Logitech Harmony 600 in 650? Katerega?

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Jst že programiram ko norc... samo še hudobni tv je treba prepričat, da bo preklopil na hdmi, ko rečem watch a movie
10.gif


Še vprašanje, kako v windowsaplikaciji dodat naprave, ki jih ni na seznamu. V web varianti sem enostavno searchal in potem dodal svoj fotkič, tukaj pa no go.

EDIT: našel, skriva se pod home appliance
 
Nazadnje urejeno:

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Heheheh.....mene bi tudi to melo....samo problem je ko nimam kartic in paypala, da bi plačal...se da to pošast kje pri nas kupiti pa da je cena normalna.... ((:)
 
Nazadnje urejeno:

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Jst že programiram ko norc... samo še hudobni tv je treba prepričat, da bo preklopil na hdmi, ko rečem watch a movie
10.gif

V osnovni nastavitvi activitya? To je prva stvar, ki jo vpraša?
grin1.gif
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Kolikor sem videl pod CloseOut je še na razpolago....normalna cena...60 in 80 € še sam ne vem....sem včeraj malo brskal in je pri nas velik razpon cen nekje med 71 in 275€.....za takšen denar pa se že skoraj dobi One-a..... ((:)
 
Nazadnje urejeno:

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Grrrrr... vse zrihtano, razen preklopa na hdmi. Tv reagira na vse inpute, razen na hdmi se pa ne zgodi nič. Kdo mi zna pomagat? TV je precej star samsung le37s62b.

Zdaj ko malo srfam vidim, da so problemi z vsemi harmonyji in samsung tvji, da ne preklopijo na hdmi. Rešitve pa še nimam
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.485
758
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ce ti je OK sredina med 60€ in 80€, ti jaz odstopim svojega
smile-1.gif
... Sem ga vceraj dobil, pa mi se vedno "ne potegne" ... in v bistvu ni kaksen velik napredek od 525-ke ... Ce te zanima... ZS ...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Grrrrr... vse zrihtano, razen preklopa na hdmi. Tv reagira na vse inpute, razen na hdmi se pa ne zgodi nič. Kdo mi zna pomagat? TV je precej star samsung le37s62b.

Zdaj ko malo srfam vidim, da so problemi z vsemi harmonyji in samsung tvji, da ne preklopijo na hdmi. Rešitve pa še nimam
smile-1.gif

ideja: imaš opcijo, da po vklopu activitya dodaš komando, ki jo sproži skupaj z activityem. Nastavi tam dodatno, da ti preklopi na hdmi? tako sem imel na 555 nastavljeno za izklop receiverja, ker ga activity ni vedno izklopil.
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Lej problem je, ker ma harmonyjeva baza za moj tv napačno skonfigurirane komande za hdmi in ne dela niti če hočem na roke vklopit. Naučit ga pa ne morem, ker dalinc za hdmi nima extra tipke.

Harmony pošilja komando 'InputHdmi1', morala bi bit pa verjetno 'InputHdmi', ker ima ta tv samo en hdmi vhod (harmony misli, da ima 3). Mene zanima kako to shekat.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Pojdi pod nastavitve activitiya in izberi "Review settings for this Activity", v naslednjem koraku pa "Yes, but I want to add more....". Potem samo potrdiš par ekranov, dokler ne prideš to ekrana, kjer lahko dodaš nove akcije. Izbereš tv in potem akcijo "set this input to ...". Če pa HDMI nimaš, pa izbereš, da pošlje custom IR command. Če komande ni v seznamu, jo lahko "naučiš" pod na devices ekranu "Learn IR".

Mislim, da je tole en najbol butasto zasnovanih UI in perfomančno implementiranih programov, kar sem jih kdaj uporabljal! Vsaj MAC verzija
bonk.gif
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Isto je na windowsih. Program je počasen in zakompliciran. Ampak da se pa marsikaj zrihtat
wink-1.gif


So mi pa tipke na 700 boljše, kot tiste na One ;
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.476
1.047
113
Obišči stran
Mene moti, da imajo dva programa, tega na računalniku ter online verzijo. In vsak ima nekaj boljše, enotne baze pa ne. Kaj zahudiča so to delal?
bonk.gif


Sedaj je pa odločitev ali boš imel 8 naprav in imena naprav kot se spomni harmony, ali pa lastna imena in samo 6 naprav
uf-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Kul. Uradno piše sicer 6, zato sem vprašal. 8 jih je na programu ali web aplikaciji?

Saj načeloma je 6 ok (TV, DVDR, Receiver, WDTV, Xtreamer, STB) a lahko da se pojavi še kaj (recimo klima) in bo premalo.

Pa se da nastaviti recimo še dodatni tv in receiver? Da bi mi še spalnici delalo.
grims-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
V mediamarktu v grazu imajo 600ko za 40€!! Ce hodite kaj mimo se splaca vzet