Logitech Harmony 600 in 650? Katerega?

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
To je pac tvoje mnenje.... Meni osebno se Logitech ne zdi nic posebnega... In sem tudi bolj zadovoljen s Philips univerzalnim... Vsak ima svoje preference... A to se ne pomeni, da je za vse najboljsi Logitech Harmony...
smile-1.gif

Lej, če ti kupiš univerzalca in hočeš uporabljat activitiye, zraven pa naprave upravljaš še z originalnimi daljinci IN potem še govorit, da je logitech šrot..... Glih zato je ime univerzalni
wink-1.gif


Philipsa sem mel pred leti, pa mi ni bil OK, sem imel svašta iz conrada in špara, pa ni bilo OK. Za prvega logitecha 555 sem tudi najprej mislil tako kot ti, da je jajc, DOKLER si nisem uštimal activityev in delovanja tako, kot se zagre. In od takrat logitecha ne menjam več. Razen če najdem kje še kaj boljšega za podoben denar.

In še en uporabnik tu gori je, ki je isto govoril, dokler si ga ni upedenal. V tej temi se še ni oglasil

Mene mislis?
grin1.gif


Jap, meni je bil harmony tudi polizdelek, dokler mi ni enkrat dojadilo in ga nastimal, kot se spodobi. Je trajal 2 urci, ampak jebiga. Zdaj je zakon. Ga menjam edino za One.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
narocila se je 600ka za 30€ via logitech shop. je ok zadeva za to ceno? sony bravia, siol sagem, wdtv-live, pioneer reciever. bo stimalo tole vse bp?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
ksz... Morda kdo ve kako se z web programom (oni ki teče na compu je neuporaben) podaljšajo oziroma skrajšajo časi oddajanja signala. Gre se za glupi panasonic tv, ki zahteva za vklop dolg pritisk. V programu sem to našel, na myharmony.com pa ne.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
rahlo offtopic. je kdo kupoval prek logitecha? metoda placila paypal

zdaj pa od vceraj se vedno pise tole:
Order Status: Order Pending Payment

zakaj noce naprej. help?
smile-1.gif
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
441
5
18
Ima kdo probleme z izbiro kanalov preko ekrana oz. akcijsko izbiranje programov? Problem imam pri kanalih ki so naprimer 66, 111, kjer mi prižge samo 6 in ne 66?
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Ni niti tak ugodno, poglej na ceneje.si tam maš 600-tko za 35 €. Tu pa narocis in se cakas min 30 dni na robo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.405
3.798
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Kakorkoli... meni osebno je Logitech crap... in se lahko po trapalnicah meces
smile-1.gif


Imam Harmony 525 se doma... in imel tudi Harmony 700, ki pa je dobil novega lastnika, ki je upam da, zadovoljen z njim
smile-1.gif
... Sem mislil, da je model 700 kaj boljsi od 525, pa ni nic boljsi... edino malo boljse tipke ima... to je pa vse, kar sem jaz opazil ...

In zakaj ti je crap?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Torej, sam si že lastim drugega Harmony One.. Pa bo treba menjat. Prvi padel punci na tla, počil zaslon. Drugi je šel psu na živce, ko je bil sam. Luknja skozi ekran. Harmony mi je zakon, njegova največja hiba je, da ga ne moreš popravit. Ne dobiš zaslonov, pa da se ubiješ. Saj touch še dela, pa nekaj se vidi skozi steklo, ampak bo treba v nabavo novega. Logitech pravi, da Harmony One ni namenjen popravilom in zato ne nudijo rezervnih delov (razen baterij).

Torej - ali kupiti nov Harmony One alu kakšnega Philipsa? Dobra stran Harmony-ja je ta, da imam že vse nastavljeno - priklopim novega gor in gremo dalje. Philips pa je le pol cenejši ob skorajda istih zmogljivostih. Imam naslednje stvari: LCD TV (LG), AV Yamaha, Xbox, DBV-C reciver Technisat in WD TV. Potrebno je krmiliti vse iz enega daljinca... Nasvet?
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Kupi Harmony 700, pozabi na Phillipse. Harmony ONE ima sicer fancy izgled, samo tist LCD je pa malo preveč občutljiv. Meni je počil že po nekaj dneh. Beda.
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
KSZ

ker mi ena (vbistvu pomembna) funkcija manjka na na harmonyju, ga morm naucit s pomocjo UEI daljinca (UEI ni navaden univerzalni remote za 5€). zdaj pa me zanima, ima kdo tak daljinec za posodit?
grin1.gif


oz. iscem daljinec, ki ga gre reprogramirat in da lahko vnasas diskretne kode. ce kdo ve, kaj mislim s tem
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

maki3

Pripravnik
14. sep 2007
681
3
18
Citat:
Uporabnik mlacar pravi:
Ima kdo probleme z izbiro kanalov preko ekrana oz. akcijsko izbiranje programov? Problem imam pri kanalih ki so naprimer 66, 111, kjer mi prižge samo 6 in ne 66?

Vsem, ki imajo probleme z nastavitvami.

Za kake "fine" nastavitve na Logitech daljincih je po mojih izkušnjah najlažje napisat supportu mail (seveda v angleščini), jim pojasnit problem in vam bodo oni nastavili ukaze v user profilu tako, da bo delovalo. Pri meni so bili precej hitri z odgovori. Pol samo še priklopiš daljinca na pc, in updataš profil.

Magically works
smile-1.gif
 

NeMeBasat

Pripravnik
28. maj 2008
248
0
16
Toti Maribor
Juhuhu!

Imam eno vprašanje za vas eksperte.....moj oče bi potreboval en daljinec za upravljanje 3 naprav (cisco, tv, dvd)...zaradi let je malo že ''neroden''...kaj poceni, uporabnega in enostavnega priporočate?....Hvala!


LP B.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
LOGITECH HARMONY 300 za 4 naprave. (različica 300i ima svetleče ohišje)
Čist preprost. Brez lcd ekrančkov. Baza naprav pa ista kot od dražjih bratov;)
 
Nazadnje urejeno:

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
ksz... Morda kdo ve kako se z web programom (oni ki teče na compu je neuporaben) podaljšajo oziroma skrajšajo časi oddajanja signala. Gre se za glupi panasonic tv, ki zahteva za vklop dolg pritisk. V programu sem to našel, na myharmony.com pa ne.

A si poštudiral tole? Notri odpreš troubleshooter pa slediš navodilom. Potem prideš v podmenije kjer lahko v ms nastavljaš čas oddajanja , občutljivost, itd..
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ce hoce kdo, mu prodam Harmony 700. Nov zelo malo rabljen, brez prask. Z embalazo, kablom in CDjem.

LP
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
pa kje vi najdete spletno stran, da lahko nastavljate?
jst sem samo program našel:)
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.549
36
48
44
Pa sj najbrž je isti šmorn. Tudi ta aplikacija, ki jo inštaliraš dela preko weba tko da...Ok za funkcije ne vem. Jaz delam preko te, mam 880 remote.