Nosilci za kolesa na vlečni kljuki

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
lahko naročiš 3 dodatno. sem jo sam pred cca 1 letom.
samo, če si moje sreče, boš čakal kak mesec, ker te bodo pozabli... kljub 2x klicanju kdaj bo... je bila pa zastonj na koncu ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Na avto krka so mi ponudili za doplačilo hitro dostavo tretje tablice, dodatnih 6€ in urejena tablica v treh dneh.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Na avto krka so mi ponudili za doplačilo hitro dostavo tretje tablice, dodatnih 6€ in urejena tablica v treh dneh.
zanimivo, za denar se vse da...
Ko sem jim rekel, da jih delajo 1h stran, kaj rabjo še vsaj 2 dni dostave (na en al dva tedna "izdelave"), so mi samo rekli, nekaj v smislu, da samo 2x na teden pošiljajo ven, al neka taka bedarija... Sam sem res čakal na njo, kot da nekdo z dletom na roke vklesuje znake...
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Nisi samo ti in tvoja tablica na svetu....
Stvarijo grejo po vrsti.
če bi dobro prebral, bi videl, da so zajebal že v štartu in ko je bila končno narejena in jim rekel, da jo res že nujno potebujem, če lahko pohitrijo, sem dobil tak odgovor. Meni niso ponudili 6€ doplačila, pa express dostavo.
če ne bi zajebal 2X!! sploh ne bi kompliciral, ker sem jo pravčasno naročil.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
zanimivo, za denar se vse da...
Ko sem jim rekel, da jih delajo 1h stran, kaj rabjo še vsaj 2 dni dostave (na en al dva tedna "izdelave"), so mi samo rekli, nekaj v smislu, da samo 2x na teden pošiljajo ven, al neka taka bedarija... Sam sem res čakal na njo, kot da nekdo z dletom na roke vklesuje znake...

Jaz na koncu nisem doplačal, rekla mi je, da traja običajna izdelava tretje tablice 5-10 dni plus dan ali dva dostava. Na koncu so me po 5ih dneh že klicali, da je tablica prispela in jo lahko dvignem, se pravi sem skoraj na istem kot z doplačilom. Tretjo tablico sem naročil pred tremi tedni, tako da je to frišna izkušnja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Nekaj me zanima glede Thule Velocompact 926. Če imaš nabasana 2 treking kolesa in 1 otroškega (24 col), se lahko po AC pelješ npr.: 150 kmh? Ali je kakšna omejitev? Koliko se približno peljete, če je npr.: močan bočni veter?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.683
3.567
113
Nekaj me zanima glede Thule Velocompact 926. Če imaš nabasana 2 treking kolesa in 1 otroškega (24 col), se lahko po AC pelješ npr.: 150 kmh? Ali je kakšna omejitev? Koliko se približno peljete, če je npr.: močan bočni veter?
Lahko ožemaš kolikor duša da. Nosilec ni nobena ovira.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.323
953
113
Kateri nosilec pa priporočate za na streho? 5. kolo žal ne bo šlo na kljuko...
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Nova sezona, nova ista vprašanja:

dva elektro fulija (se pravi cca 50 kg) na prtljažnik na kljuki, pa naj se nagiba dol, da lahko odpreš zadnja vrata, pa dolgi trakci za debele gume, dovolj globine za najmanj dve kolesi (se sicer nagibam k takemu za tri, pa uporabljaš prvo in tretjo pozicijo.

Kaj razen Thule Vello Space XT? Proda kdo kaj "novega-rabljenega"?

Zdaj imamo enega starejšega Thuleja pa je premalo globok pa nosilci za gume preozki,...
 

vladom

Fizikalc
25. feb 2020
115
25
28
Velo space za dve kolesi je za 2 električarja popolnoma dovolj, ne rabiš vmes prazne pozicije.
Pri drugih nosilcih je lahko problem višina roke. Ali lahko z njo lepo objameš zgodnjo cev kolesarskega okvirja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Nova sezona, nova ista vprašanja:

dva elektro fulija (se pravi cca 50 kg) na prtljažnik na kljuki, pa naj se nagiba dol, da lahko odpreš zadnja vrata, pa dolgi trakci za debele gume, dovolj globine za najmanj dve kolesi (se sicer nagibam k takemu za tri, pa uporabljaš prvo in tretjo pozicijo.

Kaj razen Thule Vello Space XT? Proda kdo kaj "novega-rabljenega"?

Zdaj imamo enega starejšega Thuleja pa je premalo globok pa nosilci za gume preozki,...
imam Thule EasyFold XT 2-bike platform in gresta lepo 2 mtb kolesa gor. en navaden in en električen.
imam pa pri električen težavo, da ga klešče težko primejo kjer je baterija. sem se znašel in dodatno uporabim gurtno. nič stroška, 1min dela, pa še fiksirano je vse skup veliko bolj sigurno. obstajao pa tudi razni dodatki za take primere...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc