Na Nordkapp z našo staro kanto

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
tisto zgoraj so jajca
grin1.gif
, taprav zame je citroen SM z maseratijevo masino in hidravliko. pa se adaptivne luci je tukaj citroen prvic predstavil, DIRAVI sistem, polavtomatiko,... leta 70. sorry ker smetim
tongue-1.gif

Čudovit je
zmaga.gif
 

Dygscxpixm

Fizikalc
2. jun 2009
396
70
28
Sončna Štajerska
Nekoliko smo zašli s teme o poti na Nordkapp, ampak ni panike.

Do SM-a imam mešane občutke.
Pelje se super, znotraj mi je tudi všeč, bočna linija je izvrstna.



Ni pa mi všeč ne sprednji in ne zadnji del.
Nos avta s temi oglatimi lučmi pod prozorno plastiko mi ne ugaja prav preveč.



Preveč kroma za moj preprost okus postane kičasto, tako da me zadek tudi ne navduši.



Podobno mnenje imam o DS5, kjer bi vse še nekako šlo, ampak tisti dve kromirani rezili kose ob straneh havbe pa po mojem vse pokvarita.

Mi je pa zelo všeč CX, ki se mi zdi očem prijeten z vseh zornih kotov.



 

mckmck

Fizikalc
20. mar 2013
524
199
43
Super reportaža!!
Hehe Aleš tisti z motorjem (Chooperjem) je pa moj sokrajan, mu bom rekel naj si pogledata reportažo.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
luci pod prozorno plastiko so zaradi zascite. Ker so se lampe obracale ob obracanju volana, da si videl v ovinek. To kar danes, 44 let kasneje pri vw oglasujejo kot novost,
grin1.gif
ok, danes jih premika elektronika.

drugace pa se strinjam, ali kot pravi pregovor glede lepote > beauty is in the eye of the be(er)holder

pod crto mi je vsec tudi zaradi motorja, ki se je in se predvsem danes pozvizga na vse co2 izpuste in varcnost. kot bi danes v passata cc stlacil 5l dizel od touarega. je pa takrat sm prisel ob napacnem casu (naftna kriza)
 

Dygscxpixm

Fizikalc
2. jun 2009
396
70
28
Sončna Štajerska
Citat:
Uporabnik mckmck pravi:
Super reportaža!!
Hehe Aleš tisti z motorjem (Chooperjem) je pa moj sokrajan, mu bom rekel naj si pogledata reportažo.

Opravičujem se za zamudo - šele zdajle sem to prebral.
Veseli me, da sta Aleš in Peter srečno prišla domov.
Pa hvala za pohvalo!