Maldivi - Maafushi ali kateri drugi naseljen otok?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Guinness , si mogoče gledal, kake imajo kaj cene za izlete (excursions) na AI resortu? Na Maafushi: half day 35 usd; full day 65 usd; whaleshark 100 usd; resorti med 100 in 125 usd..

Drugače so tudi nam bili všeč resorti - verjetno predvsem zato, ker sta bila oba obiskana (Fihalhohi in Rannalhi) zelo lepa in zelena ter dovolj velika.. In tudi neki mir je na teh resortih..
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Guinness , si mogoče gledal, kake imajo kaj cene za izlete (excursions) na AI resortu? Na Maafushi: half day 35 usd; full day 65 usd; whaleshark 100 usd; resorti med 100 in 125 usd..

Drugače so tudi nam bili všeč resorti - verjetno predvsem zato, ker sta bila oba obiskana (Fihalhohi in Rannalhi) zelo lepa in zelena ter dovolj velika.. In tudi neki mir je na teh resortih..
Na mojem je bilo snorklanje 65USD, da te z gliserjem zapeljejo na en fajn spot. Drugače sem pa plavanje z delfini in morskimi psi na lokalnem oboje plačal cca. 100USD.
 
  • Všeč mi je
Reactions: raners

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
brane_new , zakaj tebi ne gre poslat ZS?

Glede stroškov je tudi mene zanimalo, kolko smo zapravili.. Za 7 nočitev na maldivih za 3 osebe slabih 4300 eur (ampak res vsi stroški skupaj, tudi zavarovanje, prevozni stroški, vsa hrana (probali tudi jastoga :cool: ), izleti, skratka res vse skupaj).. 1K eur so npr. bili samo izleti.. Vse v lastni režiji.. Bi se dalo tudi kje kaj prišparat (slabši hotel, cenejša fastfood hrana), ampak potem ne bi bil tako lep dopust.. :cool:
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Če komu pomaga (je kar dober približek, na podlagi preteklih potovanj): jaz računam ob predpostavki 2-3 tedne (če je manj več nanese na teden zaradi karte, kjer se strošek za daljše trajanje bolj razopredi) za recimo Tajsko, Filipine 1000 EUR na osebo na teden (ker so karte šle gor zna bit 100 več na osebo, odvisno kaj dobiš), Maldive pa tam 1300 na osebo na teden (lokalni otok, ne resort), kar nekako ustreza ranersovim 7. nočitvam. Stroške na Maldivih za zunaj jest (lokalni otoki) računajte da so taki kot če bi pri nas šel ven jest. V januarju 15 dni sem mislim da okol 5000 za 2 osebi imel (zlatarna v Dubaiu ni vključena :-/ v to).
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new