Kateri grški otok?

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Da izkoristim temo

Na hrvaško ne smem še kake 2 leti zato bo letos padla grčija. Ker mam tak posel da je avgust brezdelje imam časa dovolj. Planiral sem it s punco in z motorjem na trajekt in prav paše mi da bi lahko 2 dni prebral v miru kakšno knjigo. Potem bi se pa z motorjem vozu okol.
A se dobi apartma za 2 ali 3 dni?
se da spat zunaj?
na kater otok bi se splačalo it?
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Na hrvaško ne smem še kake 2 leti zato bo letos padla grčija.

grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik jaka6 pravi:
Da izkoristim temo

Na hrvaško ne smem še kake 2 leti zato bo letos padla grčija. Ker mam tak posel da je avgust brezdelje imam časa dovolj. Planiral sem it s punco in z motorjem na trajekt in prav paše mi da bi lahko 2 dni prebral v miru kakšno knjigo. Potem bi se pa z motorjem vozu okol.
A se dobi apartma za 2 ali 3 dni?
se da spat zunaj?
na kater otok bi se splačalo it?

Krf, Lefkas, Kefalonija, Zakintos so ti najbližji. Zunaj spati? (kamp ali na plaži?). Če lahko brezdomci, potem ne vidim ovir
smile-1.gif
Maš kampe na otokih, apartmane pa tudi dobiš.

Pojdi na Krf.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Letos ima Grčija za 30% manj turistov (švabi se puntajo), tako da spanje ne bi smelo biti problem.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Se strinjam. Na Krfu in na Lefkadi si izbereš en kamping ali apartma in imaš cel otok na dosegu. Priporočam.
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
A ma kdo izkušnje z Intelekto? Je ok? Mal je cenejša od ostalih agencij pa me zanima, če se splača pri njih rezervirat... Res pa je, da ni nič omenjeno pri ponudbi, da je vključen tudi transfer od letališča do hotela. Mogoče ni in je zato ceneje.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Sem že kar nekajkrat letoval z Intelekto in nimam slabih izkušenj.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Si bom sposodil temo...kaj ima kdo kak zemljevid z linijami trajektov po otokih? Ali vozijo trajekti na vse otoke? Mislim trajekt za avto, ne samo za potnike?

Sem iskal v google pa nisem nasel nic kaj pametnega.
LP
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Vseeno. Rad bi videl na katere otoke je mozno prit z lastnim prevozom....za island hopping.

LP