković razišče. Tokrat sicer ni napadala Janše, je pa od vseh poslancev izpostavila neprisotnost Logarja na sejah državnega zbora.