Logitech Harmony 600 in 650? Katerega?

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Imam eno vprašanje.....ali je možno sprogramirati in kako......ko gledam bluray se mi mora vklopiti TV, Bluray in pa Hišni kino zaradi zvoka....kako naj sedaj pripravim Harmony-a, da bi se istočasno vklopili vsi 3je in da bi se hišni kino vklopil in šel na AUX....kakšna pametna ideja....jaz pojma nimam.....Hvala!.... ((:)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Najprej prijavi vse naprave v program. Pri Activity ti bo že ponudil Watch DVD, kjer bo upošteval vse tri naprave. Potem greš samo še na pregled Activityja in vse korake na fino nastaviš
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Tudi jaz sem ga danes dobil ( me je nekaj fni čakal pri "poštarjih" ).

Zanima me, če obstaja kakšen alternativni program za urejanje daljinca al je samo ta, ki je na uradni strani ?
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Prepočasen za ta tip programa
wink-1.gif
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Zajebavam se - zadnjič ste si nekaj pisali, kak na enem programu ponudi tak na drugem pa spet drugače in sem mislil, da je kje kakšna alternativna različica tega programa.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ena je online varianta... druga pa offline (namescen program na racunalniku) ... obe sta od Logitecha ... In menda se da samo z online varianto dodat do 8 naprav... z offline varianto pa samo do 6 naprav ...
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
ali se da na reciverju nastaviti tudi volume?

da boš rekel, dej mi na 23 glasnost se ne da.
vrjetno bi lahko s kakim trikom učenja ali podvajanja funkcije dosegel, da bi nekaj časa višal glasnost.
 
22. jul 2007
13.323
1.605
113
124
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
ali se da na reciverju nastaviti tudi volume?

da boš rekel, dej mi na 23 glasnost se ne da.
vrjetno bi lahko s kakim trikom učenja ali podvajanja funkcije dosegel, da bi nekaj časa višal glasnost.
tnx to sem želel slišat, da ne bom tople vode odkrival
zmaga.gif
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Končno je prišel vikend in malo več časa za nastavljanje Harmony-a 700.....nikakor mi ne uspe nastavitii Xbox-a 360 in TV samsung LE40A557, da bi ob vklopi preklopil TV na Hdmi4 oz. kako naj nastavim Hdmi4 v nastavitvah ga ni, ko grem pod Device in TV pa ročno preklopim potem zadeva deluje (najbolj smešno pa je da imam samo 3 Hdmi izhode in, ko v zgoraj omenjenem postopku stisnem Hdmi3 Xbox ne deluje, ko pa stisnem Hdmi4 pa deluje)....nastavljam pa preko spletnega vmesnika myHarmony.....ima kdo mogoče kakšno idejo?.....Hvala! ...... vem da je to za nekatere preprosta zadeva.....jaz pa se držim načela ''nije žvaka za bedaka''.....če ne gre, da bi tako imel nastavljeno bom pač ročno preklapljal še vedno je bolje tako kot pa 5 daljincev....pa še nekaj uspelo mi je z daljincem odpreti dvoriščna vrata pa še sam ne vem kako ((:)



LP B.
 
Nazadnje urejeno:

sass

Guru
1. sep 2007
5.192
839
113
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
thnx, zgleda vredu zadeva.
Ni pocen, pa predvidevam, da tudi procesorsko ni ravno šparoven (se trudim, da mi htpc laufa na minimumu).
Sej nabavil sem en kitajski ponaredek daljinca za pc in s tem potem neki kombiniral, ampak ne deluje vredu, ker je ponaredek in nima vseh driverjev oz. možnosti - žal take stvari izveš šele potem doma, ko en teden ne spiš:(
Me zanima iz prakse, če ima kdo kaj kar mu deluje.
namesto Girderja lahko uporabiš tudi Eventghost, ki je brezplačen, pa malo bolj enostaven za nastavit.
Sicer pa jaz zdaj uporabljam kar en poceni PC remote, ki sem ga nabavil na Dealextreme za manj kot 10$. Dobra stran je, da je plug&play, torej vtakneš v USB in zadeva že dela. Poleg tega je verjetno strojno nezahtevna za tvoj HTPC. slaba stran je, da si omejen zgolj na ukaze, ki jih ima daljinec predprogramirane (puščice gor, dol, levo, desno, enter, escape, ALT+TAB, ...) in nimaš toliko možnosti programiranja posebnih ukazov, kot npr. pri Girderju ali EvenGhostu
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ok, ni 3x cene, je pa še vedno cenejši od 600tke in boljši. Dobil sem ga za 39€.

Tebi se niti toliko ne da, da bi prebral zadnji 2 strani teme. Prejšnji teden smo pri logitechu kupovali 600 za 35€, 700 pa za 49. Zdaj se pa tolaži naprej, kako si ti dober pa pameten
priden.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Simon_Vi pravi:
Ok, ni 3x cene, je pa še vedno cenejši od 600tke in boljši. Dobil sem ga za 39€.

Pa še vedno ni niti do gležnjev logitechu.


BTW: tole kar zmore tvoj philips zmore tudi Hoferjev/Lidlov univerzalc za 10€, in to vem, ker imam enega pri fotru
wink-1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
No ja, activitije nima (imam doma ene 2).

reče se jim Macro
smile-1.gif


Point je v tem, da je logitech svetlobna leta kar se tiče nastavitev glede na philisa. Če ne drugega sem ob menjavi daljinca novega samo priklopil na računalnik in imel vse nastavitve starega na njem. 3 minute dela.