Planet Golob

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Ne verjemi vsega, kar nalagajo uporabniki. :evil: Pa kako da ni nihče spraševal, kdo je Pahorju in njegovim varnostnikom plačeval udeležbe na tekmah.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
Ne verjemi vsega, kar nalagajo uporabniki. :evil: Pa kako da ni nihče spraševal, kdo je Pahorju in njegovim varnostnikom plačeval udeležbe na tekmah.
Saj ne verjamem kar tako na prvo žogo, zato pa sem napisal kar sem - post, ki jasno izraža dvom. In nikakršne potrebe ni po relativiziranju Golobovega početja s Pahorjevim v stilu "kar počnejo naši/eni je sprejemljivo oz. bomo tolerirali saj so enako počeli tudi vaši/drugi". Poleg tega pa je varovanje predsednika države nekaj drugega kot varovanje predsednika vlade za katerega varovanje sploh ni predvideno ampak si je gospod prestrašeni avtokrat to zorganiziral na lastno željo.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.381
3.836
113
Ljubljana
hmpg.net
Saj ne verjamem kar tako na prvo žogo, zato pa sem napisal kar sem - post, ki jasno izraža dvom. In nikakršne potrebe ni po relativiziranju Golobovega početja s Pahorjevim v stilu "kar počnejo naši/eni je sprejemljivo oz. bomo tolerirali saj so enako počeli tudi vaši/drugi". Poleg tega pa je varovanje predsednika države nekaj drugega kot varovanje predsednika vlade za katerega varovanje sploh ni predvideno ampak si je gospod prestrašeni avtokrat to zorganiziral na lastno željo.
Ni bilo predvideno do Goloba?
A potem so tile delali nezakonito?

 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
Ni bilo predvideno do Goloba?
Se opravičujem, nisem bil dovolj natančen - varovanje za PVja je predvideno ampak ne v obliki v kakršni je sedaj to izoblikovalo na Golobovo željo (beri: zahtevo) saj je ta zaradi domnevnega nezaupanja v policijo, ki varuje druge najvišje predstavnike države, oblikoval posebno službo, ki je v generalnem sekretariatu vlade ustanovljena le zanj. Vlada Republike Slovenije je tako 29. 07 2022 sprejela »Uredbo o varovanju predsednika Vlade RS«.

 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.387
113
Slovenski predsednik vlade Robert Golob se je ob obrambi lastnega novega sistema varovanja pozival na pravice svojega »mladoletnega otroka.« Toda pri tem je pozabil, da je z novim sistemom, ki je nastal na podlagi – morebiti celo neustavne – uredbe sam s svojo potezo porušil enotni sistem varovanja vladnih funkcionarjev. S tem pa je v veliki meri ogrozil lastno varnost, otežil delo policistom in s plaščem netransparentnosti zakril svoje delovanje glede stikov z drugimi osebami, kar državo izpostavlja korupcijskim tveganjem.
Kdor se odloči, da bo »javna osebnost« in pod žaromete javnosti postavi še svoje otroke, se nikakor nima pravice pozivati na »zasebnost« in zahtevati neko posebno varovanje, ki naj bi domnevno preprečilo slikanje njegovih otrok.


vir
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Čas je pokazal, da je bil ta otrok pravzaprav Tina Gaber.

tina golob pokal 352573665_1292508878326140_4795870755906082324_ns.png


Golob se je začel nagibati na desno, Mescu to zagotovo ne bo všeč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: roCkY in mr_