Logitech Harmony 600 in 650? Katerega?

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Kul. Uradno piše sicer 6, zato sem vprašal. 8 jih je na programu ali web aplikaciji?

Saj načeloma je 6 ok (TV, DVDR, Receiver, WDTV, Xtreamer, STB) a lahko da se pojavi še kaj (recimo klima) in bo premalo.

Pa se da nastaviti recimo še dodatni tv in receiver? Da bi mi še spalnici delalo.
grims-1.gif

Na škatli uradno piše 8. Ampak samo preko weba. Preko programa je pa samo 6
frown-1.gif
 
22. jul 2007
13.323
1.605
113
124
imam težave z xtreamerjem, nikakor mi ne uspe usposobiti tipke ok - za potrjevanje, ne gre z učenjem pa tudi avtomatično ne potegne, kaj še preostane -reset
sprasujem se.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Podobno je pri meni na WDTV-ju. Nisem pa se še pozabavl s tem, gotovo se ob bo dalo kaj rešiti (vidim da je čuda nastavitev)
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Podobno je pri meni na WDTV-ju. Nisem pa se še pozabavl s tem, gotovo se ob bo dalo kaj rešiti (vidim da je čuda nastavitev)

Zanimivo, meni z WDTV Live dela BP.

Mislim pa, da je za izbrat Select?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Ok, dela. Treba je bilo samo ročno dodati par komand.

A če hočeš imeti recimo vse komande od WDTV-ja in samo volume do tv-ja to gre ali je treba uporabiti activity?
 
22. jul 2007
13.323
1.605
113
124
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
sem ampak tista za potrjevanje -ok v sredini ne prime, drugo mislim da dela
jezen.gif
no sem našel tipko za potrjevanje in sicer spodnja na desni strani E-enter, vendar to je bolj češka rešitev in kaj uporabljate tisti ki imate xt. pravtako tipko E ali pa OK?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Ok, dela. Treba je bilo samo ročno dodati par komand.

A če hočeš imeti recimo vse komande od WDTV-ja in samo volume do tv-ja to gre ali je treba uporabiti activity?

Da. Ker samo tam lahko kombniraš določene ukaze.

Sicer je pa to edini pravi način, zakaj bi sploh uporabljal harmonya
grin1.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
sem ampak tista za potrjevanje -ok v sredini ne prime, drugo mislim da dela
jezen.gif
no sem našel tipko za potrjevanje in sicer spodnja na desni strani E-enter, vendar to je bolj češka rešitev in kaj uporabljate tisti ki imate xt. pravtako tipko E ali pa OK?

In kaj je tu problem? V nastavitvah spremeni iz tipke E na OK, pa je?
confused-1.gif
 
22. jul 2007
13.323
1.605
113
124
To ne vem kako se naredi, sicer sem zdaj naložil program za XT-PRO in je tipka začela delovati, čeprav imam XT-MK1
confused-1.gif
 
22. jul 2007
13.323
1.605
113
124
še to me zanima, kako je z txt na harmony-ih ali je sploh opcija, ker tipk predvidenih zato ni videt
rolleyes-1.gif
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Danes sem tudi jaz dočakal Harmony 700 za kar se moram iskreno zahvaliti uporabniku Jest, ki mi ga je ljubeznivo odstopil, še 1x Hvala.....zadevo priklopil na računalnik dodal TV, Hišni Kino, BluRay, Cisco-ta, Egreat-a, Xbox 360 in zaenkrat ne morem verjet vse dela v grobem...na kratko ni slaba stvarca to..... ((:)
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
ksz

a je že kdo nagruntal kako prižgat poljuben program na pc-ju s takim daljincem? Praktično me zanima, teorijo poznam;)
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Pred leti sem uporabljal Girder . Rabiš pa še IR sprejemnik. Potem pa lahko delaš custom pravila, kaj se naj zgodi, ko dobi določeno IR komando. Lahko tudi pošiljaš komande programu (windows messages, ali enostavno simulira tipkovnico). Jaz sem mel nastavljeno, da je preveril, če proces deluje. Če ni, ga je zagnal, drugače pa je samo okno postavil v ospredje. Tako sem lahko preklaplal med winamp, programom za gledanje tv, bs playerjem,, PowerDVD,... , saj pravim to je bilo par let nazaj
smile-1.gif
.

Kasneje sem sicer prešaltal na en drug program, ki je delal preko bluetootha in sem lahko krmilil programe preko telefona. Samo za IR, ke pa Girder zakon.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
thnx, zgleda vredu zadeva.
Ni pocen, pa predvidevam, da tudi procesorsko ni ravno šparoven (se trudim, da mi htpc laufa na minimumu).
Sej nabavil sem en kitajski ponaredek daljinca za pc in s tem potem neki kombiniral, ampak ne deluje vredu, ker je ponaredek in nima vseh driverjev oz. možnosti - žal take stvari izveš šele potem doma, ko en teden ne spiš:(
Me zanima iz prakse, če ima kdo kaj kar mu deluje.